Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 12:42
@anička 62 píše:
Veroniko, psychožka říkala že moji zprávu hned posíla p. doktoru Hrubému a taky mně řekla že se nečeká že dávají termíny fakt brzo tak uvidíme, už jen zvládnout zítra to gastro, té psycholožky se neboj fakt to nic není a ta v Turnově kde jsem dnes byla je užasná jako když se bavíš z kamarátkou, tak ti držím palečky at vše dopadne co nejlépe

Já jdu do Liberce k psycholožce.
Mě pan doktor řikal že se čeká 1-2 měsíce. Olinka11 se objednávala 7.1. a jde až 3.3. :-(
To gastro je hnusné, ale dá seto zvládnout. Já na něm byla v pátek a nic moc zážitek to není. Hlavně když ti začnou pumpovat břicho vzduchem a nutí tě neříhat.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 13:35

Veroniko no uvidíme třeba se tam sejdeme i když po pravdě radši bych šla na to dřív než někde za 2 měsíce, necháme se překvapit. Ty se to dozvíš už zítra tak pak dej vědět a to gastro nějak zvládnu zítra jen at už to je za mnou

Vendy222
84 příspěvků 29.1.15 17:24

Ahoj děvčata tak jak se vám vede už se to některým zvás blíží těšíte se
:kytka:

dudlik1
221 příspěvků 29.1.15 17:27
@Vendy222 píše:
Ahoj děvčata tak jak se vám vede už se to některým zvás blíží těšíte se :kytka:

Tesim a zaroven trochu bojim :mrgreen:

olinka11
339 příspěvků 29.1.15 18:07

@Vendy222 ja se zatim vubec nebojim, hrozne se tesim, asi to bude tim, ze se mi to jeste zase az tak moc neblizi..

Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 19:24

Tak psycho hotovo. Vážně jsem tam byla 2hodiny, ale první hodinu mě nechala v čekárně psát psycho test a asi 140ti otázkový dotazník /to jsem měla asi za 30min/ a pak jsem si tam 30min četla než jí skončila konzultace a s ní jsem povídala další hodinu…Závěr…Prošla jsem :D
Zítra v 8:30 volám hned panu doktorovi o termín :dance: :dance:

olinka11
339 příspěvků 29.1.15 19:29

@Veronika198 gratuluju :kytka: :)
A co vsechno chtela vedet?

dudlik1
221 příspěvků 29.1.15 19:40

Jeste, ze ja jsem tohle nemusela.

Sophik
154 příspěvků 29.1.15 20:02

Diky Anicko ja zatim kaslu ale odkaslavam tak doufam ze do tydne budu ok nastup mam 9.2 a 10.2 op

Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 20:02
@olinka11 píše:
@Veronika198 gratuluju :kytka: :)
A co vsechno chtela vedet?

Ten dotazník byl docela blbost, byly tam otázky typu „slyšíte občas hlasy které jiní neslyší“ apod. Pak přišel dotazník poruch příjmu potravy, tam jsem měla trochu obavu abych nezaškrtla něco špatného, ale šlo to. Pak přišlo sezení, chtěla vědět jak jsem na to mbyla s váhou už od dětství, co rodiče jak jsou na tom s váhou, jak mě doma podporují a co na to říkají, jestli vím co mě čeká, co si od toho slibuju, proč to chci udělat atd. U toho jsem se trochu zapotila, jakmile jsem řekla něco „špatného“ hned spustila vlnu otázek „proč, at to vysvětlím, co tím myslím“ atd.

Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 20:03
@anička 62 píše:
Veroniko no uvidíme třeba se tam sejdeme i když po pravdě radši bych šla na to dřív než někde za 2 měsíce, necháme se překvapit. Ty se to dozvíš už zítra tak pak dej vědět a to gastro nějak zvládnu zítra jen at už to je za mnou

Tak já bych šla taky nejradši co nejdřív, ideálně začátkem března. Musím dodělat nějaké resty v práci a navíc mi připojištění v pracovní neschopnosti platí až od 28.2 :mrgreen:

olinka11
339 příspěvků 29.1.15 20:32

@Veronika198 no tak hlavne, ze uz to mas za sebou! :-)
A zitra, jak budes vedet, tak hned pis, jsem hrozne hrozne zvedava :-)

Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 21:05
@olinka11 píše:
@Veronika198 no tak hlavne, ze uz to mas za sebou! :-)
A zitra, jak budes vedet, tak hned pis, jsem hrozne hrozne zvedava :-)

To já jsem taky hrozně zvědavá :mrgreen: neboj, hned jak budu vědět a hned jak mi šíf zmizí z poza zad, dám vědět :mrgreen:

Veronika198
285 příspěvků 30.1.15 08:12

Tak holky termín dneska nebude :( volala jsem panu doktorovi a omlouval se že je dneska rozlítanej a není v PC ať mu zavolám zítra odpoledne, že bude sloužit tak že snad bude mít čas.
Ach jo, já sem se tak těšila, že už budu dneska vědět :( Nojo tak snad zítra

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 08:48
@Veronika198 píše:
Tak holky termín dneska nebude :( volala jsem panu doktorovi a omlouval se že je dneska rozlítanej a není v PC ať mu zavolám zítra odpoledne, že bude sloužit tak že snad bude mít čas.
Ach jo, já sem se tak těšila, že už budu dneska vědět :( Nojo tak snad zítra
:( chjoooo
Veru, ja to mela to same, taky jsem volala jeden den a pan doktor nemohl, ze mam zavolat dalsi den. Neboj, terminu se dockas, ale napina pan doktor, teda :lol:
Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 09:11

Ahoj tak to se tam akorád prohodíme já možná pudu domu a ty nastoupíš
:kytka:

Veronika198
285 příspěvků 30.1.15 10:22
@olinka11 píše: :( chjoooo
Veru, ja to mela to same, taky jsem volala jeden den a pan doktor nemohl, ze mam zavolat dalsi den. Neboj, terminu se dockas, ale napina pan doktor, teda :lol:

Nojo těšila sem se, ale zase mě uklid%nuje to, že jestli je zaneprázdněn, tak neobjedná nikoho jiného a nikdo mě nepředběhne :D

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 10:33

@Veronika198 :mrgreen: presne to same jsem si rikala ja :mrgreen: :mrgreen: jen aby me nikdo nepredbehnul

Veronika198
285 příspěvků 30.1.15 10:45
@olinka11 píše:
@Veronika198 :mrgreen: presne to same jsem si rikala ja :mrgreen: :mrgreen: jen aby me nikdo nepredbehnul

Přesně, hlavně aby mě nepředběhli a čekala jsem co nejmíň :D
Taky si pořád říkám že ty čekáš tak dlouho, protože to bylo po vánocích a byl tam nával protože o svátkách se neoperovalo :D

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 10:56

Ahoj zlatíčka, tak gastro mám za sebou a musím vám říct že nic moc, jsem ráda že tam už nemusím ale zvládla jsem to. jinak zpráva pro Sophik…ty homeopatika se jmenujou---Calendula Officinalis 5 CH stojí to 90 kč a dáva se jenom 1 kulička do Pet lahve z vodou a má se to ucucávat po celý den.Bere se to 14 dnu před operaci a pak 3 týdny po operaci

Sophik
154 příspěvků 30.1.15 11:09

Holky pomoooc operace prelozena na 24.2 mam leukocyty v moci takze nejaka infrkce mocovych vest bozeeee asi mi to nekdo nepreje ale osudu neporucime takze lecim se gyrablok a cajik a vylecit kasel a bude :,( :,( :,(

dudlik1
221 příspěvků 30.1.15 11:14
@Sophik píše:
Holky pomoooc operace prelozena na 24.2 mam leukocyty v moci takze nejaka infrkce mocovych vest bozeeee asi mi to nekdo nepreje ale osudu neporucime takze lecim se gyrablok a cajik a vylecit kasel a bude :,( :,( :,(

Ale ne to me mrzi :(

Veronika198
285 příspěvků 30.1.15 11:56
@Sophik píše:
Holky pomoooc operace prelozena na 24.2 mam leukocyty v moci takze nejaka infrkce mocovych vest bozeeee asi mi to nekdo nepreje ale osudu neporucime takze lecim se gyrablok a cajik a vylecit kasel a bude :,( :,( :,(

Sakra, to mě mrzí :( ale zase je lepší to zaléčit pořádně teď než si způsobit nějakou ošklivou pooperační komplikaci

Malgosia
78 příspěvků 30.1.15 11:57
Dotaz

Zdravím Všechny:
Už nějakou dobu čtu Vaše příspěvky a musím vám říct že závidím všem co to mají za sebou nebo se chystají na operaci. Já po dlouhém váhaní jsem se loni v prosinci rozhodla kontaktovat pana doktora Hrubého ale bylo mi řečeno že než budu moct jít na operaci musím se objednat do obezitologické poradny v Liberci. V pondělí jsem podstoupila hodinový rozhovor z paní doktorkou a bylo mi sděleno že musím držet dietu a cvičit a tubu mužů podstoupit v budoucnu a to v případě že se mi ne podaří zhubnou. V květnu mam další konzultaci, do ty doby mam si zapisovat jídelníček. Mam 109kg a měřím 165cm, už jsem se pokoušela zhubnou takže jsem myslela že to bude probíhat trochu jinak. Mam strach že na tu operaci se vůbec ne dostanu. Nevím co si mam o tom myslet??Mate někdo podobnou zkušenost?
Děkuji předem za jakoukoli odpověď. A přeji Všem hodině úspěchu v hubnuti. :D :mavam: :think:

Veronika198
285 příspěvků 30.1.15 11:57
@anička 62 píše:
Ahoj zlatíčka, tak gastro mám za sebou a musím vám říct že nic moc, jsem ráda že tam už nemusím ale zvládla jsem to. jinak zpráva pro Sophik…ty homeopatika se jmenujou---Calendula Officinalis 5 CH stojí to 90 kč a dáva se jenom 1 kulička do Pet lahve z vodou a má se to ucucávat po celý den.Bere se to 14 dnu před operaci a pak 3 týdny po operaci

Gastro je hnusný, ale je to za námi ;)
A prosím tě na co že jsou ty homeopatika?? Že bych si je taky pořídila. Nebo si je měla na předpis?

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 12:07

@Sophik to me mrzi :hug: ale jak pise Verca, lepsi to vylecit ted, nez se s tim trapit po operaci.

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 12:15
@Veronika198 píše:
Přesně, hlavně aby mě nepředběhli a čekala jsem co nejmíň :D
Taky si pořád říkám že ty čekáš tak dlouho, protože to bylo po vánocích a byl tam nával protože o svátkách se neoperovalo :D

To je mozny, ja si taky dokazu vybrat dobu :cert: ale uz jen unor, ten utece a tradaa do Turnova.

Sophik
154 příspěvků 30.1.15 12:46

Jsem smiolar ale sakra to uz bude snad dobryyyyyy

dudlik1
221 příspěvků 30.1.15 13:02
@Sophik píše:
Jsem smiolar ale sakra to uz bude snad dobryyyyyy

No me se to krati

Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 14:21

Malgosia dojdi si k tvojí doktorce obvodní pro doporučení a zavolej si přímo do Turnova.Na konzultaci a oni ti dietologa udělaji tam takhle jsem to udělala já a vše šli jako po másle :mavam:

Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 14:24

Tak příští týden už nastupuji a 5.2 jdu pod kudlu večer vám napíšu jaké to je snad budu schopná

dudlik1
221 příspěvků 30.1.15 14:28
@Vendy222 píše:
Tak příští týden už nastupuji a 5.2 jdu pod kudlu večer vám napíšu jaké to je snad budu schopná

To uz mas za chvilinku :)

Sophik
154 příspěvků 30.1.15 14:56

Jupiiii hlaivne zdraviiii ja byla pripravena na listopad a to mi odlozila pojistovna ze uz nejsou penize a ted se mi fakt nedari :nevim: :nevim: :nevim:

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 14:56

Uf, byla jsem s detma bobovat a stavet snehulaka, jsem uplne vyrizena, tu tezkou prd*l tahat do kopce, des!

@Vendy222 píše:

Budeme drzet palce :-)

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 14:58
@Sophik píše:
Jupiiii hlaivne zdraviiii ja byla pripravena na listopad a to mi odlozila pojistovna ze uz nejsou penize a ted se mi fakt nedari :nevim: :nevim: :nevim:

Jak dlouho cekas na operaci? 8o

Sophik
154 příspěvků 30.1.15 15:09

Asi od 1.10 byl termin 15.11 a pojistovna rekla ze uz je letos moc vykonu a musil az v lednu

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 15:33

Veroniko ty homeopatika mi napsala na lístek psycholožka jak jsem včera u ní byla, říkala že at si to seženu v lékarně a že to je výborné právě před operacema abys neměla záněty a zároven po operaci se lépe hojejí rány pooperační, tak jsem si to sehnala, jsou to malinkaté kuličky a 1 dáš do vody a budeš ucucávat celý den, další den si zase uděláš další

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 15:36

Malgosia…já taky nemusela do žádne poradny, zavolala jsem přímo do Turnova do ordinace a tam mně hned objednali, já du na konzultaci 5.2 a budu mít sebou hned i všechno vyšetření takže doufám že mi hned dají termín a to co nejdřív

Malgosia
78 příspěvků 30.1.15 15:51

Děkuji za radu, já to zkusím, ale mám strach že se budou zlobit v LIBERCI že je obházím. Můžete mi prosím dát číslo na které jste volali do Turnova. :)

Malgosia
78 příspěvků 30.1.15 15:59

Vendy222,prosim napiš mi o jaké doporučeni jde, abych věděla co mam říct moji doktorce děkuji :mavam:

Veronika198
285 příspěvků 30.1.15 16:07
@Malgosia píše:
Vendy222,prosim napiš mi o jaké doporučeni jde, abych věděla co mam říct moji doktorce děkuji :mavam:

Jde o doporučení, kdy ti obvodačka napíše kolik vážíš, koli měříš, že jsi už zkoušela hubnout pod dozorem doktora, případně pod léky na předpis a vše selhalo a doporučuje ke zvážení bariatrický zákrok.
Pak zavoláš do turnova na gastro a objednáš se na konzultaci u sestřičky (já sem čekala přes 2 měsíce :( ) Potom, pokud splníš podmínky dostaneš žádanky na koečko doktorů a pak můžeš zavolat o termín operace. Upřímně počítej s konzultací nejdřív v březnu a pokud to klapne tak op v červnu. I když to je taky psorné, tyhle větší zákroky se prý nedělají kdyžj je teplo, kvli šíření bacilů a lepšímu hojení. Nevím co je na tom pravdy ale třeba mandle trhají z tohoto důvodu jen od listopadu do dubna.

Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 16:41

Olinka11 čekala jsem 3 týdny

Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 16:47

Malgosia řekni doktorce o doporučení do Turniva k Mudr. Hrubému a jak ti ho dá zavolej si o konzultaci ostatní ti řeknou tam já jsem to takhle udělala a celí proces od první návštěvy až do operace byla 2a pul měsíce

Malgosia
78 příspěvků 30.1.15 17:22

Děkuji já to zkusím, třeba mi to vyjde. :mavam:

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 18:35
@Sophik píše:
Asi od 1.10 byl termin 15.11 a pojistovna rekla ze uz je letos moc vykonu a musil az v lednu

No teda, to bych se zblaznila nedockavosti..tak ale co jineho ti zbyva, nez cekat..a ted jeste ten zanet do tojo, tak preju brzke uzdraveni, at to stihnes jeste v tom unoru :-)

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 18:41

@Malgosia ahoj, ja jsem taky byla u sve obvodacky, rekla jsem, ze porad bojuju s tema myma kilama a ze bych chtela jit na bandaz zaludku, az v Turnove jsem serozhodla pro tubulizaci. Dala mi doporuceni, Napsala mi i kontakt na gastro, kde me sestra objednala na konzultaci a bylo to :-)
Takze urcite to udelej takhle, jinak je to na dlouho. Tel.do Turnova 481 446 252, pokud ho jeste nemas.

Malgosia
78 příspěvků 30.1.15 19:13

Děkuji Olinko. :hug: A co mám dělat z tou poradnou v Liberci jak už jsem tam šla? 6 května mam další kontrolu jestli se mi povedlo něco shodit a musím jim dovézt i jídelníček za 14 dnu, co všechno jsem jedla a kolík jsem cvičila. Moc se na to ne těším, ty diety mně už nebaví. :nevim:

Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 19:24

Nic řekni si v Turnově o všechna vyšetření co k tomu petří a oni ti je udělaji já jsem třeba nechtěla jít do Český Lípy tak jsem si to nechala udělat v Turnově a za jeden den jsem měla všechny a do Liberce bych já už nešla akorát to protahujou

Vendy222
84 příspěvků 30.1.15 19:26

Do 6.5 mužeš být už po operaci když to pude dobře

olinka11
339 příspěvků 30.1.15 19:37

@Malgosia ja bych se na ten Liberec normalne vyflakla, prece nejsi povinna se jim tam hlasit :-)
@Vendy222 ty jsi z Ceske Lipy?

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 41 Další »
Váš příspěvek