Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 10:45
@Vendy222 píše:
Mám sebou kojen lahve a brčka tak to zvládnu operace mi nic nedělaj :D

Teda statecna jsi :)

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 11:48

Ahojky všem, tak dnes poslední vyšetření -ultrazvuk břicha mám za sebou a ve čtvrtek hurá do Turnova.Jak já se těším. Děvčata prosím vás kde to v té nemocnici v Turnově najdu? Já tam nikdy nebila

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 11:52

Naj to v 2 patře v hlavní bodově vejdeš do budovy a dáš se do prava a po schodech do 2 parta a tam to najseš :lol: :lol:

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 11:54

Ale dokror tam je až od 12 hodin a nejdřív mě musí ve čtvrtek odoperovat a potom muže jít na vás co jdete na konzultaci :kytka:

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 12:17
@anička 62 píše:
Ahojky všem, tak dnes poslední vyšetření -ultrazvuk břicha mám za sebou a ve čtvrtek hurá do Turnova.Jak já se těším. Děvčata prosím vás kde to v té nemocnici v Turnově najdu? Já tam nikdy nebila

Aničko já jdu na operaci 12.3 (nastupuji 11.) tak třeba dostaneš stejný termín.
Držím palce

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 12:17
@Vendy222 píše:
Ale dokror tam je až od 12 hodin a nejdřív mě musí ve čtvrtek odoperovat a potom muže jít na vás co jdete na konzultaci :kytka:

Budeme na tebe myslet a držet palce… Budeš tam mít k dispozici net nebo si na zážitky budeme muset počkat do „až tě propustí“??

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 12:26

Veroniko to ti moooc gratuluji k termínu, budu se modlit abych měla taky tak brzo anebo stejný jako ty, jinak si nootbuk beru sebou, bez něj ani ránu. Vendy díky za podrobnej popis tak snad tam nezabloudím, jen doufám že tam mají výtah, mám jednu nohu po operaci a čeká mně v květnu druhé koleno, taky výměna kloubu takže jsem o berlích, joo a já to mám na 11.30 hod tak doufám že už budeš po operaci at nás nezdržuješ :mavam:

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 12:39
@dudlik1 píše:
Bydlim jak jsou stavebniny NBS invest. Muzu se zeptat s jakou vahou jdes ja mam ted 112kg a 169cm. :(

Ja 166cm a 97 kg…ty bydlis v rodinnem baracku?? jinak nevim, kde tam jsou panelaky :,(

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 13:23
@Lenaro píše:
Ja 166cm a 97 kg…ty bydlis v rodinnem baracku?? jinak nevim, kde tam jsou panelaky :,(

Ano v rodinnem domku to neni tak strasne 97kg :roll:

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 13:29
@anička 62 píše:
Veroniko to ti moooc gratuluji k termínu, budu se modlit abych měla taky tak brzo anebo stejný jako ty, jinak si nootbuk beru sebou, bez něj ani ránu. Vendy díky za podrobnej popis tak snad tam nezabloudím, jen doufám že tam mají výtah, mám jednu nohu po operaci a čeká mně v květnu druhé koleno, taky výměna kloubu takže jsem o berlích, joo a já to mám na 11.30 hod tak doufám že už budeš po operaci at nás nezdržuješ :mavam:

Ano, je tam výtah, neboj :D

blajza
12 příspěvků 3.2.15 13:48

Zdravím Vás děvčata, přečetla jsem si zde všechny příspěvky a chtěla bych se zeptat, který psycholog v Liberci je dobrý. Všechna vyšetření si chci nechat udělat v Turnově, ale psych. tam prý není. Jinak jdu na konzultaci 12.2. Nejede tam náhodnou někdo z Liberce ve stejném termínu? :kytka:

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 13:58
@dudlik1 píše:
Ano v rodinnem domku to neni tak strasne 97kg :roll:

ale je mam zdravotni problemy a hodne vysoky tlak…tak proto to resim a hodne mi to vadi v zamestnani..a i pri sportu problem…8 let mam vahu stejnou a nejde to dolu ani za nic…

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 14:05
@Lenaro píše:
ale je mam zdravotni problemy a hodne vysoky tlak…tak proto to resim a hodne mi to vadi v zamestnani..a i pri sportu problem…8 let mam vahu stejnou a nejde to dolu ani za nic…

Tak jasne ja mam taky tlak, srdicko, ale v posledních letech hodne pater boli :( to se muzem nekdy sejit.

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 14:30
@dudlik1 píše:
Tak jasne ja mam taky tlak, srdicko, ale v posledních letech hodne pater boli :( to se muzem nekdy sejit.

jj tak je pravda, ze se zady mam posledniho pul roku velke problemy…ale to nemusi byt vahou…ja mam jedno dite…a v tehotenstvi jsem pribral pres 30 kg a mam pocit, ze mi vse zustalo :(

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 14:39
@Lenaro píše:
jj tak je pravda, ze se zady mam posledniho pul roku velke problemy…ale to nemusi byt vahou…ja mam jedno dite…a v tehotenstvi jsem pribral pres 30 kg a mam pocit, ze mi vse zustalo :(

a klidne se muzeme sejit a pokecat

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 14:54
@Lenaro píše:
a klidne se muzeme sejit a pokecat

No to by bylo super :) ja mam problemy porad s vahou cely zivot

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 14:59
@dudlik1 píše:
No to by bylo super :) ja mam problemy porad s vahou cely zivot

a muzu vedet, jak jsi stara? pardon mlada? :lol: :lol: :lol:

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 15:09
@Lenaro píše:
a muzu vedet, jak jsi stara? pardon mlada? :lol: :lol: :lol:

Je mi 34let :D

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 15:11
@dudlik1 píše:
Je mi 34let :D

me bude 34 v cervnu :lol: :lol: :lol:

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 15:14

Ahoj blajza, psycholožka v Turnově je, já tam byla před týdnem, její číslo je.. 481 446 692 musím říct že je skvělá

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 15:16
@Lenaro píše:

Takze jsme mladý holky :D

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 15:18
@blajza píše:
Zdravím Vás děvčata, přečetla jsem si zde všechny příspěvky a chtěla bych se zeptat, který psycholog v Liberci je dobrý. Všechna vyšetření si chci nechat udělat v Turnově, ale psych. tam prý není. Jinak jdu na konzultaci 12.2. Nejede tam náhodnou někdo z Liberce ve stejném termínu? :kytka:

Musíš si vybrat klinického psychologa, tohle přesně dělá doktorka Kateřina Krtičková, U sila 1139. Tel už bohužel nemám ale najdeš to na google. Byla jsem tam 2h

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 15:20
@Veronika198 píše:
Musíš si vybrat klinického psychologa, tohle přesně dělá doktorka Kateřina Krtičková, U sila 1139. Tel už bohužel nemám ale najdeš to na google. Byla jsem tam 2h

Omlouvám se, zapomněla jsem dopsat že je to Liberec, Vratislavice :D. Tak záleží co pro tebe bude blíž, jestli liberec nebo jak psala Anička62 v turnov+ě

Sophik
154 příspěvků 3.2.15 15:23

Ahojka ja mam zakrok 24.2 v ov ve Vitkovicich :)

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 15:24
@Sophik píše:
Ahojka ja mam zakrok 24.2 v ov ve Vitkovicich :)

Taky zachvilku :lol:

Sophik
154 příspěvků 3.2.15 15:29

Holky taky mam problemy s tlakem a pateri uz se tesim az shodim ted mam 110 a 160 cm

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 15:53
@dudlik1 píše:
Takze jsme mladý holky :D

to kazdopadne :mrgreen:

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 15:54
@dudlik1 píše:
Taky zachvilku :lol:

ja 23.2., tak to mame skoro stejne :D

blajza
12 příspěvků 3.2.15 15:58

Děkuju, kde tam prosím je v tom Turnově?

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 16:15
@Lenaro píše:
ja 23.2., tak to mame skoro stejne :D

Ano a bojíš se trosku?

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 16:20

No taky jsem to hledala, ale jak je parkoviště tak jdeš uplně dozadu, dřív tam bylo dětské oddělení je to stará budova a je tam taky parkoviště, tam už to je pak napsané, musíš se zeptat já se taky zeptala jinak bych to tam hledala ještě dnes :roll:

blajza
12 příspěvků 3.2.15 16:24
@anička 62 píše:
No taky jsem to hledala, ale jak je parkoviště tak jdeš uplně dozadu, dřív tam bylo dětské oddělení je to stará budova a je tam taky parkoviště, tam už to je pak napsané, musíš se zeptat já se taky zeptala jinak bych to tam hledala ještě dnes :roll:

A jak se jmenuje?

blajza
12 příspěvků 3.2.15 16:27
@Veronika198 píše:
Musíš si vybrat klinického psychologa, tohle přesně dělá doktorka Kateřina Krtičková, U sila 1139. Tel už bohužel nemám ale najdeš to na google. Byla jsem tam 2h

Dvouhodinovce se právě chci vyhnout. Mám bolavé vzpomínky z osobního života a bojím se, abych se nesesypala.

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 17:03
@blajza píše:
Dvouhodinovce se právě chci vyhnout. Mám bolavé vzpomínky z osobního života a bojím ser, abych se nesesypala.

Chápu. Ale musím teda říct, že z těch 2h jsem hodinu seděla v čekárně a vyplňovala otázky (to jsem měla asi za 15min)pak jsem si tam 45 min četla a během toho společného hodinového povídání se mě ptala at jí popíšu průběh mé váhy od dětských let, jestli si uvědomuju režim po operaci, jestli mě doma podporujou, proč sem se rozhodla zrovna pro tubu a ne jiný typ a to bylo tak celé. Byla velice milá, nabídla mi že po operaci pokud bych měla problémy, mi poskytne sezení a konzultace aby mi pomohla se sžít s režimem který po operaci přijde… Ale chápu psychický blok z minulosti. I když si nejsem jistá jestli ho před ní utajíš, přeci jen ten psycholog je placen za to aby tyto problémy odhalil…

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 17:38

Hahahahahaha já to zrovna budu zdržovat a net si beru sebou jak se zbudim tak jdu kouřit a potom napíšu

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 18:19
@Vendy222 píše:
Hahahahahaha já to zrovna budu zdržovat a net si beru sebou jak se zbudim tak jdu kouřit a potom napíšu

Presne druhy den po op take pisi co a jak hlavne jsem to slibila dětem ti maji vetsi strach než ja hlavne ten starsi 16nactilety…no jinak kdyz slysim kolik nemocnic zakazuji navstevy dojde do te doby i na OV.

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 18:34

Tu bude už pochřípkách až pudeš horší to mám já jdu přímo do nich a je možné že jsou už v Turnově zakázaný těch5 dní to tam přežíju aspoń si odpočínu od vnoučete :P :P :P :P

olinka11
339 příspěvků 3.2.15 18:37
@Vendy222 píše:
Tu bude už pochřípkách až pudeš horší to mám já jdu přímo do nich a je možné že jsou už v Turnově zakázaný těch5 dní to tam přežíju aspoń si odpočínu od vnoučete :P :P :P :P

Jj, v Turnove jsou navstevy zakazany

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 18:51

No parada manzel ma uz dovcu na mou hospitalizaci tak mu ubude starost jezdit zamnou :lol: ale vazne opravdu zacinam mit strach jsem posera…byla jsem jednou na op, ale to bylo jen mimo děložní tehotenstvi jinak nikdy v nemocnici.

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 18:53
@Lenaro píše:

Nesejdem se jeste pred op budem se pak hodnotit, ne delam si srandu, ale bylo by fajn s někým pokecat pred op.

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 19:53
@dudlik1 píše:
Nesejdem se jeste pred op budem se pak hodnotit, ne delam si srandu, ale bylo by fajn s někým pokecat pred op.

ok klidne souhlasim…jen se nejak domluvit…taky bych to ze sebe rada dostala, ty me vecne obavy :D :D :D

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 20:06
@Lenaro píše:
ok klidne souhlasim…jen se nejak domluvit…taky bych to ze sebe rada dostala, ty me vecne obavy :D :D :D

Ok, ale nevim jak pracujes a kdy muzes :D

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 20:11
@dudlik1 píše:
Ok, ale nevim jak pracujes a kdy muzes :D

ja delam kazdy den od 7-15,30 a ktomu jeste ut a ct chodim se synem na judo…ale vikendy mam volne, nebo patek odpoledne…

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 20:26
@Lenaro píše:
ja delam kazdy den od 7-15,30 a ktomu jeste ut a ct chodim se synem na judo…ale vikendy mam volne, nebo patek odpoledne…

Tak ted muzu vikend pristi také utery čtvrtky mam rustinu :D na sumbarku

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 20:38
@dudlik1 píše:
Tak ted muzu vikend pristi také utery čtvrtky mam rustinu :D na sumbarku

tak co se domluvit nejak na vikend??

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 20:57
@Lenaro píše:
tak co se domluvit nejak na vikend??

Můžeme urcite nekam dojedu :lol:

Veronika198
285 příspěvků 3.2.15 21:06
@Vendy222 píše:
Tu bude už pochřípkách až pudeš horší to mám já jdu přímo do nich a je možné že jsou už v Turnově zakázaný těch5 dní to tam přežíju aspoń si odpočínu od vnoučete :P :P :P :P

No spíš si řikám aby nás co jsme v horkém očekávání něco neskolilo :( myslím že tu někdo psal že snad 3 týdny po antibiotikách se nesmí na OP. To by bylo nemilé…

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 21:22
@Veronika198 píše:
No spíš si řikám aby nás co jsme v horkém očekávání něco neskolilo :( myslím že tu někdo psal že snad 3 týdny po antibiotikách se nesmí na OP. To by bylo nemilé…

Ani nemluv dnes jsem byla na rtg plic a jak kolem všichni chodili samy nemocny a nemluve v praci :(

olinka11
339 příspěvků 3.2.15 21:32

Holky, vy, ktere uz mate operaci za sebou, konkretne v Turnove.. Kdo vam delal zaver predop. vysetreni, obvodak, nebo internista?

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 21:42
@dudlik1 píše:
Můžeme urcite nekam dojedu :lol:

tak si jeste napiseme…nemusime psat uz tady, ale domluvit se jinak… :)

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 41 Další »
Váš příspěvek