Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (179) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 555 Další »
mariana123
14 příspěvků 5.5.10 10:46

ahoj andreo, určitě ti všichni držíme moc palce, CH opravdu funguje, hlavně pokuřuj dál a ono to přijde samo, chce to ale i trochu vůle a odhodlání

Mony03
12 příspěvků 6.5.10 09:43
CH

Ahojki,už jsem tu psala nedávno,že manžel se taky vrhnul do tabletek,ale bere je asi 10den a pořád nic,příjde to samo,nebo to musí nějak omezovat?A jestli nemůžou mít nějaké jiné léky na to vliv?Užívá lamisil tablety.
Díky

mariana123
14 příspěvků 6.5.10 10:52

ahoj Mony03, koukala sem na složení lamisilu a podle příbalového letáku champixu mezi sebou léky rozhodně nekolidují, takže neboj. Jak psal kdysi Barry, je potřeba tomu dát čas, někdo skončí po 8 dnech, někomu to trvá i 2 měsíce (což je tedy vzácný extrém), takže těch 10 dní ještě nehraje moc velkou roli. Ať se pokusí každý den vynechat 1,2 cigarety denně, já začala u tý ranní a pak to stále oddalovala… champix je takový zázrak na počkání, ale bez vůle to nejde.

Andreaa
34 příspěvků 6.5.10 11:55

Děkuji :-) No, dneska to je třetí den a kouřím míň, ta chuť ustává, jen nevím, jak se mám zbavit těch zvyků. Musím se pořádně zaměstnat :lol:
Mějte se hezky
Andrea

kikkina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.10 17:35
Zdravím

Ahojky všichni,
také jsem se rozhodla zkusit jít do boje…všem co se Vám povedlo přestat a nekouříte moc gartuluju, jste pro mne borci
Andreo, jsme na tom stejně, dneska ráno jsem měla třetí šampík a je fakt, že také kouřím méně (ale ne o moc) , i nějak míň mi to chutná. Normálně kouřím 25cigaret denně a pokud jdu večer na skleničku, tak i dvě krachle, takže jsem zvědavá, jestli to zvládnu, ale pevně doufám, že to snad půjde…
Přeji všem hezký večer

Andreaa
34 příspěvků 7.5.10 07:50

Ahojky,
já jsem taky kouřila těch 20-25 cigaret. Teď to je lepší, ale ty zvyky, co? :-) Musíme to zvládnout!!!
Už máš vyzkoušeného něco, co zabere? Nejlepší je furt něco dělat, ale to by jsem se za chvilku zbláznila a stala se ze mně vorkoholička :-)
Tak držím pěstičky
Andrea

Evča9
5 příspěvků 7.5.10 10:12

Ahojky,
tak jsem dnes spolkla první tabletu. Snad už to konečně vyjde. Přestat jsem už zkoušela mockrát. Sama jsem to vydržela nejvíc 2 dny, s náplastí měsíc. Pak, ale přišla návštěva, lahvinka a …zase cigárko.Teď jsem, ale rozhodlá, chci mít víc času, hezky vonět a nefunět do schodů. Pročetla jsem si, co jste tu psali, tak budu kouřit dál, jen si budu psát, kolik jich za den bylo.Abych měla na papíře, jak postupuju a mohla se pochválit :potlesk:

Andreaa
34 příspěvků 7.5.10 10:17

Ahojky,
budeme ti držet pěstičky. Já beru CH čtvrtý den a funguje to, ale jak jsem už psala, nevím co s tím časem a zvyky. Chuť na cigaretu tolik nemám, ale po ránu to ještě nezvládám, to si ji zatím dát musím.
Tak se drž :-)
Andrea

Mony03
12 příspěvků 7.5.10 14:02
CH

Ahojki,děkuji za info.Manžel byl včera u doktorky pro další balení a k tomu všemu mu zjistili vysoký cholesterol,a vysoký krevní tlak,to ho víc podnítili k tomu,že s tím chce praštit.Jen se obávám toho,že přibere…přibrali jste moc po přestání kouření?Mu by to moc neprospělo:-(

kikkina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.10 17:14
Ahoj holky

Takže dneska den čtvrtý s champíkem, no abych se přiznala, tak jsem dneska kouřila zase o něco více, ale pořád to není takovej brutus jako dříve :wink:. Andrej ty se ptáš na ten volný čas, já to zatím extra nepociťuji , protože jak všude radí netlačit na pilu a neomezovat se, že to přijde samo, tak se toho držím a zas takovej rozdíl to pro mne není (kouřím sice méně, ale pořád jich tak těch 15 zůstává). Jinak teď se snažím si uvědomovat situace, který pro mne budou nejtěžší a pak budu muset vymyslet nějaký náhradní řešení, až na to přijdu hned dám vědět, zatím mne napadaj jen klepeta na ruce :-) .

Evčo, já má úplně stejné s odvykáním jak ty…náplasti, žvýkačky, ještě navíc magnetoterapie a nakonec jsem v tom vždycky lítala zase, tak také doufám, že tentokrát se to povede…společně to musíme zvládnout :-)

Mony, co znám lidi ve svém okolí , kteří přestali kouřit, tak bez výjimky všichni přibrali. Já se toho bojím taky jak čert kříže a budu se snažit bojovat hned s prvníma kilama.

Mony03
12 příspěvků 10.5.10 09:22

Kikkinko,moc díky za rady!!
A držím Vám všem palečky 8-)

people
56 příspěvků 11.5.10 08:45
Nazdar lidi

Tak jsem se konečně taky rozhoupala a jdu do toho. Dneska si jdu k doktorce nechat napsat Champix a doufám, že to bude fungovat. Kouřím už skoro 20 let 20-25 cogaret denně. Tak mi držte palce.. 8-o

Andreaa
34 příspěvků 11.5.10 09:06

Ahoj,
palce ti držet budeme :-D To určitě zvládneš. Já jsem dneska začala brát ty silnější pilulky, zatím chuť na cigaretu mám, tak jsem zvědavá :-) Pro mě byl nejhorší víkend, je moc času a teď začíná období grilování..... to jsem nezvládla, musím na sebe být trošku příšnější :-) tak se měj hezky a piš nám své zážitky
Andrea

mariana123
14 příspěvků 11.5.10 09:48

ahoj, dnes je tomu přesně tři týdny, co nekouřím, někde jsem četla, že více než dvě třetiny kuřáckých recidiv začnou před koncem třetího týdne odvykání, takže to vypadá slibně. Je mi opravdu mnohem líp a to ve všech směrech, dýchám, voním, penízky, … paráda :)
dál jsem se dočetla, že ve skutečnosti při odvykání přibere jenom čtvrtina (25%) lidí, takže když dodržíte základní pravidla - zelenina, ovoce, pohyb - mělo by to jít. Já tomu dávala v malé míře a váha zůstala stejná
Andrejko a všichni ostatní moc vám držím palce!!!

Mony03
12 příspěvků 11.5.10 10:53

Andrejko,takže kouříš zatím normálně?Manžel bere tu silnější a pořád zatím kouří,jsem z toho víc nervozní než on,pořád to očekávám.
Může se stát že by mu to nezabralo?

Mony03
12 příspěvků 11.5.10 10:54

Mariano,a po kolika tabletkách jsi přestala?Přišlo to samo?

mariana123
14 příspěvků 11.5.10 11:11

mony: 10. den ráno jsem si dala poslední. Jestli dobře počítám, tak manžel bere CH 15. den, to by neměl být ještě takový problém. Zkouší si denně nějakou cigaretu ubírat, jak jsem radila dřív? Nebo čeká na zázrak, který se s největší pravděpodobností nejspíš nedostaví? Píšeš, že seš z toho nervóznější než on, tak jestli vůbec manžel opravdu přestat chce, jestli má vůli a odhodlání. Určitě je super, že tě má po boku. Pročti si na netu jak pomocná látka vareniklin (obsažená v CH) funguje, já bych soudila, že je spíš pod vlivem psychické závislosti a s tou se už musí poprat sám, dej mu motivaci - příklady, jak to bude super, až bude bez závislosti. Ale neboj a čerta na zeď ještě zdaleka nemaluj ;)

Andreaa
34 příspěvků 11.5.10 11:13

Ahoj,
kouřím míň, ale kouřím. Dříve jsem vykouřila tak 20-25 cigaret za den, teď jich vykouřím do 15 a z toho tak 5 ze zvyku, ne proto, že bych měla chuť. Je to hrozný zlozvyk !!!! Na manžela to určitě začne působit :-) Chce to hlavně chtít a nemyslet na to. Já doufám, že už to na mě taky začne působit. Dneska jsem začala brát ty silnější, tak uvidíme :-)
Jen co budu něco pociťovat, tak napíšu
Mějte se všichni hezky
Andrea

Evča9
5 příspěvků 11.5.10 11:16

Já mám dnes pátý den s pilulkami. Zkouším si ubírat, jak jsi psala dřív a jsem z 20-25 na 13. Nic moc,ale i tak u mě úspěch. Kouřím 17 let a už se těším až na tom budu jako ty. Věřím, že to dokážu. Jako den D jsem si zvolila ten osmý, tak mi držte palce.Na zabavení rukou jsem vyhrabala staré vlny a jehlice, tak budu " štrykovat" holce oblečky na panenky. Snad jsem to za ta léta nezapomněla :think:

Mony03
12 příspěvků 11.5.10 14:26

Ahoj Mariano,
ne tak to není,manžel šel sám k doktorce a sám se rozhodl že kouřit chce přestat,jednak má vysoký cholesterol a tlak,a taky ho štve to,že to leze do peněz.Motivovala jsem ho tím,že když přestane kouřit,jsem pro si vzít menší půjčku /splátka je to co on prokouří měsíčně/ a může si koupit lepší auto-tak myslím že dobrá motivace,ne? :wink:
Jsem z toho nervozní protože čtu,že tady všichni po pár dnech jste přestali a on pořád nic. :-(
Tak jsem fakt zvědavá,protože asi 3× se pokoušel přestat kouřit.
Tak držím Vám všem palečky :roll:

kikkina
20 příspěvků 13.5.10 11:32

Ahoj všichni,
Andrejko chtěla jsem se zeptat jestli už máš stanovený den D a kolik teď kouříš. Já jsem pořád na těch 15, ale ode dneška se to budu snažit záměrně stahovat.

Evčo, jestli dobře počítám, tak máš dnes den D - gratuluju, ozvi se jaký byl ten tvůj první den. Držím ti moc palečky.

Andreaa
34 příspěvků 13.5.10 13:30
den D

Ahoj,
no den D mi řekl doktor, že je v den, kdy doberu ten startovací balíček (14dní) Teď kouřím míň, ale žádný zázrak. Už se musím krotit!!!! Jak jsem četla, tak holky už měly den D třeba šestý atd… já počkám na ten 15 den ráno. Já taky kouřím teď 10-15. Nejhorší je když někam jedu. Včera jsem byla služebně v Praze a co pauza na benzince to cigárko, ten zvyk je hrozný. A co doma? Podporují tě?
Andrea

kikkina
20 příspěvků 13.5.10 16:52

Já mám doma přítele, který kouří, takže žádná podpora tu nehrozí a mamka to ani neví, že kouřím, tak jí ani nemůžu říct, že odvykám :-)
Jinak jsme na tom úplně stejně, zní to dost blbě, ale na jednu stranu si mne potěšila, protože jsem si připadala, jak největší blbec co kouří po 10 dnu na šampíku víc než 3 cigára denně. Navíc taky jamile je nějaká pauza ala benzínka,tak si zapalím kolikrát spíš ze zvyku než z musu.
Takže ty máš den D za 4 dny, no já jsem si dala limit tři týdny od první pilule a ten den musím naplánovat tak, abych alespoň 3 dny pak neměla moc pokušení…všichni kamarádi kouří, takže to vymyslet, tak abych se s někým nepotkala, nikde se moc nerozptylovala atp :-? .
Zítra to zkusím stáhnout o 5 na 10, nechceš to zkusit taky :-)

kikkina
20 příspěvků 13.5.10 17:57
Ahoj Moni

Ahoj Moni,
tak jsem si procházela tuhle diskuzi a zjistila jsem, že jsem asi neodpinkla příspěvek ohledně váhy, když jsi se ptala na přibírání. Najdeš energetické hodnoty veškerého jídla, rady a ukázky jídelničků (rozumné). Moje známá chtěla shodit a skládala si jídelniček, přesně podle tabulek, hlídala si množství tuku a bílkovin a za půl roku shodila z 80 kg na 60kg.

Andreaa
34 příspěvků 14.5.10 06:46

Ahoj,
už píšu :-) Já mím počítač jen v práci, to mi bohatě stačí :-) Zkusit to můžeme, tak říkáš 10? Když je člověk v práci, tak to jde, snažím se zaměstnat, ale o víkendu to je mazec. Nikam nesmíš, když jedu k našim, tak tam hulí celá rodina, no není to nic jednoduchého, ale musíme se držet :-) tak se měj hezky a budu se těšit na další zprávičky
Andrea

Mony03
12 příspěvků 14.5.10 09:07

Ahoj Kikino,děkuji za ty stránky,hned jsem to i manželovi přeposlala.
Jinak si dal svůj den D na neděli,kdy s tím úplně praští,tak jsem zvědavá.
Držte se
Pa

Mony03
12 příspěvků 14.5.10 09:10
den D

Andrejko,můj manža v neděli dobírá druhé balení,myslím že je to 15den?Tak se netrap tím,že někdo skončí po 6dnech,u každého je to jinak.

kikkina
20 příspěvků 14.5.10 15:56

Ahojky Andrejko,
já zase se na net v práci většinou nedostanu, takže jen doma. Jak ti to jde? Já jsem zatím měla 5, takže těch deset nepřekročím, ale do karet mi nahrálo to, že mi ráno nebylo nejlíp a dnešek byl takovej rutinní. Ale jak říkáš, víkend je pekelnej, já zítra budu celej den s hulícíma kamarádama a ještě večer jdeme na pivo… ale zkusím to srazit zítra na osm a v neděli na šest, co ty :wink: ?

Mony, tvýmu manžovi moc držím palečky, neděle bude už za chvíli…

Andreaa
34 příspěvků 17.5.10 06:25

Ahojky,
tak to jsi dobrá :-) Já jsem v sobotu nevydřžela, ale v něděli jsem jich měla asi tak 8. Dneska jedu služebně na týden do Prahy, tak snad to bude lepší, budu pryč od kuřáků (jeden jede semnou, ale ten toho moc nevykouří)Poslední dobou, je mi špatně od žaludku, pokaždé, když si zapálím, tak mi to po třech šluknutí přestane chutnat, už to na mě asi funguje :-) :-) :-)
Tak se všichni držte, myslím na vás
Mějte se hezky
Andrea

kikkina
20 příspěvků 17.5.10 19:55

Ahoj,
no tak víkendovej plán vyšel na 50% - v sobotu jsem nevydržela a ani radši pak nepočítala, hospoda je děs :-( , ale v neděli jen 5 a dneska jen 4 :-) . Fakt je, že mi už taky ty cigára nechutnaj , sice mi není po nich jako tobě blbě, ale zato mi je blbě vždycky jak si vezmu tu piluli…Tak ti držím palečky k dalšímu snižování a třeba se ti na služebce podaří přestat úplně :-) Ale jinak 8 je taky super, snižujeme, jsme dobrý :-D . Jo a koupila jsem si paipo a není to špatný, kdyby z toho vycházel ještě kouř, tak jsem dneska na nule :-D Zase dej vědět, jak se daří

Andreaa
34 příspěvků 19.5.10 10:01

Ahojky,
tak jak jsi na tom? Já jsem měla včera jen jednu cigaretku a dneska zatím nic. Jak nejsem doma, tak mi to ani nepřipadne, změna okolí funguje, ale bojím se toho návratu domů. Bydlíme na jednom dvorečku se skoro tchýní a nemáme se moc v lásce, jen ji vidím, tak.....
Andrea

Andreaa
34 příspěvků 19.5.10 15:05

Ahojky,
tak se zase hlásím :-) za chvilku jedu na hotel a ještě jsem nekouřila. Včera od 8 hodin ráno jsem si nezapálila. Jsem zvědavá, jestli to už vydžím. A co ty? Uvnitř mě se to začíná trošku hádat, mám strach, že to nevydžím, no myslím na vás všechny a zítra ráno se zase ozvu :-)
Tak papa mějte všichni hezký zbytek odpoledne
Andrea

Andreaa
34 příspěvků 19.5.10 15:06

Ahoj,
tak co manžel? Jak to u vás vypadá?
Měj se hezky
Andrea

kikkina
20 příspěvků 19.5.10 17:31

Ahoj Andreo,
tak já ti moc gratuluju, vydrž holka, vydrž už to budeš mít 24hodin a pak nemá cenu si zapalovat po 24 hodinách nekouření se Ti sníží hladina nikotinu v krvi na polovinu, z těla máš pryč oxid uhelnatý a kyslík v krvi už máš v normálu a plíce se začínají čistit od hlenu a dalšího svinstva :-). Na tchýni teď nemysli, ještě jsi v Praze a pak si třeba kup boxovací pytel a odreaguj se na něm :-).
Já jsem včera měla 2 cíga a na dnešek jsem si povolila jedno, ještě jsem ho neměla ale už mi jde huba šejdrem…
Taky ale mne nahlodává červíček, jestli to vůbec zvládnu, do konce tohohle týdne chci ale určitě skončit, ale bojím se, připadám si jak paranoik.
Drže se a zase se ozvi

Mony03
12 příspěvků 20.5.10 08:32
Ch

Ahoj holky,koukám,že děláte pokroky :-D :-D
Můj manža od neděle nekouří,říká že má pocit že mu něco chybí,nemá potřebu nikotinu,ale asi ten zvyk,kdy si automaticky zašel zakouřit po kávě…koupila jsem mu tyčinky,a dala je snad do všech pokojů :lol: …to když bude nervozní,ale bála jsem se že to bude horší,že bude nervoznější,a zatím je to v poho.
Tak Vám držím palečky

mariana123
14 příspěvků 20.5.10 10:26

no tak to je výborná zpráva mony, a andrejko, ty si prostě super, už to určitě vydrž! den po dni to bude lepší a lepší, mám z vás radost :)

Andreaa
34 příspěvků 20.5.10 10:33

Ahojky všichni,
děkuji za podporu :-) Už to musím vydržet, když už dva dny nekouřím, musím být na sebe tvrdá!!!!! Příjde mi ale, že je to dneska horší než včera.
Jsem ráda, že jste tu a že vám můžu napsat :-)
Mějte se hezky
Andrea

kikkina
20 příspěvků 20.5.10 17:22

To je skvělý Andrejko, vydrž, vydrž ono to určitě časem bude lepší…Musíš myslet na to, že už konečně nesmrdíš jak tchoř, budeš mít lepší pleť, bílý zoubky, lepší zdraví, líp se ti bude sportovat a na tisíce dalších pozitvních věcí :-)
Já to zkusím dneska, ještě jsem neměla ani jednu, tak mi drž palečky. Co je, ale hrozný, že na ty blbý cíga myslim snad každou minutu, je to fajt psycho.

Mony, manžovi velká gratulace, je to borec :wink:

Andreaa
34 příspěvků 21.5.10 13:12

Ahojky,
tak jak jsi na tom? Celý den na tebe myslím. Já pojedu za chvilku domů, tak budu na příjmu až v pondělí. Jinak u mě zatím firt stejné. Nekouřím, ale chuť mám čím dál větší. První a druhý den jsem na to chuť neměla, ale dneska to je hrozný. Tak v pondělí se ozvu :-)
Pa pa mějte se všichni hezky
Andrea

kikkina
20 příspěvků 21.5.10 16:21

Ahoj,
tak včera jsem jsem neměla ani jedno a dneska taky, chuť mám ale zatím se to dá vydržet. Teď se hlavně bojím víkendu, budu asi trpět jak to zvíře, ale nějak to musím zvládnout :-).
Tak ti držím palečky, ať ti to jde a hlavně, aby se ta chuť už jen zmenšovala. V pondělí určitě napiš.

Evča9
5 příspěvků 21.5.10 16:53

Tak jsem zase tady. Dnes mám 15tý den s pilulkou. Od 5tého dne jsem byla tak na polovině, 12tý a 13 tý jsem měla 4 a 2 cigarety. A to jen proto, že doma prostě ležely. Manža totiž kouří. Tak jsem mu řekla, že takhle teda ne, ať si to schovává a od včerejška nemám ani jednu. Tedy dnes druhý den. Nejsem na nervy, je mi fajn, mám dobrý pocit. To jsem nečekala. Vždy, když na mě přijde chuť, tak si řeknu, už je to zase tady, do minutky to přejde a jsem ráda, že jsem zase odolala. :potlesk:

kikkina
20 příspěvků 22.5.10 15:42

Evčo gratuluju!!!!!!!!!!!!jseš hvězda :-). Moc blahopřeju a je super, že to zvládáš takhle pohodově. Já mám teď jako ty třetí den, ale je mi fakt zle, pořád mám divnej pocit od žaludku, jsem děsně náladová, nervozní, bolí mě hlava, nejsem schopná se na nic soustředit a během 5 minut zapomenu co jsem vlastně chtěla udělat. Navíc mi je pěkně blbě od žaludku, ale to mi je pořád co beru cháčko. Ale aspoň v tomhle stavu na cígo nemám ani pomyšlení :-)
Drž se, ať ti jde pěkně takhle dál :-)

people
56 příspěvků 23.5.10 16:42
Nazdar lidi

Tak se po nějaké době hlásím.. Dneska je to 12. den, kdy beru Champix a kouřit jsem přestala 9. den. Zatím je to docela pohoda, bála jsem se, že budu mít strašnou chuť na cígo.. Faktem ale je, že u nás doma nikdo nekouří - jsem sama se třema dětma - a v práci jsme spíš nekuřáckej tým. Takže mě to tolik nesvádí.. Zato ségra, která přestává se mnou, dělá barmanku a má docela problémy přestat.
Navíc - já si pořád opakuju důvody, proč toho chci nechat.. Nesmrdět, zdraví, peníze a hlavně snad konečně přiberu nějaké to kilo!! :-) Při výšce 165 cm mám pouhých 50 kg a ne ne nabrat. Tak tohle je snad poslední šance.. .-)

mariana123
14 příspěvků 24.5.10 14:53

si pamatuju, jak se mi ve snech zdálo, že jsem si zapálila a byla sem na sebe strašně naštvaná a pak ta úleva, když sem si uvědomila, že to je jenom sen :D taky se vám to zdává?
jinak přes měsíc bez kouření a těch kladů stále nespočetně přibývá, držte se!

Andreaa
34 příspěvků 24.5.10 15:04

Ahojky,
tak se hlásím po víkendu. Odolala jsem a nekouřila.U nás se konala párty, masíčko, vínečko atd…, ale zvládla jsem to. Docela to šlo, ani jsem se nemusela tak přemáhat, teď jsem pro změnu v podeřzení, že jsem těhotná a z toho skoro tchýně teda moc nadšená není. Nechala jsem je při tom a nic nevyvracela :-) Jen ať se žerou :-) :-) :-)
A jak to vydapá u vás?
Myslím na vás všechny a zítra se zase ozvu
Mějte se hezky Andrea :-)

Andreaa
34 příspěvků 26.5.10 13:55

Ahojky,
copak, že nikdo nepíše? Jak to u vás vypadá? Nějaké novinky? Dneska to je týden co nekouřím :-)
Jak bojujete vy?
Mějte se hezky
Andrea

jarča29
14 příspěvků 31.5.10 15:31

Ahoj všichni,jsem tu nová a všechny máte muj obdiv!
Zkoušela jsem přestat už mockrát,ale neuspěšně.Tak jsem se naštvala a zašla do poradny na odvykání kouření.Ve čtvrtek si jdu pro Champix a pustím se do boje s vámi.
Vždyť už se protívím sama sobě,když držím cígo.Doufám,teda spíš pevně věřím,že teď už se mi to podaří.
Zatím se mějte moc krásně a přeju hodně sil ve vašem odhodlání přestat kouřit.Pa pa

Andreaa
34 příspěvků 31.5.10 16:13

Ahojky,
vítej v klubu :-)
Jen co začneš, tak piš, budu čekat na tvé zprávy :-)
a držet ti pěstičky
měj se hezky
Andrea

kikkkina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.10 19:23

Ahojky, omlouvám se, že jsem se neozvala tak dlouho, ale bylo mi fakt blbě, šílený depky, že jsem neměla chuť vůbec koukat na web, jak jsou všichni šťastný, že nekouří a nemají žádný potíže. Ještě nejsem v pohodě, ale musím nějak vydržet.
Andrejko jestli dobře počítám zítra bys měla mít dva týdny, to je bezva, jseš šikulka a gratuluju ti :potlesk: .
Jarčo, super rozhodnutí, budeme ti moc držet palečky, s šampíkem to většina lidí zvládá úplně bez problémů, ale vůli mít aspoň trochu musíš. Kolik kouříš a jak dlouho?

jarča29
14 příspěvků 31.5.10 20:02

Holky,moc dík za podporu.
Je supr s někým o tom debatit,je to dost duležitý.Mě to ještě víc nakoplo s tím skoncovat.Kouřím 20-30 denně od 17ti a fakt mě to štve.Teď mi je 35 a je nejvyšší čas s tím praštit.Cholesterol mám zvýšený a to není dobrý.Ale taky finančně to leze do rozpočtu.Děti mi říkají,že smrdím a to by mamča neměla,že jo?
Mějte krásný večer a zítra pa

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 555 Další »
Váš příspěvek