Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (179) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 555 Další »
Leona.1
6 příspěvků 28.1.11 20:41

Lucccy
Ahoj díky za odpověď. Dneska beru 4 dny a už jsem se bála, že to na mě bude působit snad opačně. Ale chuť mám stále stejnou a vykouřím víc než obvykle. Tak doufám, že to co nejdřív přejde.

jiri691
10 příspěvků 1.2.11 16:51

dnes první pilulka tak uvidíme

Příspěvek upraven 16.02.11 v 10:09

stepkaa
3 příspěvky 9.2.11 16:43

Ahojky lidičky, dneska mám taky první pilulku a doufám že mi to pomůže. To moje kouření mě už štve dost dlouho…

jiri691
10 příspěvků 9.2.11 17:16

já už dnes devátou no a kouřím a nekouřím asi tak 10 za den, před tím 20 nebyl problem, zkoušel jsem elektronickou cigaretu, nikoret žvýkačky, léčba laserem a bylo to o hodně dražší než Champix.

stepkaa
3 příspěvky 9.2.11 20:54

Zkoušela jsem taky nikorete náplasti, a byla jsem schopná nalepit si i dvě najednou :lol: Ta e-cigareta byla nejhorší investice, brněl mě z toho jazyk a vůbec to nepomohlo. No a champix mně po prvním dni opravdu mile překvapil. Na cíga jsem zapomínala :-) a z obvyklích 20cig jsem dneska dala 13cig. Těším se na dvě tabletky za den protože ted večer cítím jak účinek malinko polevil. Chci se těch cigár zbavit a věřím tomu že Cham. mi pomůže.

jiri691
10 příspěvků 9.2.11 21:04

ale asi to bude chtít taky dost pevnou vůli

stepkaa
3 příspěvky 9.2.11 22:33

Pevnou vůli taky :-) Já už ale chci fakt přestat. Říkám si že jsem se nakouřila už dost, a je třeba to utnout.. Jsem typ kuřáka co bud bude kouřit nebo nebude. Závidím lidem kterým stačí zapálit si třeba jenom u piva, to jsem nikdy nedokázala. Co chci dokázat, je přestat kouřit úplně.

jiri691
10 příspěvků 9.2.11 23:51

opět zdraření cigaret, naše vláda nebude mít nikdy dost i kdyby kouřili všichni a krabička stála 1000,–Kč. to jen na okraj jinak držím pěsti a závidím nekuřákům

Příspěvek upraven 16.02.11 v 10:10

jonky
8 příspěvků 10.2.11 11:33

tak dnes jsem zahodil cigarety uplně a musím říct, že jsou to muka. Hlavně to ráno bylo děs. Ale říkám si, že v životě jsou mnohem horší věci, než přestat kouřit. A hlavně to odhodlání, že přestanu kouřit mě zatím neopouští, což je důležity a věřím si. Lidi držme se!

Lucccy
18 příspěvků 11.2.11 08:35

Ahoj všem,mám dnes 70 dnů bez cigarety,je to v pohodě.Před pár dny jsem snížila na půlku tablety denně…dostávala jsem chuť na cigaretu,tak beru půlku ráno a večer.Je to lepší,ale zjistila jsem,že nejsem připravená zvládnout to bez CH.No…možná jo,ale chci si to co nejvíce ulehčit :-) Všem co začali držím palce,časem na ty cigarety zapomenete,je to super :-D Musíte si v tom čase kdy by jste si normálně zakouřili najít nějakou jinou zálibu..třeba pletení ponožek :lol: ; Držte se..

isdpch
23 příspěvků 11.2.11 08:52

70 dní je myslím na CH málo, já jsem v tuhle dobu taky přemýšlel jestli to nedám bez něj a chuť na cigaretu se vracela.
Je to stejné jako když jsem odložil cigaretu, stejně samovolně jsem minulý víkend odložil champix, mám ještě velkou část měsíčního balení, pořád ho nosím u sebe, ale nějak jsem ho „zapomněl“ brát a je to v pohodě. Takže ještě týden a bude to 4 měsíce. A musím říct, že díky champixu docela pohodové čtyři měsíce bez cigaret.
Tak se držte

Leona.1
6 příspěvků 12.2.11 18:57

Ahojda všem statečným. Už jsem myslela, že sem přestali všichni chodit. Dnes beru 19 den. Ze začátku jak už jsem psala, mi cigarety chutnaly snad ještě víc.Pak jsem kouřila pár dní tak 2 denně. pak jsem nekouřila 3 dny. Chuť mě přepadne mockrát denně, ale dá se to docela v pohodě vydržet. Dnes dopoledne jsem ale porušila a jednu cigaretu jsem si k kamarádkou dala. Světe div se, ale nechutnalo mi to, bylo mi chvilku blbě od žaludku a ani jsem to nedokouřila a půlku jsem vyhodila. Tak snad jsem na dobré cestě i když bude určitě dlouhá. Všem držím palce.

Háňa911
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.11 20:33
Svoboda

Ahoj Leono1 a všichni ostatní. Dnes jsem se poprve dostala na tyto stránky. Nekouřím 7 týdnů. Musím podotknout, že bez champixu. Asi se divíte, že jsem na téhle diskuzi, ale píšu proto, že to nějak moc nezvládám. Když jsem přestala, bylo to spontánní rozhodnutí(toužila jsem po svobodě) a o tomto léku jsem nic nevěděla. Držím se jen silou mé malé vůle a mám šílený depky.Už dávno bych to vzdala, ale nechci být srabík před dcerou, která přestala dva dny po mě a drží se. Z vašich postřehů mám pocit, že jste v pohodě. Jde začít brát tenhle lék i v mé rozjeté etapě? :-D Díky a všem držím palce

Leona.1
6 příspěvků 13.2.11 20:47

Háňa911
Ahoj tak to teda fakt nevím, ale snad se Ti tady někdo ozve a poradí Ti. Nebo si zajdi ke svýmu doktorovi. Určitě by Ti měl poradit. Není to úplně jednoduchý, ale myslím, že se CH se to dá zvládnout líp.Taky jsem to asi před rokem a půl zkoušela bez ničeho a byla to katastrofa. I teď mám na cigeretu chuť, ale dá se to zvládnout. Je potřeba mít i vůli :-), samo to nejde. Snad vydržím, strašně chci. Držím Ti palce.

Háňa911
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.11 21:13
Leona1

Leono, díky. Věřím, že vydržíš :-D Já už mám jedno selhání za sebou a už to nechci znovu dávat :-D
Další odvykání se mi zdá horší než to předešlý. Dali to jiní, tak my taky! Za doktorem asi zaběhnu.Jen mě zajímá, jestli mají ostatní depku i se šampíkem po pár týdnech.

Leona.1
6 příspěvků 13.2.11 21:23

Já beru CH 19 den. Nevím jestli jsem víc nervozní a v depresích než obvykle, mám složité životní období už 2 roky, takže deprese mě přepadaly už před tím. Není mi nějak špatně po CH, ale sny jsou příšerný. Četla jsem tady všechny příspěvky než jsem se na to dala. Ze začátku jsem nevěřila, ptz mi cigarety vážně chutnaly ještě snad víc:-). Jsem docela v pohodě, tak snad to dám. Ale chutě jsou, to nebudu lhát :-)

jonky
8 příspěvků 14.2.11 13:12

tak dneska už mám 5 den kdy vůbec nekouřím a zatím pohoda. Samotnýho mě to překvapuje jak dobře to zvladám, vůbec se to nedá srovnat stím jak jsem odvykal bez champixu a s nim. Sice nevim co z rukama a pořád citím, že mě něco chybí, ale v pohodě to zvládám. Na samotnou cigaretu chuť nemám, a to ani když jsem ve společnosti kuřáku a všichni kolem mě kouří. Maximálně když už nevím jak zabavit ruce tak si dám elektronicku cigaretu a problém mám vyřešen. Jen bych se rád zeptal těch, co už tu dýl nekouří kolik přibrali? Z toho mám tak trošku strach..

Háňa911
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.11 18:57
jonky

Ahoj, vedeš si dobře. Jen tak dál. Možná něco nabereš, ale neboj se. Když se budeš vážit jednou týdně ve stejnou dobu, tak hned poznáš, jestli jdeš nahoru. No a hned uděláš menší opatření v podobě chroupání zeleniny, místo super dobrot:-)
Já odvykám druhý měsíc a je pravda, že jedno kilo se ke mě přilepilo. Hned to začnu řešit, jdu se podívat po nějaké kedlubně k večeři

janika1
21 příspěvků 15.2.11 09:26

s tou elektronickou cigaretou to neděláš dobře podle mého soudu. Obsahuje nikotin, champix naopak působí proti navázání nikotinu na receptory. Champix ti naopak má pomáhat zmírnit takřka k nule abstinenční příznaky, což mohu posoudit jen sama za sebe a pak říkám, že ano, zmírní je. Jediné, co ty máš pak ve své mysli změnit, je naučené chování, psychiku, tedy právě co s rukama, atd. Tím, že si dáš elektronickou cigaretu děláš totéž chování, jako když kouříš. Naopak měl bys v těchto chvílích udělat něco úplně ale úplně jiného. Třeba se ořezat pastelku, oloupat pomeranč…cokoliv, co změní tvoje naučené chování. Takhle v naučeném pokračuješ a nic nezměníš.
Když trošku přibereš, nevadí to. Budeš-li jíst normálně, nebudeš-li se naopak přejídat a sem tam taky podnikneš procházku, aby ses hýbal, nemusíš mít strach z tloušťky. Nejdřív je lepší vyřešit nekouření a až pak třeba kila, co mi vadí. Obojí najednou je dost stresující.

jiri691
10 příspěvků 15.2.11 10:55

15 dní beru Ch. První den bez cigarety, zatím se držím

Janazhk
1 příspěvek 15.2.11 21:21

AHOJ LIDIČKY,DNES JSEM NA CH 14 DEN.DNES MÁM PRVNÍ DEN BEZ CIGÁRA.TROŠKU DEPKA,ALE JINAK TO JDE.AKORÁT MÁM STÁLE PROBLÉMY S NÁVALY POCENÍ V NOCI.ALE TO JE DĚS.MÁ NĚKDO ZKUŠENOSTI PŘEJDE TO.JINAK VŠEM MOC FANDÍM.DRŽÍM PALCE.A PIŠTE.PÁ

jiri691
10 příspěvků 15.2.11 23:17

taky se snažím vydržet, mám chuť na jedno ale zatím odolávám

Lucccy
18 příspěvků 21.2.11 12:53

Ahoj všem,já mám po 3 měsících jen kilo navíc..tak to je v poho,ale začala jsem jíst více zeleniny a méně sladkostí.To je asi základ.Jinak o té elektronické cigaretě si myslím,že je blbost..závislost na cigaretě není jen o nikotinu,ale taky o závislostí fyzické.Odvyknout si mít ten váleček v ruce.Pak se dá zapomenout i na to kouření samotné.Já na začátku taky musela mít něco v ruce,ale časem jsem to odkládala a přitom zapomínala na to,že v normální situaci bych si zapálila.Když si představím,že bych měla v ruce cigaretu,byť elektronickou a potahovala bych z ní,tak bych to nezvládla!Jiří,jestli jí neodložíš…myslím si že příjde den kdy si fakt zapálíš,protože na to budeš stále myslet a myslet a myslet…

Lucccy
18 příspěvků 21.2.11 12:58
Janazhk

Jsi na začátku,tohle všechno přejde asi po měsíci.Asi většina z nás si tím prošla a je to normální.Hlavně,že nemáme ty příznaky co jsou dál psané v letáčku :-D Vydrž.

jiri691
10 příspěvků 21.2.11 13:22

Týden bez cigarety…nebyla ani jedna

Máca100
4 příspěvky 21.2.11 23:06

Hojky všem,je na čase se přidat a hlavně vám na těchto stránkách moc poděkovat,protože CH beru již týden(startovací balení),protože jsem náhodou zabloudila sem na stránky :-) Byla a jsem rozhodnuta přestat kouřit a světe div se…z mých vykouřených skoro 40 cigaret se držím na pouhých 3-5 již od první tabletky CH…i přesto,že pracuji každý den jako barmanka.Prostě nemám na ni chuť a nechybí mi…Champixu tleskám a vám všem přeji úspěšně dokončenou léčbu.Já jsem v začátku a věřím,že dokážu to,co vy :palec: Pa a držte se Máca

Lucccy
18 příspěvků 22.2.11 11:50
Máca100

Téda,jako servírka přestat kouřit,tak to jsem nedokázala.To jsi dobrá.Taky jsem dělala v hospodě a nešlo to.Až jsem odešla.Tak se drž,fandím Ti.

parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.11 13:07
Huráááá

Tak čtu vaše přípravky a mám z toho radost nikdy by mě nenapadlo,že je tolik lidí :-) mám dneska 3 den a u mě to teda fungovalo už od drzhé tablety. Kouřila jsem cca 10 cigaret denně včéra jsem měla 2 a tu jsem ani nedokouřila. Dnesk ajsem si byla poprvé zakouřit a 3 jsem si potáhl a azahodila :-) :potlesk: brní mě jazyk a je to pocit jako,když kouřím slámu nebo tak něco a pak cca 2é minut po mi začne být zle :palec: Tak doufám,že to dám jako vy :-) už se těším nebudu žádný otrok cigaret nebudu řešit jestli je v hospodě popelník atd. Držím všem palce!!!!!!!

parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.11 13:18
Hospoda

Jo a ještě jsem chtěla řícz,že do hospody na vínečku mám strach zajít :-( takže tam půjdu až nebudu alespoň 14 dní kouřit a při první chuti budu muset odcházet domů :-( Z toho mám fakt stach jak je to u vás?

Máca100
4 příspěvky 22.2.11 16:16

Tak to já jsem v baru plném kuřáků každý den :roll: ,ale jak říkám nejen já,je to hlavně o vůli a chtít to sám.Champix za nás kouřit nepřestane.V baru jsem kouřila už jen proto,že jsem byla buď ve stresu a shonu a cigarety mi vlastně dohořívaly samy…nebo pak z nudy když nebyli zákazníci…Teď mám na vše jiný náhled,už nejsem ve shonu a umím si sama poradit se 40 lidma,co chtějí jíst a pít,protože mám víc času a nudu řeším ůklidem :lol: Mám od počátku stejné pocity jako parkurion a myslím si,že je to stejně vše jen o nás a Champix je našim velkým společníkem :-)

Lucccy
18 příspěvků 22.2.11 18:00

Já si do hospůdky zajdu ráda,takže jsem chodila hned v prvních dnech nekouření.Když jsem si hrála třeba se zapalovačem nebo něco chroupala,tak to šlo.Jedna z nejtěžších zkoušek.A protože teď dělám v herně,měla jsem strach z té 12ti hodinové nudy,ale taky to šlo.Místo cigarety mandarinka,mrkvička atd. :-) Jde o to zabavit mozek něčím jiným.

klopy
6 příspěvků 24.2.11 15:00

Tak už to bude 4 měsíce bez kouření a nemám problem… Přestal jsem přesně 1. listopadu. Champix jsem ani nedobral. A to jsem kouřil přes 20 denně přes 10 let… Přibral jsem asi 5 kilo, který už jsou dole takže pohoda. Mimochodem to byl můj první pokus praštit s kouřením… Jak jsem tu už někde psal tak mi hodně pomohla i kniha jak přestat kouřit, ale jsem si jistý, že bez Champixu bych byl bez šance. Vlastně na Silvestra když už jsem byl hodně pod vlivem jsem vykouřil 2 cigarety a vzal jsem si i jednu na cestu :-) Celkem mi to chutnalo, ale nebyl důvod si zapalovat znova. Občas mě přepadne chuť, ale jen decentně a vždy na plné čáře vyhrají důvody proč nechci kouřit. Tak držím palce všem.

Máca100
4 příspěvky 27.2.11 22:35

Hoj lidičky,držte mi palečky…včera jsem udělala rozhodnutí první den bez té bílé tyčinky a zatím se mi daří…také si myslím,že bych bez Champixu nezvládala vše tak lehce.Přeci jen každý den pracovně bar,kde se paří do rána a pak starosti se 17 letým synem,který mi dává zabrat pubertou a 7 letým prvňáčkem,který si myslí,že je už na vše velký jako brácha:-).Zatím se daří vše ukočírovat a tak přeji všem tady ať se povede to,co mnoha z vás…už po tom ani nesáhnout a vlastně si ani nevzpomenout.Pa a mějte se krásně:-)

parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.11 08:53

Tak jsem na 9 dni :-) s CH. Od 8 dne bez cigarety :potlesk: (jinak jsem od 5 dne kouřila cca 1 denně) nemám chuť ani potřebu tak snad se to bude jen zlepšovat. v 6 dni jsem byla poprvé v restauraci nekuřácké a ani jsem si nevzpoměla,že bych si k pívečku měla dát tu smradlavou věc :-) byla jsem večer nadšená nesmrděla jsem kouřem a byla jsem na sebe hrdá :palec:
Tak pište Vaše úspěchy :lol:
Držím palce

parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.11 11:27

Tak mám dneska 4 den bez cigarety :palec: a vlastně jsem nad tím tak včéra přemýšlela jak je to možné :-) asi to chce taky chtít,ale hlavně mi to CH vymazal z hlavy. Vůbec si na to nevzpomenu. Tak napište :-) jak jste na tom vy

beruškaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.11 13:14
je to v....

ahojky,je to v někde.před 14 dny jsem to porušila.přesně po 3 měsících nekouření.mám co dělat,abych zůstala jen na jedné až dvou denně.jsem kráva.nevím co mám dělat.prostě si tu jednu musím dát.tu si seženu.kdybych ale měla celou krabku,tak to nevydržím a půlku bych určo zvládla.pomooooooc :cry:

parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.11 13:20

Tak to je špatný. A kolik prášku si brala? možná si měla brát prášky dál. Já jsem dneska 10 den bez cigarety a nemám ani pomyšlení si zapálit. Jsem mezi kuřákama a chodím do hospody. Připadá mi to jako by mi to někdo vymazal. Neznám pocit cigarety nic jako bych nikdy nekouřila

beruškaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.11 10:18

no to já taky neměla.jenže jsem ztratila práci,doma se nudím a tak jsem začala kravit.ale dnes dokouřím zbytek a od zítřka si nedám.pamatuju si jak jsem na tom byla bledě,20jsem v poho vytáhla.smrdělajsem a ten hnus hrcák po ránu.myslela jsem si že jsem za vodou,že když si občas dám,tak to nebude vadit.ale pozor pro všechny co končí díky champixu!!!!!!!nedávejte si cigaretu nikdy.mozek si to pamatuje!nebude to ted tak hrozný odvykání jako to bylo,protože jsem si tu závislost ještě nevypěstovala.ale nesmím je mít doma.pak písnu,jak jsem dopadla.zpočátku mě tato diskuze hodně pomohla,tak ted doufám,že mě z toho srabu taky pomůžete.prosím pište!!!!!

lleny
30 příspěvků 9.3.11 10:22
Hlásím se do party

Dneska jsem 9. den na CH a zatím kouřím. Sice trochu míň, ale zatím mám chuť. Pročítala jsem příspěvky a někteří přestali až od 12.dne. Tak snad se mi to podaří, i když dnes jsem začala trochu pochybovat

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.11 10:23

Občas mě taky přepadne chuť,ale prostě si řeknu NE !! Alespoň jednou v životě chci něco dokázat. Dobrala jsme startovací CH ( 14 dní( měla jsem si jít pro další balení,ale nějak s etamnemůžu dokopat. No nekouřím,nemám chuť a ani nemám proč kouřit. Jsme spokojená
1. Nesmrdím
2. Nejsem obětí
3. Cítím se zdravě

Prostě nemůžeš si říct,že když si dáš jednu tak se nic nestane!!! Buď budeš kouřit a nebo nebudeš. A ty teda kouřit NEBUDEŠ. :-x

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.11 10:26

lleny: Já jsem si taky říkala bože já snad nikdy nepřaestanu všichni přestali jenom já to nedám. Kouřila jsem pořád stejně najednou při 9 dni jsem se ráno vzbudila a už jsme si nezapálila. :-) A nekouřím je to dneska cca 10 - 11 dní jsem teda bez CH jelikož jsem líná si dojít pro další várku. :-(

lleny
30 příspěvků 9.3.11 12:14
parkurion

To jsi ted dobrá, že nekouříš po využívání startovacího balení. Docela mi vadí, že do sebe cpu tu chemii, jsem taková omámená. Ale CH. beru jako poslední a jedinou možnost jak přestat. Už jsem zkoušela všechno možné, ale nic mi trvale nepomohlo. V poslední době jsem jich vytáhla 17, poslední dva dny 12. Dneska na tom asi budu stejně, teď jsem měla pátou. A zase jsem si byla koupit další „poslední“ krabičku.

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.11 12:18

Poslední krabička to znám :-) říkám já jsem pořád kouřila měla jsem chuť a říkala, jsem sakra já to nedám. :-) a dala zatím se držím jsem v pohodě žádné příznaky, žádné chutě žádné nutkání nic. Nevěřila jsme tomu,že budu nekuřák :-)

lleny
30 příspěvků 9.3.11 12:22

Tak se drž. Snad mi to taky přestane chutnat.

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.11 12:25

No jasný písni jak pokračuješ :-)

people
56 příspěvků 10.3.11 19:40
Nazdar bojovníci!

Ahojte všem, kteří zkoušíte přestat.. Vydržte, stojí to za to! Nekouřím už skoro 11 měsíců a je to pohoda! Ta úžasná svoboda! Tak bojujte! :-)

lleny
30 příspěvků 11.3.11 09:01

Dneska jsem 11. den na CH. Včera jsem opět vytáhla těch svých 12 kousků. Ale večer mi to už moc nechutnalo. Prostě zvyk jít si zapálit při reklamě. Ráno mi přišlo, že už bych nemusela kouřit, ale protože mám ještě skoro celou krabičku, tak jsem si už 2 dala. Na začátku jsem si stanovila den D na 14.března, s tím, že mi to možná přestane chutnat dříve. Ale prostě zvyk je zvyk a dokud mám v dosahu nějaké cigarety, tak neodolám, protože mi po nich není špatně. Četla jsem, co psala people a taky ostatní, moc mi to pomáhá. A ten den D prostě pro mne bude opravdu toho 14.

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.11 09:17

Já nevím u mě ten nástup byl sám. Chcete to zvládnout první den :-) budeš na sebe pyšná. Já jsem dneska asi na 13 dni bez kouření

lleny
30 příspěvků 11.3.11 14:38

Asi mám v mozku víc receptorů. Četla jsem, že někteří na tom byli stejně jako já a to mne povzbudilo, abych to nevzdala a koupila si další balení.

stenley69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.11 02:38

Zdravím všechny přítomné.Chvilku toto forum sleduji a všem moc děkuji za příspěvky,které mi pomohly k rozhodnutí a nákupu CHampixu a snad i ukončení mé kuřácké kariéry.Něco málo o mě : je mi 42 let,kouřím od 15ti let,klasicky jsem začal s kamarády na učňáku a poslední rok jsem neměl problém vytáhnout 40 denně.S cigaretou jsem chodil spát(obrazně řečeno)a i jsem s ní vstával a to doslova(do 10ti minut si nezapálit bylo pro mně „peklo“).
CHampix jsem si vyzvedl 28.2.2011 a hned jsem ho nasadil.Do krabičky jsem si zapsal jako den „D“ 7.2.
Avšak rovnou přiznávám že jsem se přepočítal,ten prví týden mi cíga chutnala snad ještě víc,než před nasazením CHampixu.Z toho zřejmě už správně usoudíte,že den „D“ se sedmého nekonal.Ale nevzdal jsem,den „D“ jsem o týden posunul na 14.2.Ten týden mezi 7. a 14. jsem kouření omezil asi na 10 ks denně(pdotýkám že běžně jsem pálil ke čtyřicítce) a to bylo pro mně hodně potěšující.
A závěrem dnes je „D“ 14.2. a já to 13tého večer zašláp a mám za sebou ůspěšně „PRWWWNÍ“ den a nutno podotknout bez velkého zoufalství,uhryzaných prstů ale s pytlíkem sežraných bonbonů.
To lleny:pevně věřím že jsi tvůj „D“ také zvládla.
Držím všem palce a věřím že vám i mně se to tentokrát podaří a těch smradlavek se jednou pro vždy zbavíme!!!

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 555 Další »
Váš příspěvek