Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (179) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.11 09:24

Gratuluji !!!!!!! :potlesk: :palec:
Teď to chce jen vydržet dneska mám 16 den :-) Jsem spokojená a pyšná. :-) Ty smradlavky mne už nedostanou nedám se :-)

lleny
30 příspěvků 16.3.11 08:44

Tak den D se u mne opravdu konal. Sice jsem ještě ráno dokouřila poslední 2 cigarety, ale už si žádné nekoupila. Stále jsem si myslela, že se mi zhnusí, ale nekonalo se. Ale, jak už se tady psalo, mám kouření vymazáno z mozku. Vůbec mi to nechybí. Až mne to samotnou překvapuje, protože jsem ještě v neděli vykouřila 12 cigaret. Jediné co mi vadí, že si připadám stále jako zfetovaná. Doma se mi nechce moc fungovat. A taky se mi zdají docela živé sny, ale to mi tolik nevadí.

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.11 09:20

Jo je pravda,že já měla taky strašné sny,ale už je to O.K no známá mi říkala,že mi ty cagarety nebudou vůbec chutnat,že to bude jako,když kouřím slánu :-) ale mě to chutnalo.

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.11 09:21

lleny: Tak gratulace už je nás čim dál tim víc :-) to je super

jonky
8 příspěvků 16.3.11 16:05

tak dnes je to přesně měsíc a týden co nekouřím. už si ani na cigarety nevzpomenu i když mám nějaký nervy. Sám se až udivuju jak to diky champixu zvládám. Už jsem zkoušel přestat kouřit několikrát za pomocí různých náplastí a kdoví čeho ještě ale takhle v pohodě mě to ještě nikdy nešlo a to jsem kouřil pravidelně 40 cigaret denně. Vím že do vylečeného nekuřáka mám stale ještě daleko, ale ted už vím že to zvládnu.

stenley69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.11 22:34

Čoveče,já dnes 3 dni bez a huba mi de šejdrem až na záda(manželka kouří),ale držim se.Jak jsi to měl ty po třech dnech?

lleny
30 příspěvků 17.3.11 12:55

Tak jsem si večer nevzala CH. a dneska nejsem tak omámená. Je mi líp a mám víc energie. Zkusím si ho brát jen ráno. Chtěla jsem to tak udělat až tak za dva týdny, až se zbavím zvyku. Tak uvidím jak to teď budu zvládat. Pokud bych měla pocit, že kouření neodolám, tak opět zvýším dávky, ale za cenu pocitu zdrogování a to se mi nechce. Než být sjetá, to si snad raději zacvičím. Jinak já jsem odstranila cigarety z dosahu. Ne, že bych měla na ně chuť, ale kvůli zvyku. Stejně jsou receptory zablokované, tak nepotřebují nikotin. Snad ta 1 tableta denně bude stačit.

jonky
8 příspěvků 17.3.11 17:10

Pokud můžu mluvit za sebe, tak já po třech dnech jsem ani tak moc chut na cigaretu neměl, jen jsem nevěděl jak zaměstnat ruce a nevěděl jsem co roupama strčit do puse, takže jsem to řešil neustálým vysokým pracovním nasazením a vyhýbal jsem se činnostem které by mě tu cigaretu jakkoliv připoměly. U mě snad nejhorší byly rána. to jsem si nedával raději ani kafe, které by mě ani snad bez cigarety nechutnalo. Dnes už kafe piju normálně a cigaretu k němu nepotřebuju. A hlavně se bez těch cigaret cítím volnej jako pták a citím se i velice dobře fyzicky, bez dušností a dávivého kašle a taky mě dnes už cigarety smrdí a už cítím na metry daleko že opodál někdo kouří. Bez cigaret se konečně cítím jako člověk a to u mě vyhrává pokaždé když třeba jen malinko zabrousím myšlenkama k cigaretě a to se dnes už moc nestává. Lidi držím palce všem, vydržme to a vyhrajme sami nad sebou!

jiri691
10 příspěvků 18.3.11 18:28

Víc jak měsíc bez, dnes druhý velký balení CH a doufám, že poslední.

Máca100
4 příspěvky 21.3.11 22:46
stenley 69

Jsem ráda,že tu je někdo s podobným osudem:)Věk a vykouřené cigarety sedí a já můžu jen s hrdostí říci,že je ze mě nekuřák.Už u druhého balení CH jsem brala jen jednu tbl.denně,protože jsem v nočním baru zapomínala,že si mám vzít druhou:-)Nekouřím,nemám abstin.příznaky,nejsem podrážděná,nemám a nikdy jsem s léčbou CH neměla ani vedlejší účinky.Pro další balení si ani nepůjdu.Vše je to totiž jen v hlavě…nemyslet na kouření a hlavně přestat počítat jak dlouho jsem bez cigarety… je totiž jedno kolik dní a lepší je se soustředit na to jak je mi fajn.Okolí už ani nereaguje nijak na to,že nekouřím…prostě to tak je a nemá smysl se o tom bavit a probírat to.Myslím to v dobrém a jak jsem již tady psala(i parkurion se zmínila),musíme chtít my,jen léky za nás nepřestanou.Tak hodně štěstí a já už můžu v klidu tuto diskuzní stránku opustit:-)Díky všem za psych.podporu a držte se :wink:

isdpch
23 příspěvků 22.3.11 08:35

Zdravím všechny, jsme bez cigaret 5 měsíců a je to bomba, tak se držte

stenley69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.11 01:02
Máca100

Děkuji za podporu.Každopádně zatím jsem rád že počítám ty dni „bez“,ale zatím se daří a o tom to je,né?Dnes mám za sebou 9 dní a jsem celkem v pohodě.Pravda je,že kdyby mi někdo v prosinci vyprávěl o tom,že v březnu za 9 dní nevytáhnu ani jednu,asi bych ho poslal na psycho-vyšetření.Každopádně CHampix mě přesvědčil o tom,že více či méně funguje.Držim všem palečky.

beruškaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.11 13:54
pro všechny

já už v poho nejsem.i když jsem na cigaretu chut neměla,tak jsem si z blbosti zapálila.no a ted už v tom jedu.prosím,nikdo a nikdy to neporušte! :cry:

beruškaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.11 13:55

no,třeba se sem někdy vrátím s dobrou zprávou,že jsem to zvládla a že už zase nekouřím.vydržela jsem to přeci 4 měsíce

Leonny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.11 18:16

Ahoj lidi,tak nekouřím skoro čtyři měsíce,ale musím říct,že chutě mám pořád,jsou to ale divný chutě,protože vím,že si nazapálím,champix jsem taky nedobrala,protože mi z něj bylo blbě a byla jsem hrozně nakynutá.Hodně jsem přibrala,z čehož jsem docela vyřízená,protože to nejde dolů a taky je divný,že jsem přibrala a chutě měla až tak třetí měsíc,nemám dojem,že bych se prasila vyloženě nezdravýma a tučnýma věcma a stejně jsem nabrala. Snažím se s tím bojovat a cvičit a mám ze sebe depky a dokonce to nepřekoná ni ten pocit,že jsem to dala a přestala…Champix je rozhodně bomba bomb,ale člověk musí chít a bojovat.Držím všem place.

lleny
30 příspěvků 29.3.11 09:49

Nekouřím.
První týden jsem kouřila ještě víc než normálně, druhý týden míň, aniž bych se sama nějak omezovala.
Třetí týden jsem kouřila 1 denně a před týdnem v pondělí jsem měla poslední a to ještě jen sotva půlku, jak to bylo hnusný. Vyhodit dobrovolně nedokouřenou cigaretu by pro mne před měsícem byla blbost. Asi jsem musela kouřit tak dlouho, až mi to přestane úplně chutnat.Takže dneska jsem osmý den bez cigarety.Hurá !!!!!! Občas mne to napadne, ale jen pouze ze zvyku. Ale zvládám to v pohodě. Beru 1 tabletu pouze ráno. Asi budu Ch. užívat víc než 3 měsíce. Přeci jen mnohaletý zvyk mám v podvědomí.

isdpch
23 příspěvků 29.3.11 15:57

Leonny
taky jsem pár kilo přibral a myslím,že to není až tak o cvičení, máme psy a denně dávám 7 - 10 km a i tak váha pomalu stoupala. V nekuřácké poradně mi doporučili STOB, dej si do gůůglu STOB klub, po registraci je tam neplacená funkce sebekoučink, program ti vypočítá denní spotřebu a pak si to hlídáš. Dělám to 3 týden a kila jdou pomalounku dolů. Ono člověk má pocit, že nejí moc a pak jsem zjistil, že jsem schopnej bez mrknutí oka sežrat více jak dvojnásobek doporučené denní dávky.
Je to trochu boj, cigára šly s champixem vlastně docela v pohodě, bych potřeboval nějakej champix i na to žrádlo :-D případně ten STOB dělá i kurzy, ale zatím mám pocit, že to dám sám s tím programem.
Tak se držte nekuřácííí

Leonny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.11 20:15

Máš pravdu,díky za info,zkusím to,ale máš pravdu,že rozhodně jím víc,i když mám dojem,že nejím vůbec…o)Ale jak jsem řekla,já nejedla,když jsem kouřila,protože jsem chutě na jídlo zaháněla cigárama.Dobrá zpráva je,že mi každý říká,že mám lepší pleť a vypadám mnohem líp (tak se tomu směju,že je to tím,že banďuři vypadají dobře)…o)Já se snažím hlídat,ale pak se nažeru a přežeru a to je špatně s cigárama i bez nich.Mně můj doktor říkal,že to člověk moc neovlivní,že tělo v absťáku reaguje divně a přestane spalovat,že samozřejmě cvičením a stravou ovlivníme počet nabraných kil,ale,že se přibere každý,ale,že se to srovná a tělo si to ošéfuje samo,tak pořád čekám,ale líbím se černochům,ti rádi boubelky…o)Držte se děcka!!!!Nekouřit jde,je to výzva a nežrat taky… :mrgreen:

Lucccy
18 příspěvků 3.4.11 12:48

Ahojte,chtěla jsem Ch brát 5 měsíců,ale po třech měsících jsem onemocněla a tak jsem champix přestala brát,neměla jsem na cigaretu ani pomyšlení.Teď jsou 4 měsíce bez cigaret,ale měsíc bojuju s absťákama,mám jich pár denně :-( Je to hrůza,už jsem myslela,že si zapálím.V ten moment si říkám,že jedna mi nic neudělá,ale přitom podvědomě vím,že to bude první cigareta pro rozjezd kuřáka.Držím se …je to kruté.Nevím jestli mám radši ten Champix začít znovu brát a nebo být za tvrďáka a zkusit to vydržet..Byla bych na sebe potom patřičně hrdá…A vy co jste si zapálili,zkuste to držet se mnou,je to opravdu těžké,ale ty absťáky po chvilkách přechází,nestojí to za to…držím palce.

Leonny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.11 21:13

Ahoja Luccy,je to hrůza,já mám taky pořád absťáky a to už nekouřím pět měsíců. Před dvouma měsícema jsem dokonce pár dnů před dobráním ch vykouřila tři cigára.Měla jsem pak na sebe strašnej vztek a říkala si,že jsem to všechno posrala a že můžu začít znovu a že budu mít zase absťáky a tak,ještě ten večer jsem si dala další champix,ale ráno bylo vše ok a dokonce jsem pak brala už je tři dny a sama ho přestala brát aniž bych dobrala tři měsíce. Teď už bojuju,ale bojuju sama.Já si myslím,že je jedno jak dlouho to člověk bere,že pak prostě ještě musíš nějakou dobu bojovat,ale bez berličky,champixu.jak jsem již psala,já bych te´d potřebovala někam zavřít,abych nežrala,ale přijde mi,že kila naskakují aniž bych se o to přičinila,hrůza!!!!!Musím vydržet,to půjde.Tělo si zvyklo na cigáro,tak si musí umět i odvyknout.Držte se

Leonny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.11 21:18

A ještě jedno pozitivum přidám pro lepší náladu a chuť bojovat.Dnes mi zastavila sousedka a povídá,že už se mě na to musí zeptat,co,že jsem si nechala udělat s obličejem. Nejdřív jsem na ní čučela,ale ona povídá,že si doma povídali a řekli si,že vypadám mnohem líp,že jsem projasněná a mám super pleť.....A nejsou jediný,kdo mi to řekli.Neudělala jsem nic,jen přestala hulit dvě krabky denně a nabrala nějaký to kilo,který mě štve.
PS:ještě,že my ženský všechno sledujeme a s radostí povíme dál.

lleny
30 příspěvků 4.4.11 09:45

Objednala jsem si knížku Snadná cesta k ideální váze.
Ten samý autor napsal také Snadná cesta jak přestat kouřit, ale ta se nedá sehnat. Doufám, že obě snadné cesty fungují na podobném principu. Tak jsem zvědavá jak to bude. Potřebuji oboje.

myka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.11 09:39

ahoj lidičky :) já už po 6 dni,co jsem brala CH jsem přestala kouřit :) kouřila jsem 20 denně,a pak přišel ten den a já si nezapálila :) ale hlavně proč píšu…když jsem začala brát CH 1mg dvakrát denně,tak je mi po něm tak půl hoďky docela špatně :( ale pak to odezní…máte s tím někdo podobné zkušenosti??

jonky
8 příspěvků 7.4.11 10:26

Myky já mívál to stejný, a myslím že to patří k tomu champixu. ted uz ho beru necelý 3 měsíce a už mě špatně po něm nebývá. Držím palečky at to zvládneš. a my všichni. Já uz nekouřím 2 měsíce a něco a zatim pohoda

myka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.11 13:15

paráda :) no já zatím nekouřím týden,ale i to už je pro mě výhra :) a ani se k tomu nechci vracet ! ale opravdu,nevěřila jsem,jak je ten lék dobrej! já,která si zapálila hned ráno,ještě jsem měla zalepený oči,už nekouřím :D to je parááááda :D všem doporučuji :)

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.11 14:40

Tak koukám,že nás opět přibilo :-) Já nekouřím asi cca 2 měsíce absťáky nemám, Jen mě občas napadne při sklence vína,ale hned to zmizí. Nechybí mi to!!

myka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.11 20:24

jj,jsem fakt sama překvapená :) občas mi taky hlavou prolítne myšlenka zapálit si,ale občas mi zabuší i srdíčko,jako kdybych měla udělat něco moooc špatného :))) samo si nezapálím :) a i ve snech,když si zapálím,tak si i v těch snech uvědomím,že vlastně nekouřím a tipnu to,to je mazec :) ani ve snu si to člověk vychutnat nemůže :D v reálu ani nechci :)

mariana123
14 příspěvků 27.4.11 13:12
už je to rok

Zdravím přátelé, před rokem jsem se přidávala do této diskuze s nadějí, že by se mohl stát zázrak. A on se stal a ani to nebolelo, teď je to rok a pár dní, co nekouřím a je to úžasný! Držím všem palce, opravdu s tím jde skoncovat :)

myka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.11 21:51

no šikulka :) já jsem nakonec brala jen startovací balení a z toho dalšího balení (to 1mg na měsíc) jsem brala jen pět dní a už je to měsíc,co nekouřím a ani mi to nechybí :) myslím si,že prášky moooc pomůžou na začátku,pak už si myslím,že je to o tom,co je v hlavě :) ale každopádně,jde to a já to taky dokázala :D takže všem co s tím chtějí seknout držím palečky a ať CH určo vyzkouší :)

lleny
30 příspěvků 2.5.11 07:44

Tak mám za sebou šestinedělí bez cigarety. :potlesk: Ta poslední byla příšerně hnusná, vykouřila jsem jen půlku a zbytek vyhodila. Trvalo mi to tři týdny, než se mi to úplně zhnusilo. Ten třetí týden jsem kouřila už jen jednu denně. Champix jsem začala brát 1.března.

škorica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.11 16:09

Ahojte, tak som si prešla celú diskusiu a musím uznať, že som príjemne prekvapená koľko ľudí si pochvaluje CH. a nielen tu ale aj na iných fórach…ja som strasny závislák …vyfajčím 20 denne, keď sa pije, tak viac… už som skúšala prestať, a vydržala som 2 dni, lebo tie abstinečné priznaky boli katastrofálne, bola som až histerická… strašne chcem prestať, ale moje telo to nezvláda..aj sa motivujem, že za tie peniaze čo miniem mesačne na cigy, si niečo pekné kúpim, že mojmu dedkovi odrezali obidve nohy, pretože sa mu z fajčenia upchali cievy…a ani to nepomáha…po prečítaní tohto fora mám malilinku nádej, že by CH. mohol účinkovať, ale neviem či budem mať takú pevnú vôlu :(( ach jo :(

lleny
30 příspěvků 12.5.11 13:38

Já jsem pevnou vůli neměla vůbec a proto jsem začala užívat CH. Kouřila jsem 17 cigaret denně a první týden při užívání startovacího balení mi na den nestačila jedna krabička. Stále jsem si pročítala diskuzi. Ale vydržela jsem až do té doby, než se mi to úplně zhnusilo. Už jsem skoro nevěřila, že se to stane. Nic jsem nelámala přes koleno, abych si nějakou cigaretu odřekla. To bylo nejnáročnější období to vydržet. Nyní už nekouřím skoro 2 měsíce a na cigetu si skoro nevzpomenu. Nemám na ni vůbec chuť, jen mi některé situace připomínají, že jsem kouřila. Vím, že kdybych si teď zapálila, tak to bude vysloveně z blbosti.

škorica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.11 15:05

ahoj, tak som začala :) mám druhý deň :D moje pocity: fajčím o niečo viac - ale to je psychické… proste strach že som sa už na to dala a že za chvílu prestanem (možno) a preto fajčím o pár cigariet viac… inak chcem sa opýtať.. aké ste mali pocity na začiatku?? ja som si dala prvú tabletku ráno a už naobed sa mi tá ciga zdala akási divná…aj dnes to isté..že by to už tak rýchlo účinkovalo? nejak sa mi nechce tomu veriť…a ďalšia vec… dnes asi polhodinu po druhej tabletke mi bolo strašne zle… mala som pocit, že idem vracať…ale potom to po polhodine prešlo… má s tým niekto skúsenosti? ak to zapríčiňuje champix, tak to má teda riadnu silu.. inak držte mi palce aby som to zvládla, som zvedavá, či ten môj deň D príde a ja prestanem fajčiť :)) :potlesk: :potlesk: :potlesk:

jonky
8 příspěvků 19.5.11 17:30

to že ti bylo zle po tom prášku je zcela normální, to patří boužel k tomu, ale časem se to celkem zklidní. Já osobně přestal mít chut na cigaretu po nějakým čtvrtým dnu. Těď už nekouřím necelé 4 měsíce a pohoda. citím se skvěle. uvidím až doberu champix. mám ho už jen na 10 dnu a poslední měsíc ho beru jen jednu tabletku.

skorica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.11 19:16

ja som už tiež na štvrtom dni :) dnes dávam prvú večernú tabletku :) a halóóó kde ste všetci? :) potrebujem viacej ľudí, ktorí to brali,alebo berú aby ma podporili :D :D

isdpch
23 příspěvků 20.5.11 08:41

třeba tady :lol:
dneska je to u mně přesně 7 měsíců bez cigarety a na ty drobné nepříjemnosti kolem Champixu na začátku si už ani nevzpomenu, jen ty barevné a živé sny mi trochu chybí. Ch jsem bral cca. 3 měsíce, pak jsem začal různě zapomínat až nakonec vypadl úplně.
Pokud je ti blbě, zkus změnit jídlo, po kterém ho bereš u nás byla špatně zelenina, po salátu k večeři a champixu mi fakt dobře nebylo, ale stačilo jíst něco jiného.
Tak se držte nekuřácíííí

Parkurion
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.11 08:59

Já jsem bez cigarety už přes 3 měsíce :-) pohoda klídek. Po CH mi špatně něbylo snášela jsem to v pohodě akorát jsem brala jen tu startovací dávku,byla jsem líná si dojít pro další balení :-) Ty živé sny mi taky chybí.

Svejky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.11 13:07

Hoj lidičky, já už jsem 8. den bez cigarety a je to bomba… cítím se tak dobře, jako nikdy dřív :) po 1mg ráno a večer mi bylo, tak špatně, že jsem snížila na půlku ráno a večer a to mi naprosto vyhovuje. Chuť na cigaretu není vůbec. Bála jsem se jít do společnosti kuřáku a třeba na pivo, ale nic to se mnou bohudík nedělá :) na Champix prostě nedám dopustit :) všichni se držteeeee :) držim pěsti :)

skorica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.11 20:49

ja idem na 10-ty deň zajtra a chuť stále mám :(((( resp. ciga mi tak nechutí keď fajčím…ale proste musím si zapáliť, neviem si predstaviť, že si nezapálim… kedy to príde?? už by malo nie? každý píše že to príde samo…a u mňa zatiaľ nič …a to chcem prestať fajčiť…inak tie živé sny sú brutal :DD haluz…ževraj vykopávam nohy a veľa rozprávam zo sna :D

lleny
30 příspěvků 26.5.11 12:12

Já jsem při CH. ještě čtrnáctý den vykouřila 12 cigaret. Takže buď v pohodě a vydrž.

Sean
1 příspěvek 30.5.11 00:58
První dny

První krok jsem dal… je to šílený… :-)

Steven
21 příspěvků 30.5.11 01:18
cha

Hlásím se do party, jsem na Champixu 20 dní, z toho 8 dní ani „práska“. Ráno vstanu, první myšlenka cigareta, večer jdu spát, poslední myšlenka cigareta …koncentrace na práci jak u osmiletého dítěte, jediné pozitivní…fyzická kondice jednoznačně nahoru. Jak bojujete s nervozitou a s tím, abyste nepokoustali své blízké? :lol: Nevertheless… stojí to za to.

xttka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.11 08:40

Ahojtee vespolek, taky jsem končila s kouřením pomocí Champixu společně s manželem a již to bude 8 měsíců bez cigaret. Pravda, někdy si potáhnu, jen tak z blbosti, ale nešluknu.....to jsem zkusila jednou a pěkně se mi obrátil žaludek. Bez CH bychom to absolutně nezvládli (kouřili jsme 20 cigaret denně přes 25 let). A navíc jsem při braní prášků měla stále dobrou náladu, např. jsem hodinu stála v zácpě a culila se do okolních aut. Ptala jsem se doktorky a ta mi řekla, že opravdu prášky obsahují látku podobnou endorfinu (hormonu štěstí) a proto jsem pořád tak vysmátá. Taky jsem prášky musela jíst až po snídani, jinak mi bylo špatně, ale náladu jsem měla super…Saamozřejmě jsem taky přibrala (manžel také), a na to mi bylo lékařkou řečeno, že jakmile přestanu kouřit, změní se mi metabolismus (nikotin podporuje trávení)..no tak si holt musím koupit trochu větší oblečení…Vydržte, stojí to za to :-)

škorica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.11 12:41

15ty deň a nič :( akurat som znížila z 20 cig na 10-12 bez toho aby som to nejak silila..proste menej fajčím, ale stale som neprestala :(((( som smutko.. asi to nedám

Steven
21 příspěvků 30.5.11 18:39

Jen to ještě chvilku vydrž, hlavně to nevzdávej, třeba si to ještě o dvě ciga sniž, ono to přijde.
Fakt se to v určitý chvíli překlopí, po 24 letech kouření si na cigaretu ani nevzpomenu, čemuž bych nevěřil, že je to vůbec možný. Takže klídek, ono to přijde.

skorica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.11 20:20

dakujem za povzbudivú odpoveď :)

Steven
21 příspěvků 31.5.11 10:09
cháčko

faktem je, že by to chtělo, aby se přidalo tak pět šest lidiček a vytvořila se partička tak jako přibližně loni touhle dobou. Vždycky se to ve více lidech táhne líp. Třeba někoho vyprovokujem:-).
Je sice pravda, že po tom abych si zapálil, fakt nějak netoužím, ale jinak všechny další abstinenční příznaky, tak jak popisuje Kuřákova plíce:-) si bezvadně užívám.

people
56 příspěvků 3.6.11 12:52
Nazdar bojovníci!

Tak jsem zase po dlouhé době tady, abych vás všechny podpořila v úsilí..

Vydržte, fakt to za to stojí!! Já nekouřím už hrozně dlouho, už jsem to i přestala počítat.. :-) Nějak přes rok..

Je to pohoda, na cigaretu si vzpomenu naprosto výjimečně, ale chuť na ni nemám a připadám si úplně jako nekuřák.. Chodím po ulicích a koukám se, jak lidi kouří a zjišťuju, že je lituju.. Už cigarety nepotřebuju.. Je to fantastický pocit!!

Tak se držte a bojujte, nejste v tom sami..

Steven
21 příspěvků 3.6.11 23:43

Ahoj People. Četl jsem Tvůj příběh a Tvých spolubojovnic aspoň třikrát a hodně mne to pobavilo a inspirovalo. Je skvělý, že už máš víc než rok, blahopřeju. Já to zkouším na dny nepočítat, aby mé podvědomí pochopilo, že je to nafurt. A celkem si věřím, mám dobrou vnitřní motivaci/ supersix:-)/. Ale to je jedno, co chci napsat, tahle blbá droga se dá slušně porazit tehdy, když na to člověk není sám. A když ví, že ty problémy, který řeší, v bleděmodrým už někdo řešil a uspěl. Jsem rád, že ses ozvala. At se Ti daří:-). Děkuju Ti. Steven

Leonny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.11 09:19

Ahoj děcka,tak jsem to zase po.....a zase v tom lítám,nejdřív jednu,dvě pouze večer a te´d už to ani nepočítám a hlavně jsem měla chuť i přes den.Včera dokonce dvě i přes den,i když je mi z toho blbě a už to se mnou nedělá ty závratné věci,prostě hulím bez jakéhokoliv skvělého pocitu…Vidím to zase na champix,půl roku v háji.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 555 Další »
Váš příspěvek