Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (179) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 555 Další »
people
56 příspěvků 31.5.10 20:29

Ahojky Jarčo, tak vítám další do klubu.. :-) Já už nekouřím 12 dní, ale chuť na cigaretu mám pořád. Sice jen párkrát za den a dá se to celkem v klidu vydržet, ale stejně.. Už bych chtěla být úplný nekuřák, abych se s tím už nemusela každý den prát. Těším se, až mi cigareta nebude vůbec chybět. :oops:

A všem, kteří se rozhodli s tím seknout, moc držím palce!! VYDRŽTE!! :potlesk:

kikkina
20 příspěvků 31.5.10 20:47

Jarčo, s tím smradem mají děti pravdu, počkej, až přestaneš, pak ucejtíš jaký jsme byli smradoši :-) . Kouříš docela dost a je super, že ses takhle rozhodla mrkni na web kurakovaplice.cz a tam si můžeš počíst co všechno by tě mohlo potkat, kdyby ses nerozhodla s tím praštit, ale bacha místy je to fakt nechutný :-?
People 12 dní bez to jsi o 1 den lepší než já, drž se, ať ti to pěkně odsejpá dál, s tou chutí se člověk bude muset prát ještě asi dlouho, ale bude to stát za to :-)

Evča9
5 příspěvků 1.6.10 21:16

Tak ve čtvrtek to bude 14 dní, co nekouřím. Sama sebe pořád chválím. Zatím to není nijak hrozné. Občas chuť mám, zvlášť u kávičky, když si manža zapálí, ale vždy si řeknu, když to vydržíš, budeš mít dobrý pocit. Je fakt, že ta chuť je jen chvilku, pak to přejde.
V práci mi řekli, že jsem se změnila, jsem veselejší, spokojenější, nevím, ale je fakt, že změnu jsem udělala. Doma nehledám každé smítko, oznámila jsem, že ponožky si dětičky můžou taky poskládat sami , a když přijdu z práce, chci mít uklizeno stejně, jako když odcházím. Začala jsem pravidelně chodit do bazénu a byla na aqua aerobiku. Taky jsem po 20ti letech vyjela na kole. Prostě když změna, tak pořádná.

Evča9
5 příspěvků 1.6.10 21:19

Jinak vítám všechny nováčky, moc nám všem držím palečky. A ten smrad, ten byl fakt děsivý, teď to cítím.

Andreaa
34 příspěvků 2.6.10 06:57

Ahojky,
no, teď se to tu rozepsalo :-) Já už nekouřím 14 dní, ale chuť furt mám! A jak jste na tom s jídlem? Máte větší hlad? Já mám chutě, jen co s ním sladké, tak bych si dala slané, kyselé...... no, hrůza. Celý den žvýkám, po těch 14 dnech už mě bolí pusa :-)
No, myslím na všechny, držte se a pište
Mějte se hezky
Andrea

people
56 příspěvků 2.6.10 15:29

Ahoj, já dneska nekouřím 14. den a docela dobrý.. Chuť mám pořád, ale mnohem míň často a jenom trochu. Dá se to vydržet. Zato ale místo cigaret nosím po kapsách bonbony.. A ty chutě!! Přesně jak píše Andrea.. Sladký, slaný, pořád něco. A taky mám pořád žízeň. Ale naštěstí už mě přešly ty šílený sny, co jsem měla na začátku.. :-) A taky už jsem přišla na to, že aby mi nebylo ráno po prášku blbě, musím se nejdřív nasnídat, což jsem dřív nedělala.. Moje snídaně bývala kafe a cigáro.. Ale ten pocit, když koukám v krámě na cigarety a říkám si: Hurá, já už nemusím! :-) Stojí to za to!

Jsem na nás všechny hrdá! Vydržte!

jarča29
14 příspěvků 2.6.10 18:34

People,moc gratuluju,jsi jednička a všechny ostatní taky.Holky ani nevíte,jak moc vám všem fandím.
Kiki,ten web je fakt hustej.Aspoň člověk vidí,jakej sajrajt si dáváme do těla.
Už se těším na zítra,co mi řeknou.Hned vás budu informovat.
Držím všem pěstičky,ať se vám to furt daří,jako doteď.
Pa pa

kikkina
20 příspěvků 2.6.10 20:27

Ahoj holky,
dneska mám 13 den a měla jsem takovou chuť na cígo, že jsem málem rožvejkala pajpo napadrť :-). Ty chutě jsou zvláštní-minulej týden jsem nechtěla jíst vůbec a teď bych zase snědla všechno na co přijdu, ale snažím se držet.
Tak Vám zejtra přeju další úspěšnej nekuřáckej, voňavej den
A Jarčo ty si zítra vychutnej poslední cigárko, pak už ti nebudou chutnat :-D

Andreaa
34 příspěvků 4.6.10 07:39

Ahojky,
tak jak se džíš? Já jsem už tento týden doma a řeknu ti , že je to o 100% horší. Ty zvyky to je katastrofa. Dneska to je 17 dní co nekouřím, ale firt mám chuť. Zajímalo by mě, kdy to přejde. Přemýšlela jsi už nad tím, jak dlouho ty pilulky budeš brát? Všude píšou 3 měsíce. Mě už začíná pomalu to první platíčko docházet. A co vy ostatní? Máte nějaké zkušenosti? Je to asi individuální, co? A jak je na tom Jarča? Ještě ti cigareta hutná, viď? No, za chvilku to skončí a určitě to zvládneš jako my :-) Tak se mějte všichni hezky a pište!!!! :-) pa pa Andrea

jarča29
14 příspěvků 4.6.10 13:08

Ahojky,už jsem na příjmu.Šampík mám doma a zítra začínam.Čekala jsem až mi v lékarně objednají.
Andrejko vydrž,věřím jak je to těžký,ale myslím,že ta chuť bude postupně mírnit.Co ten šampík,pomuže na ty absťáky?Já je tenkrát měla šílený.
Tak všechny se držte,moc vám fandím.Postupně budu psát,jak se to vyvíjí.Papík

kikkina
20 příspěvků 4.6.10 15:29

Ahojky, tak dneska mám 15 den a ty chutě se mi zdaj postupem času horší a horší. Pokud ti ten šampík nedělá problémy, tak je asi lešpí ho vydržet brát celý ty tři měsíce, ale těžko říct, jestli to není zase tah farmaceutickejch firem, jak vytřískat z toho co nejvíc peněz :-). Drž se, musíme to nějak vydržet.........
Jarčo, většina lidí nemá vůbec žádný abstineční příznaky, já si to teda vyžrala mezi 3-13 dnem v plný palbě (depky, zlost, úzkost, nervozita, zmatenost, zpomalený myšlení, nesoustředěnost),ale taky se to dá vydržet a už je to celkem dobrý :-)

Barry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.10 08:32
CH

Brát Ch několik měsíců je zbytečné. Abstinenční příznaky
mizí za pár dnů. Potom se lék bere jenom jako berlička.
A právě tu většina potřebuje víc na psychiku než na
problémy somatické. Ale vzhledem k tomu , že cigarety
jsou hrozně drahé , tak pro nevěřící je lepší koupit
další balení.

Andreaa
34 příspěvků 10.6.10 12:57

Ahojky,
tady to umřelo? :-) Copak, že nikdo nepíšete Jak jste na tom? U mě futrt stejné, zatím nekouřím,, ale ta chuť mě asi zničí!!! Je to hrozný, kdybych si teď zapálila, tak..........

people
56 příspěvků 10.6.10 13:21

Ahojky, zrovna jsem si dneska říkala, že se nikdo neozývá.. Taky zatím nekouřím, ale chuť mám pořád. Před pár dny jsem si byla sednout na skleničku a já nevěděla co s rukama. Dala jsem si jednoho práska, ale vůbec mi to nechutnalo.. Bléé.. Ale chuť na cigaretu zůstala. Tak si říkám, jak to bude, až budu mít přestat s Champixem.. :?:

Barry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.10 17:09
CH

Nevím , jak bych to jinak napsal, ale když z toho ještě
nejsi venku , tak proč chodíš do hospody? Vždyť to je
proti rozumu. Zajdi si do lesa. Barka.

people
56 příspěvků 10.6.10 21:26

Dobrá rada, budu si to pamatovat. :oops:

people
56 příspěvků 10.6.10 21:30

A napsala jsem to jen pro ukázku, že i když mi to nechutná, chuť zůstala. A pokud jsem někoho svým „úletem“ naštvala, tak sorry.. Já myslela, že tu nejsme všichni svatí, že si tu píšem právě proto, aby jsme vydrželi silní i přesto, že se nám to třeba někdy moc nedaří.

Barry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.10 06:52
CH

Špatně jsi mě pochopila. Člověk je sice nejodolnější tvor, ale chodit do hospody při odvykačce je opravdu
nerozumné. Navíc alkohol podporuje u kuřáka silně chuť
na cigaretu. Tělo se znovu nastartuje na cigarety.
Takhle se na odvykání nejde , to je přetočené o 180
stupňů. Tahle diskuse je o tom , aby se lidi podpořili a
poradili si. O tom byl můj příspěvek. Proto hodně lidí
nevydrží a znovu začnou, protože si nic nechtějí odepřít.

jarča29
14 příspěvků 11.6.10 17:32

Ahoj všichni,dlouho jsem tu nebyla,ale stále platí,že vam fandím.
Už beru šampík a v pondělí bych s tím měla prásknout.Pořád si opakuju proč s tím chci seknout,dost mi to pomáhá.Stejně ale musí mít člověk obrovské sebezapření.Takže děláme to pro sebe ,zdraví máme jen jedno!Za ušetřený prašulky si koupíme něco moc krásnýho.Mějte se moc krásně,užívejte sluníčka a hlavně vydržte!!!!!!!!!!!!
Pa pa

kikkina
20 příspěvků 11.6.10 17:48

Ahoj People, já jsem včera taky ulítla, opila jsem se a měla 3 prásky a teď si nadávám jaká jsem kráva, protože mi to chutnalo a dneska mě celej den mučí chuť na cigáro. Jsem fakt idiot, doufám, že zas nebudu mít absťák :-( .

Andrejko drž se, určitě tu chuť překonáš, hlavně si nezapal, teď když už jseš tak daleko.

Jarčo, v pondělí ti držím pěsti, to zvlídneš :-)

jarča29
14 příspěvků 11.6.10 18:18

People a Kiki,holky práska musíte vynechat!Vím z předchozích pokusu dala jsem si práska a za chvíli jsem v tom lítala.Nezapomeňte,proč jste chtěly přestat.V pondělí už na tom budu jako vy,ale zatím mi pomáhá tahle debata s vámi.Utvrzuju se v tom,proč nechci smrdět,kašlat atd.....Tak pište a pište. Těším se, až napíšete,že jste zmákly skleničku bez práska.to bude obrovská pochvala pro vás.

kikkina
20 příspěvků 11.6.10 18:24

Jarčo, já vím, že to byla blbost, já už několikrát byla v hospodě na pivku a všichni okolo mě kouřili a já celkem v pohodě vydržela, ale včera jsem to prostě s tím pitím přehnala a pyšná na sebe opravdu nejsem a mám šílenej strach, abych zase nezačala, fakt nechci kouřit už nikdy.
Kolik vlastně teď kouříš ty?

jarča29
14 příspěvků 12.6.10 07:11

Ahoj Kiki,to si umím představit,jak tě to štve.U toho pivička to hodně svádí,kort když je takhle hezky.Ta chuť na cígo je menší,ale stáhla jsem to jen asi tak o 5.Zatím nemužu říct, jestli šampík funguje.Budu to moct porovnat až přestanu,jestli absťáky budou menší než kdysi.

kikkina
20 příspěvků 14.6.10 20:58

Tak co Jarčo, nemáš dneska den D? Jak to zvládáš?
A co vy ostatní jak válčíte?
Přeju všem hezký večer beze smradu :-)

people
56 příspěvků 14.6.10 21:09

Já nekouřím.. Docela to jde.. Včera u mě byla návštěva a zapálili si.. Nevadilo mi to, ani jsem neměla nějak chuť na cigaretu.. Ale pak jsem vysypala popelník do koše a ten smrad se nedal vyržet.. FUJ ! Musela jsem ho jít hodit do popelnice. A větrat a větrat a větrat.. Nikdy jsem netušila, že to až tak smrdí.. :mrgreen:

Tak vydržte, já taky držím.. :potlesk:

jarča29
14 příspěvků 15.6.10 18:42

Kiki,tak já to ještě prodloužila.Ani nevím proč :cry: Dala jsem to na středu,,takže zítra.Asi jsem slaboch.Zítra písnu.
Holky,držte se!!!!

people
56 příspěvků 15.6.10 19:49

Jarčo, nejsi slaboch.. Já myslím, že každý to cítí nějak jinak a někdo přestane brzy a někdo později..
Držím ti palce a zase napiš..

jarča29
14 příspěvků 15.6.10 20:02

People,děkuju!!!
Ani nevíš,jak tohle pomáhá.Pa
PS:Ikdyž vlastně víš,viď?A ostatní holky určo taky.

Čenda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.10 20:15
držím palce

Tak pánové držím palce, já jdu do toho zítra.

Andreaa
34 příspěvků 16.6.10 06:58

Ahojky,
koukám, že to všechny zvládáte? Já jsem včera dobrala první balení CH a ode dneška to zkusím bez nich, když to nepůjde, tak zběhnu k doktorovi. A co vy? Jak jste na tom? Nechal jste si někdo napsat druhé balení? Né, že by mi bylo líto peněz, ale zkusím, co ty prášky s námi dělají. Jinak v hospodě jsem už byla, sice jen na zahrádce, ale dalo se to vydžet. Kikki musíš si sebou vzít někoho, kdo ti kdyžtak to cigáro urazí od pusiny :-) Jinak na vás všechny moc myslím a jsem ráda, že tu jste :-) Držte se :-) Já mám dneska 29 dní bez cigaretky-nikdy bych nevěřila tomu, že to jde :-)
Pa pa
Andrea

Samanta3635
17 příspěvků 16.6.10 08:39
Champix

Tak koukám,že to všichni zvládáte bez problémů.Já dneska začala 10.den s Champixem,a stále se mi nedaří přestat s kouřením.A to jsem si na dnešek stanovila den D,že si nezapálím.Jenže ráno jsem si uvařila kafíčko a den D je v háji.Asi si přestanu vařit kávu.Poraďte jak přemoci cigára?Jak jste to zvládali ty první dny vy?Podpořte,prosím slabocha.
Díky

VLASŤUŠA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.10 09:03
ch

Ahojky všichni.Já už beru druhé balení a kouřit mi chutná pořád stejně, jako bych ho nebrala. Tak nevím nevím, jak dál. :cry:

Andreaa
34 příspěvků 16.6.10 09:35

Ahojky,
nejsi slaboch. Já jsem přestala kouřit po těch 14 dnech (startovací balíček) přišlo to samo, ráno jsem vstala, zapálila si a po dvou tahách mi to nechutnalo, tak jsem to vyhodila. Kouřila jsem jen ze zvyku a ne, že by mi to chutnalo. Je pravda, že ze začátku jsem kafe taky nepila, protože kombinace kafe+ciráro je vražedná :-) ale tak po 10 dnech jsem ho už zase pila. Když jsem si šla pro prášky, tak jsem nevěřila tomu, že bych přestala. Kouřila jsem 25-30 cigaret za den. Teď jsem ráda, že jsou a že nekouřím. U nás v rodině jsou všichni kuřáci a nikdo tomu nevěřil, a teď přemýšlí o tom, že si pro ně dojdou :-) tak se nebojte, že ten den D nebude :-) Jak jsem psala, dneska to je 29 den co nekouřím a první den, co neberu prášky, tak ještě uvidím, jak zvládnu to a pak mě bude hej :-) Tak se držte a pište, ono se vám uleví :-)
pa pa
Andrea

Andreaa
34 příspěvků 16.6.10 09:48

Ahoj,
a kolik vykouříš cigaret za den? Je to divný, co jsem takhle četla, tak hodně lidem bylo divně od žaludku a nechutnalo jim to. Tak nevím, jak ti pomoci. Je to divný

Samanta3635
17 příspěvků 16.6.10 12:29
Držím palečky

Tak to nám musíš napsat jak jsi zvládla první den bez champixu.Co to s tebou dělalo.Kolik balení jsi měla?Někdo totiž bere Champix po půlkách (buď kvůli penězům,nebo kvůli nežádoucím účinkům) a tak mu vydrží jedno to balení déle.Mě je z Champixu taky špatně,ale začala jsem to pociťovat až 8.den.To se bere jedna ráno a jedna večer.Nejhůř je na tom žaludek,a hrozně se mi chce spát.A ty sny,jsou jak z hororu.Tak jsem tak uvažovala,že si večer budu dávat jen půlku.Tak nevím.
A díky za podporu.Hodně mě to povzbudilo

people
56 příspěvků 16.6.10 13:17

Ahojky, pro mě bylo přestat docela snadný. Prostě jsem si 10. den už nezapálila.. Nebylo to tak strašný, jak jsem čekala.. Ale je fakt, že jsem pořád měla po ruce něco k jídlu. A pořád sebou nosím mentolové bonbony, když jsem dostala chuť na cigaretu, hned jsem si jeden vzala. Docela to funguje. Jsem 28. den bez cigaret a zvládám to čím dál líp. Ale přestat brát Champix se zatím bojím. Budu ho brát ještě minimálně 2 týdny.. Pak uvidím.

people
56 příspěvků 16.6.10 13:20

Jo a po prášku mi bylo ráno taky zle.. Pak jsem ale zjistila, že se musím nejdřív najíst, pak tak půl hodiny počkat a teprve pak si vzít prášek. Od tý doby je to pohoda.

A ty šílený sny? Já je měla taky.. Hrůza! Přešly tak po dobrání prvního balení..

A ospalá jsem pořád, to mě nepřešlo.. :-)

Andreaa
34 příspěvků 16.6.10 13:20

Ahoj,
tak to jsi na tom stejně jak já. Já jsem včera první balení dobrala a pro dnešek už prášky nemám, tak jsem na to zvědavá. Napíšu jaké to má účinky :-)
Papa

VLASŤUŠA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.10 13:44
ch

Ahoj, cigaret vykouřím kolem 20 denně. Všichni říkali, že to přestane samo chutnat, až nechutnat, ale mně to nedělá naprosto nic. Možná jsem čekala zázrak…nevím.A jestli to má být jen a jen o vůli, pak je ch. skoro zbytečný.

Andreaa
34 příspěvků 16.6.10 13:55

Ahoj,
o vůli to samozřejmě je, ale nebýt CH, tak já osobně nepřestanu. Mě pomohl hodně. V minulosti jsem zkoušela přestat sama, ale nešlo to, ten absťák byl hroznej a když jsem brala CH, tak mi to od toho pomohlo. Myslím si a doufám, že i ostatním, že tyto prášky pomáhají a nejsou zbytečné.
Zkus se poradit s doktorem? Jak jsem již psala, když jsem si řekla, že přestanu kouřit, tak jsem do toho šla s tím, že jsem tomu nevěřila a taky jsem si řekla, že když to nepůjde, tak se trápit nebudu, ale jak vidíš u mě to funguje. Já si o sobě myslím, že jsem slaboch, zkoušela jsem přestat kouřit už asi 100× a nikdy nic, ale teď to šlo :-)

jarča29
14 příspěvků 16.6.10 16:23

Ahoj holky,
tak dnes jsem si dala jen jednu ráno ke kafču a jinou krabku už nekupovala.Zatím to jde.Pokud se to nezhorší ,tak zatím absťák dobrý.Zatím to vidím jako Andrea-nemít Champix,tak jsem pěkně vzteklá.Jen doufám,že to takhle vydrží.
Všechny se držte!
Vítám další spřizněné dušičky do debaty o nekouření.Je supr mít s kým to probrat.

Čenda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.10 18:32

Tak mám za sebou první návštěvu u paní doktorky, do 8 dnů bych s tím rád švihl.

Všem přeji pevnou vůli a uspěch

efox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.10 15:16
Ch

Zdravím všechny začínající nekuřáky! Díky Champixu od 21. dubna nekouřím a musím přiznat šlo mi to samo. Nebýt léků jsem vyklepnutá, nasraná a nepříjemná ženská :-) Jediný problém jsou zvyky a ty se snažím měnit. Žaludeční potíže se opravdu dají vyřešit snídaní a taky prášek hodně zapíjím. Káva mi přestala chutna čímž se vyřešil další problém a hospodu zvládám tak, že nepiju alkohol :-) což má pozivivní výsledky na váze. Díky chybějícimu pivu jsem splaskla a začala hubnout.Jo kouřila jsem 25 let 20 denně s akloholem pochopitelně víc!
Všem Vám držím palce a sobě ostatně taky bitva vyhrána válka ne!

Čenda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.10 18:23

To je skvělé, tak že držím palečky aby to tak šlo i dál.

Čenda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.10 18:24

To je skvělé, tak že držím palečky aby to tak šlo i dál.

jarča29
14 příspěvků 17.6.10 20:01

Ahoja všichni,já vám névím,ale je to divný.Jsem štastná že nekouřím, a hlavně jsem na sebe pyšná.Nevím,jestli je to přechodný,ale champix je supr.Bez něj bych trpěla!Jak se daří vám ostatním?V sobotu začínám druhé balení a pokud to bude mít takový efekt,tak objednám další.Všem držím pěsti.Pa pa

Hanka20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.10 20:45

Ahoj našla jsem vaší diskuzi a jsem ráda ža škušenosti které jsem si přečetla..Dnes jsem začala brát champix první pilulku takže doufám že se mi podaří přestat..Přeji všem velký úspěch.Hanka

VLASŤUŠA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.10 09:39
ch

Ahojky.Všem vám tleskám, jste prostě dobrý.Jenom mně se pořád nedaří.Jsem z toho smutná.

kikkina
20 příspěvků 18.6.10 15:12

Jarčo, gratuluju, jseš šikulka!!!!!!!!!

Samanto,Vlasťušo já teda rozhodně v pohodě kouřit nepřestala, champix jsem brala 17dní, ale do dvanáctého dne jsem čadila cca 15 denně, pak jsem to začala snižovat, champix pomůže, ale kouřit musíte přestat sami. Den D jsem si nezvolila dopředu, abych se zbytečně nestresovala a nechala tomu volný průběh, pořád jsem oddalovala tu ranní cigaretu, až jsem skončila na 3 denně, ale ty už jsem musela překonat vůlí, nechtělo se mi je opustit :-) . Takže vydržte, ono to přijde samo, jen tomu musíte trochu pomoct. Jinak já ze začátku pořád žužlala paipo a pomáhalo mi to, je to lepší než jídlo, po tom nepřiberete :-). Ale popravdě ty první dva týdny jsem měla hodně drsný, pokud jde o nálady, nespavost, nervozitu. Držím Vám pěstičky holky, tom zvládnete, hlavně pušte, pomáhá to :wink:

Hanko, Čendo vítejte do klubu, dejte taky vědět, jak se daří.

Andrejko, opožděně gratuluju k tvým kulatinám - 30 je skvělý číslo, já to budu mít zítra :-D

kikkina
20 příspěvků 18.6.10 15:16

holky nepuště…pište, já se překlepla, pušení by Vám asi nepomohlo :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 555 Další »
Váš příspěvek