Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (179) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 555 Další »
Samanta3635
17 příspěvků 15.7.10 13:16

Ahoj Jarčo.Díky za chválu.Ale taky přijdou na mě chvilky kdybych to nejraději vzdala a dala si aspoň šluka.Ale pak si řeknu.Ne,nesmím a hned si vyjmenuji věci proč nesmím začít.Hodně to pomáhá.A taky mě podporuje přítel.Když jsem mu nedávno řekla,že to asi vzdám,tak řekl,že to nesmím udělat,že mi fandí.A to mě taky povzbudí.Zkus,když sedíš u té skleničky a přepadne tě chuť na cigáro,se projít třeba na WC.Možná to pomůže.A nedeptej se tím,chce to čas.Třeba budeš ten typ,že budeš kouřit jen u té skleničky.To jsem nikdy nedokázala pochopit,jak to někdo dokáže.Dát si u pivka a pak nic.Jsi skvělá,že to takto zvládáš.Držím ti palečky,ať se ti to povede.Musíme bojovat,přece to nevzdáme.Nejsme žádné nuly!!!

Hanka20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 16:51

Všechny vás zdravím,koukám že se to tu pěkně rozrůstá a to jsem ráda…Sice jsem déle nepsala,dovolená přesně jak psala Samanta a ještě svatba maminky fuháá..Ale zase to má tu výhodu že vše jsem zvládla zdárně bez cigárka,lépe řečeno nekouřím od 30.6..Jsem strašně moc ráda..sice poslední tři dny chuť na cigáro obrovská,asi to bude tím že jsem champix začala brát jen jednou denně a ke všemu jen půlku ne že bych nějak šetřila ale začalo mi být stále více a více po champixu špatně a docela často jsem zvracela..Pokud dobře počítám nekouřím už 17dní..Tomu bych nikdy nevěřila že ze 40ti cigaret denně jde klesnout na nulu…Přeju vám všem kdo nekouříte ať vám to vydrží a těm co kouříte držím palečky ať se vám povede přestat co nejdříve…

mamut128
2 příspěvky 19.7.10 09:30
champix

Ahojky, dnes mám 10 den champixu a pvní den,kdy jsem si nezapálila.Do včera jsem necítila žádné úspěchy,kouřila jsem možná víc než jindy.Možná tím očekávaným dnem. Chuť mám,zaháním jí myšlenkama na něco hezkého.Ráda bych to ustála,nekouřila.Díky všem za příspěvky a rady.Všimla jsem si,že zde diskutuje přževaha žen.Asi to máme s odvykáním těžší než chlapi.Držín nám všem palce. :oops:

people
56 příspěvků 19.7.10 13:17

Tak přátelé, hlásím, že zítra budu mít 2 měsíce bez cigaret!! Jupííí !!!

Na cigaretu si vzpomenu už jen výjimečně. Ani nemám problém v situacích, kdy jsem dřív kouřila.. Kafe, pivíčko, návštěva.. Nevadí mi, když přede mnou někdo kouří, prostě se cítím v pohodě. Naopak, když vidím někoho s cigaretou, připadá mi zvláštní, že jsem taky někdy kouřila.. Je to tak úžasný pocit, že jsem nad tím dokázala vyhrát. Vím, že bez Champixu bych to nikdy nedokázala. A bez vás tady taky ne..

Takže díky vám všem za podporu, jste SKVĚLÍ !!

Samanta3635
17 příspěvků 19.7.10 16:15

Ahojte.A všem gratuluji.Já jsem včera měla měsíc co nekouřím.Takže jsme všichni skvělí.Jen tak dál.Ale já myslím,že není vyhráno.Znám lidi,kteří nekouří 7 let a pořád mají chuť na cigáro.Což se mi zdá až nemožné,ale je to tak.Ale každý je jiný.Každý to snáší jinak.Musíme bojovat a nesmíme podlehnout.Já si taky na cigáro vzpomenu málo kdy,to nesmím mít stresy.Když je mám,tak to bych s tím se vším nejraději sekla.Ale vždy, aspoň zatím,zvítězí ta lepší půlka rozumu.Vždycky mi řekne,že to nestojí za to začít kouřit.Takže držme se!!Nekuřme!!A pišme!!Doopravdy to hodně pomáhá.

Trevisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.10 23:19

Dlouho jsem se neozvala, mám hodně služeb, zvládla jsem i svou promoci,to jsem si ještě zakouřila, ale 12.7. (poslední cigaretka ráno)a od té doby nic. Děsně se bojím, abych vydržela a nepřibrala, státnice mě stály 7kg nahoru, už bych ani neměla co na sebe. Dneska jsem byla ve fitku a zítra jdu zase, mám teď celé dva dny volno ze služeb,prostě převorala jsem si režim, já, která vždycky považovala za nejlepší sport kafe, cigáro a knížku. Taky jsem odbourala veškerý alkohol,to orosené pivo ve vedrech zatraceně chybí, život mi zachraňují melouny. Jestli je pravda, že obsahují látky zvyšující inteligenci, tak už teď bych rozbourala celou Mensu. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to všechno vydrží. Kouřila bych, chuť ještě místy je, nesmím!!! Ještě, že mám Champix, je mi po něm sice blbě od žaludku,jsem jak v šestém měsíci, to nejméně, ale dobře mi tak. Sny, až na jeden, hezké, bizarní, barevné, dala by se o tom napsat kniha- jsem sjetá Champixem. Jinak se odměňuju,jak se dá, rozmazluju se po dlouhých letech, utratím víc, než když jsem kouřila. Rozhodla jsem se, že mám ráda svoje plíce a vůbec sama sebe a docela to pomáhá.Přeju všem (mne nevyjímaje) moc sil a pevné vůle. A pište, pište, pište, moc potřebuju vaše rady a zkušenosti. Jinak paipo dobrý,jakžtakž nahradí ranní cigaretu,jinak si na něj vzpomenu jen někdy. Pa a držte se.

Trevisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.10 23:23
vysvětlení

Musela jsem si pozměnit nick,počítač mi můj starý nebral, nevím proč. Asi jsem dobrý počítačový technik. Tak se prosím nedivte a nezlobte, jestli příště budu třeba Treviska, Trevisečka…

LLea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 10:07

Zdravím všechny spolubojovníky na „odvykačce“. Už jsem tady před časem psala, že jsem začala papat champix s tím, že si nebudu určovat den „D“ a počkám jestli to někdy přijde samo (přiznám se, že jsem tomu moc nevěřila), ale… Minulou sobotu jsem si „nějak“ zapomněla zapálit po snídani, tak jsem si řekla, že to zkusím zapomenout i po obědě, a u večeře jsem si už nemusela ani říkat… prostě NIC. Takže od tý doby jsem si ještě nezapálila (dnes je to přesně týden). Nikdy bych tomu opravdu nevěřila!!! Zatím nemám na cigáro chuť, jen se občas přistihnu, že bych mlsala více než je zdrávo. Jo, a taky mám moc krásný sny (někdy se až hrůzou v noci budím). Všem držím moc palečky a věřte, trocha vůle, rozumu, pár balení champixu a máte to v kapse!!! :mrgreen:

RaduleMB
2 příspěvky 27.7.10 09:02
první CH

Vážení, minulý týden jsem pročítala snad všechny příspěvky a jdu do toho. Cítím, že mi tak nějak už kouření začíná vadit a obtěžovat nejen mě, ale i okolí. Tady samá chvála, tak mi držte palečky, snad to taky zmáknu!! Krásný den všem!

mamut128
2 příspěvky 29.7.10 09:15
champix

Ahojky, dneska 11 den bez kouření. Po 28 letech jsem překvapená.Ikdyž chuť na cig.mám,zaháním ji pitím vody, takže dodržuju i pitný režim.Ale okamžitě to přejde. Ikdyž bez vůle to určitě nejde.Absolvovala jsem několik posezení v restauraci u kamarádek,a nezapálila. Večer je nejhorší (doma je klid,televize..)Držím nám všem palce.Kdo jde do toho, přibalte si i hodně pevné vůle - ta je zadarmo!

RaduleMB
2 příspěvky 29.7.10 22:55

Tak vám všem tedy závidím, asi jsem jedna z mála, kdo Champix nesnese. To, co se dělo 2 dny po 2 tabletách, to jsem tedy nezažla. Třes rukou, zimnice střídající vedro a pocení, zle od žaludku, 2 dny skoro bez spánku, nechutné sucho v puse, ačkoli piju běžně 3 litry vody denně, za volantem konečná, toť k fyzické stránce, o psychice ani nemluvě. Náhlý smích, naprosto bez důvodu, za 5 minut nenávist naprosto ke všemu. Tak to jen tak ve zkratce. Dnes bez CH a ještě jsem se nesrovnala. Takže všem přeju, ať se jim neděje to, co mně. V lékárně mi jen řekli, že jim na školení řekli, že někdo přípravek prostě nesnese. 2.000,– v řiti, rozházenej organismus, takže radši s vůlí a absťákem zadarmo. mějte se a všem držím palce!

LLea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.10 21:57

Všechny moc zdravím, tak já dnes 16 den bez jediné cigarety. V neděli jsem začala brát druhé balení champixu a už papám pouze půl tablety denně. Zatím vše OK, žádné chutě, žádný absťák, prostě super. Moc si přeji aby mi to všechno vydrželo. A všem ostatním taky držím palce!!!

johann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.10 22:02
JJ

JJ, naprosty souhlas. U mne jen vychytane sny a troch na bliti (cca 10 min po tabletce). Nehulim 3 tydny a no problem. Jinak pred tim cca 20-30ks/denne po dobu 16 let. :)

LLea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.10 21:44

Nazdárek všem, tak jsem teď slavila v sobotu malé výročí - 3 týdny bez jediné cigarety. Taky jsem si v ten den zapomněla vzít tabletku a už je to 3 den, co neberu žádnou (zatím vše v klidu). Takže suma sumárum… cigaretu jsem odhodila cca po nějaké osmé tabletě, po dobrání jednoho balení a nějakých pilulek ještě navíc, jsem úplně bez cigaret i pilulek… (kouřila jsem kolem 20 cig. denně :-( lidi držte se… jde TO!!!!!

Štěpánka 76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.10 11:54
Kouření

Ahojky všem, dnes jsem si zakoupila léky CH.a od zítřka chci jít na to.Kouřím 20denně a je to hrozný, doufám že mi to pomůže jako Vám všem tady :-(

people
56 příspěvků 20.8.10 21:04
OSLAVA !!!

Nazdar lidi, dlouho jsem tu nebyla, tak se zas po nějaké době hlásím.. Dnes to jsou nádherné 3 měsíce, co jsem přestala kouřit !! Jsem z toho tak nadšená, že bych nejradši každýho na ulici, co kouří, přemlouvala na Champix.. :-) Vím určitě, že bez něj bych to nedokázala a všem vám chci vzkázat: držte se, stojí to za to. :potlesk:

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.10 19:06
odv.

Jak já se těším taky na tu oslavu, prášky beru týden.Zatím zjištuji že kouřím méně, kdy příjde ten velký den? :-(

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.10 23:39
naděje

Všechny Vás zde zdravím, ráda bych se přidala k nekuřákům. Champix beru od 18.8., takže dnes 6.den. Kouřím mnohem méně, po ránu mě to ani neláká, ale když se blíží večer mám velkou chuť si zapálit. Taky když se dobře najím, je těžké si nezapálit. No, počkám na ten den D, snad přijde. Rady Vás, zkušenějších jsou k nezaplacení. Moc za ně děkuji.

Bubulína77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.10 22:55
Můžu?

Jsem tu nová, ale Vaše příspěvky čtu již delší dobu. Jen díky nim jsem začala 24.8.10 brát CH a dnes je to první den bez cigarety!!! JUPÍ!!!Musím se někomu svěřit a tak to činím před Vámi, neboť na tom máte LVÍ podíl.Sice vím, že nemám vyhráno, navíc mám na tu škaredku cigaretku pořád chuť, ale tak moc chci přestat, že to snad i vydržím :-) Navíc mi dnes řekla má 7letá dcera - jsem na tebe pyšná mami a já si říkala- božátko moje tak to máš na co. Ale i tak mě to moc potěšilo a tak ji nemůžu zklamat, né? A mezi námi převážně děvčaty- za ten týden, co jsem se snažila vykouřit co nejmíň jsem si vyklidila skříně, kuchyňskou linku a spoustu těch opomíjených věcí na které s cigárkem „nemáme čas“ :-). Moc Vám všem děkuji za názory, rady a slova povzbuzení. Dík

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.10 19:51

Ahojky všem, můžu se pochlubit že kouřím taky méně ale kdy příjde ten D a nebudu už vůbec :-( Ale musím říct že jsem opravdu kouřila hodně, po ránu mi to taky nechutná a za den vykouřím tak 5 cigaret denně :-)

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.10 11:00

Ahoj Štěpánko, musím říct, že jsi mě trochu uklidnila. Champix bereme asi stejně dlouho a já stále trochu kouřím. Někdy 2, někdy 5. Dříve jsem byla na 20 asi 25 let.Začla jsem druhé balení, ale ještě nebyl jediný den, co bych si cigaretu odpustila. Není mi z těch léků dobře, ale bez nich nemám šanci.

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.10 11:03

Budulíno, moc Ti to přeji a trochu závidím. Beru to déle než Ty (16.8.)a stále trochu kouřím :-( Držím palce ať si už nezapálíš.

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.10 15:15

Mě taky není moc dobře, hlavně v noci nemůžu moc spát.Tak to si můžeme psát kdo toho kolik vykouří :lol:,doufám že to bude brzy a nebudeme kouřit vůbec…Už se moc těším až příjde ten den D, MOC CHCI PŘESTAT KOUŘIT ALE BEZ PRÁŠKŮ TO TAKY NEDOKÁŽU :-(

DR.
21 příspěvků 3.9.10 21:15

ahoj. možem sa ta opýtat ako dlho fajčíš. či naozaj potrebuješ tie lieky ja fajčím tri roky . a ešte by ma zaujímalo kolik tie tablety stoja

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.10 12:19

Pro DR. kouřím od me17.5 let a je mi 34. Léky tady v čechách jsou drahé 14denní kůra skoro 1000kč, ale já mám tetu v Irsku a ta mi je poslala. Tam jim je lékaři předepisuji a maji je zadarmo, když jsem to říkala mému doktorovi tak koukal jak bulva :-)

DR.
21 příspěvků 5.9.10 13:18

a je po nich citit nejaky razantní rozdíl , než před tím než te ti leky nebrala.Nejlepší metoda je seknout , stim nadobro, jako to bylo i mým pripade , a doted nic, treba mnet pevnou vuli ja vim že se to snadno píše a když vam to nekto řekne, tak si myslite ,, Tak to si mi teda pomoh"".Znáte nejakího človeka , kterému tito léky pomohli. jAK ANO TAK MI ODPIŠTE BUDU RAD. s pozdravem Dr.

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.10 13:23

Ano znám, moji tetu, kouřila léta a opravdu hodně. Ted mohu s radostí říct že opravdu nekouří. A jestli je na tom náký poznatek , ano je kouřila jsem taky třeba když na to přišlo i 30cigaret denně. Ted vykouřím 5, třeba dneska jsem neměla ani jedu tak třeba to pomůže. Je dobrý mít opravdu takovou vůli ako máte vy, já ji opravdu nemám tak doufám že mi to pomůže

DR.
21 příspěvků 5.9.10 13:49

dekuju za odpoved ,tak to opravdu klobouk dolu, jestli vam ty leky tak pomahaji ,nebo to byla jenom iluze , tady jde predevsím o mysl , kterou vyuzívate, jde tu take o to do jake miry se da mysl obejít. byli uz pripady o kterych jsem čet bylo to v Koreji počas války kde vyléčili lidi pouhou iluzi. Došli im léky od bolesti , které , byli v práškove forme , tak namísto tech dávali obyčejnej cukr ešte latkou , ktera ten cukr mala trochu překrit ale už si bohužel nepamatuju ten nazev te latky. a iluze lekarum vyšla Dokázali mysel doslova oblbnouut . ale prejdime z budoucnosti do reality -už tady znami Champix o kterem se tu už zminovalo je vázan na lekarsky předpis Terapie by měla trvat nejméně dvanáct týdnů. .neberete žadne léky , Champix nemá žádné známé interakce s jinými léky, ovšem změny vyvolané zanecháním kouření se mohou (ať už při užívání přípravku Champix nebo bez něj) projevit i na působení jiných léků. Zvláště se jedná o léky na astma, diabetes nebo léky pro snížení srážlivosti krve. ví o tech lékach vaš obvodak,myslim ti leky od tety.
take ste mnela takzvany startovací balíček a postupne ste davky zvíšila . jak dlouho je chcete užívat,

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.10 13:57

Můj lékař je o tom informován, já žádné léky nužívám jen tyhle. Léky se maji úžívat tři měsíce a pak se zase budu radit s lékařem

DR.
21 příspěvků 5.9.10 14:01

Tak to je v pořadku myslel jsem si že je berete na vlastní triko, Tak to jsem se proto ptal protože jsem mnel obavy aby vam ješte vic neškodili jak pomohlo. hezky den.

Štěpánka76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.10 14:22

No i Vám, a můžu se zeptat vy jste lékař ? nebo jen náký čitálek co čte hodně knihy

DR.
21 příspěvků 5.9.10 14:32

zdravotník

DR.
21 příspěvků 5.9.10 14:54

proč vas to neistilo

Michaela16
30 příspěvků 5.9.10 15:12

Pane Dr, kdybyste si přečetl všechny příspěvky od začátku, věděl byste, že je zde dost lidí, kteří s pomocí tohoto léku úspěšně nekouří už delší dobu. A také byste věděl mnohem více.....

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.10 21:34

Ahoj Štěpánko, tak čtu. že jsi zvládla den bez jediné cigarety? Jestli ano, tak moc gratuluji! Mě se to ještě nepovedlo. Manžel ze mě není nijak nadšený, protože jsem mu řekla hned na začátku, že bych měla přestat během 8 dnů. A ono ne,stačí mi do těch 5 cigaret denně. Ale doma to na pochvalu nestačí :cry:

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.10 21:48

DR., to, co popisujete jako náhradu léků se nazývá placebo a není to konkrétní látka. Champix to ale zajisté není. Ale po dobrání doporučených balení bych ráda uvěřila třeba lentilkám, že mi stále pomáhají :-)

people
56 příspěvků 5.9.10 21:50
Pro Dr.

Milý pane Dr., pravda je, že jste na fóru, kde si lidi píšou, jak s tímto lékem přestali kouřit.. Kdyby jste četl příspěvky, věděl by jste to.. Já už díky Champixu nekouřím skoro 4 měsíce..

people
56 příspěvků 5.9.10 21:57
Pro Evanu

:-) to je pravda.. ráda bych uvěřila čemukoliv.. Ale Champix opravdu funguje..

A k tomu „pořádkouření“.. Zkus si jeden den prostě nezapálit. Řekni si to dopředu a ten konkrétní den si nezapal. Sama vím, že stačí vydržet jeden den. Pak už to půjde celkem snadno.. Měla jsem to taky tak.. Champix ti pomůže.

Vydrž, držím ti palečky!

A vám všem ostatním samozřejmě taky!!

people
56 příspěvků 5.9.10 22:00
Pro Štěpánku

Ahoj Štěpánko, tak jak jsi na tom?? Vydržela jsi celý den bez cigarety?? Jestli ano, moc gratuluju!! Jestli ne, neklesej na mysli, dřív nebo později to přijde.. :wink:

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.10 12:02
Pro people

Moc děkuji za podporu a za radu. Právě bojuji: mám či nemám jít na dnešní první? A to je teprve poledne. Nejdu!! Jdu si něco uvařit k obědu, pak zase boj…a pořád dokola :-D

people
56 příspěvků 6.9.10 20:25
Pro Evanu

Nechoď! Bojuj! Nekuř! :-) Uvidíš, ten pocit, když vydržíš první den.. Nádhera!!

Ach jo, jak já bych ti pomohla, kdybych mohla..

Tak se všechny držte, vy holky moje statečný!! Třeba někdy časem uděláme VIRTUÁLNÍ NEKUŘÁCKÝ MEJDAN !

Bubulína77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.10 20:17

Ahojki!!! Mé malé soukromé vítězství- jeden celý týden bez jediné cigarety!!!!!!!!

people
56 příspěvků 7.9.10 20:32
Pro Babulínu

GRATULUJU !! Jsi skvělá, úžasná a silná!! Jen tak dál..

Bubulína77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.10 21:30

Děkuji,to povzbudí. A to jsem kouřila asi 25 let a to kolem 30ti denně. Takže mám oprovskou radost. Přeji to všem co se do odvykání dají, ale v žádném případě se nedá spoléhat jen na CH. To bych asi nepřestala, ale chce to OPRAVDU chtít.

WANDA1234
2 příspěvky 17.9.10 10:56
Ahoj stateční

už delší dobu si pročítám tyhle příspevky a na základe nich jsem se rozhodla jit do toho..beru champix 5 den přestává mi to chutnat..ale kouřila jsem vždy i když jsem byla nemocná nebo mi to nechutnalo.i po težké operaci a bohužel i v tehotenství…jsem silná kuřačka od15let 25i30cigaret denne.při posezení i dve krabičky..je mi 34let.Mám 3 kluky a už me strašne štve,že tím mojím utracením za cigarety ochuzuji i je..navíc mám přítele,který nekouří a dost mu to vadí… už jednou jsem se pokoušela přestat s naplastmi..ale bylo to hrozné..dalo se to vydržet po fyzické stránce,ale co následovalo po psychické se nedá popsat..vydržela jsem to mesíc a přišlo mi,že čím dýl nekouřím tím je to horší..šilené stavy uzkosti deprese..nesoustředenost,zapomínání.,takže ted se bojím, co to zas udelá s mou psychikou..jsem sama s klukama přes týden..a musím proste fungovat na100procent

Příspěvek upraven 17.09.10 v 22:34

people
56 příspěvků 17.9.10 19:26
Pro Wandu

Ahoj, vítám tě mezi námi.. :-)

Vím přesně, o čem píšeš.. Taky mám tři syny a jsem s nima sama nejen přes týden..

Neboj, Champix ti hodně pomůže právě s těmi vedlejšími vlivy odvykání.. Já zkoušela přestat mockrát a bylo to tak, jak jsi psala ty.. Čím déle jsem nekouřila, tím mi to připadalo horší.. Teď se Champixem mi to ale přišlo relativně snadné..

Tak ti budu držet palce, aby jsi to zvládala alespoň trošku v pohodě..

A nezapomeň psát, zvládá se to líp, když na to nejsi sama.. :-)

WANDA1234
2 příspěvky 17.9.10 20:46

Ahoj..moc dekuji za podporu..určite se ozvu..dyt tady tu diskuzi znám skoro nazpamet .. zatim cigareta nechutná snad jen po ránu,protože je mi zle z prášku..a pak jsem behem dne tam kde jsem byla..tak uvidíme..

people
56 příspěvků 17.9.10 21:17
Pro Wandu

Neboj, to přijde.. Já přestala kouřit 10. den a to už celkem šlo.. To víš, že to samo nepůjde, hlavní je chtít přestat, ale jde to a celkem snadno.. Tak vydrž, stojí to za to.. Já už budu mít za chvíli 4 měsíce bez cigaret a je to super pocit!

Držím palečky, zatím čau

Evana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.10 20:17
Všechny zdravím

Po 1,5 měsíci mě konečně po champixu není zle a opravdu se obejdu již pár dní bez cigaret! Zatím se mi to jeví jako sen, nemohu tomu uvěřit. Trvalo to déle, než většině z Vás tady, ale dočkala jsem se. :-D Tak snad neuklouznu.

people
56 příspěvků 29.9.10 21:37

Hurá!! Jsi báječná, žes to nevzdala! Teď už jen vydrž, bude to čím dál lepší.. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 555 Další »
Váš příspěvek