Závislost na počítači

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bianci  11.05.09 12:53
Závislost na počítači

Trávím u počítače víc jak 12 hodin denně. Jsme závislá, ale nejde s tím nic dělat - počítač potřebuju k práci, jakmile pak dorazím domu hned se k počítači vrhnu, abych si konečně mohla přečíst maily, pokecat s kamarády, přečíst zprávy… Kolik času o počítače trávíte vy?

Reklama

Reklama

Reakce:

Dino  28.05.09 22:35
hodně času u pc

taky hodně. Jsem u počítače i deset hodin denně, většinou šest

Zita  15.06.09 18:39
Bolavé oči

8 hodin denně, tak dlouho trvá moje pracovní doba. Někdy mě už tak bolej oči! vás ne? musím mít na stole pořád visine a čas od času si nakapat

nikalvi
3 příspěvky 08.12.16 14:19
BOLAVÉ ZADA

JÁ JESM DOBRÁ POUHÝCH 30 MIN. PRIO TEBE BY STAČILO TAK 2 MAX 3 HOD DENĚ. A KDYŽ SEM 2 HOD DÉLE TAK MĚ POBOLÍVÁJÍ ZÁ DA VŽDYCKY SI JE MUSÍM PROTÁHNUT. :lol:

Husky59  14.04.17 21:48

Počítač jsem hodil do popelnice a znovu se stal „mužem pera a papíru“

Vodak
30 příspěvků 05.09.17 10:04

Počítače, internet, telefony jsou trend dnešní doby. Většina lidí tráví veškerý čas na počítači než aby šlo ven, nebo si normálně povídalo s kamarády.

Šebetka
25 příspěvků 11.09.17 13:15

Myslím si, že lidé by měli trávit méně času na počítačích, ještě když se tím živí tak mi připadá hrozné, že přijdou domů a jsou zase na počítači :nevim:

VlastičkaL.
42 příspěvků 19.09.17 13:43

Když máš práci kde tě živí počítač, měla by sis najít doma jinou aktivitu než přijít a zase si k tomu sednout, zkus jít ven, bavit se s kamarády osobně, určitě to bude lepší, a i ty se určitě budeš cítit lépe:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama