Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Sophik
154 příspěvků 1.2.15 19:30

Diky za super povzbuzeniiiii diiiky moc oreji dalsi super hubnuti

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 19:36

HOLKY ONO SE MUSÍ PŘED OPERACI NĚCO ZHUBNOUT? :nevim:

Sophik
154 příspěvků 1.2.15 19:37

Jak kdo ja jdu 24 do Ostravy a nemusim nic

Veronika198
285 příspěvků 1.2.15 19:49
@Malgosia píše:
HOLKY ONO SE MUSÍ PŘED OPERACI NĚCO ZHUBNOUT? :nevim:

Pokud jdeš do Turnova, tak pan doktor Hrubý má podmínku že musíš sundat 5kg. Prý kvůli zmenšení jater a usnadnění operace. V den konzultace si nás zvážili a kdo nebude mít v den nástupu na operaci o 5kg méně, půjde domů. Ale co jsem tu četla, je to podmínka pouze v Turnově. Jinde ne.

Veronika198
285 příspěvků 1.2.15 19:50

Pěkně se čte co tu Borynka psala, ale z té kůže mám strach teda :( hlavně na pažích, tam to mám vytahaný a obrovský už teď, asi to bude chtít hodně cvičit aby se to stáhlo :(

borynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.15 19:56

Ty ruce se mi smrskli asi díky plavání a nohy, resp. stehna, díky rotopedu. Ale to břicho zůstalo, mám velko jizvu po císaři před 22lety od pupíku dolů a ta to teď drží a tak mi nevisí jako pytel. Ale pohled je díky tomu teď prakticky shodný na zadek a předek :lol:

Veronika198
285 příspěvků 1.2.15 20:02

Stejně ale 70kg to je mazec teda. Smekám klobouk že jsi to takhle zvládla. Možná to trochu intimní otázka, ale jak po takovém ůbytku jsou na tom prsa?

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 20:05
@borynka píše:
Ty ruce se mi smrskli asi díky plavání a nohy, resp. stehna, díky rotopedu. Ale to břicho zůstalo, mám velko jizvu po císaři před 22lety od pupíku dolů a ta to teď drží a tak mi nevisí jako pytel. Ale pohled je díky tomu teď prakticky shodný na zadek a předek :lol:

Já mám strach z toho břicha že mi zůstane viset, ale jak píše borynka třeba tým cvičením se to trochu stáhne.

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 20:06
@olinka11 píše:
Kamaradka ma taky tubu? A na kolika kg zacinala a kolik ma ted?

Na 115kg ma 58kg ma plastiku prsou tu měla po roce a bříško po 1,5roce.

Veronika198
285 příspěvků 1.2.15 20:10
@Malgosia píše:
Já mám strach z toho břicha že mi zůstane viset, ale jak píše borynka třeba tým cvičením se to trochu stáhne.

taky mám obavu z plandavé kůže…Hlavně na rukou a břichu, tyhle partie se mi nejhůře vycvičí. Nohy se mi cvičili dobře na to funguje kolo, chůze, běh, ale paže, záda a břicho byla moje slabina vždy :(

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 20:11
@dudlik1 píše:
Na 115kg ma 58kg ma plastiku prsou tu měla po roce a bříško po 1,5roce.

A tu plastiku si platila sám nebo pojišťovna?

olinka11
339 příspěvků 1.2.15 20:11

@dudlik1 a prsa si platila sama? Pocitam s tim, ze na to budu muset jit taky, abych nemusela prsa do podprsenky rolovat

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 20:18
@olinka11 píše:
@dudlik1 a prsa si platila sama? Pocitam s tim, ze na to budu muset jit taky, abych nemusela prsa do podprsenky rolovat

Prsa platila.

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 20:19
@olinka11 píše:

Dobrý :lol: :lol: a já jsem si nechávala prsa zmenšit před 6 lety, třeba mi zůstanou jaké jsou a nebudou krásně dlouhá a štíhlá. :pankac:

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 20:29

:D tak snad me ty kozeny zustanou, ale brisko uz mi visi po detech ted :think:

olinka11
339 příspěvků 1.2.15 20:36
@dudlik1 píše: :D tak snad me ty kozeny zustanou, ale brisko uz mi visi po detech ted :think:

Tak ja doufam, ze moje kozeny mi nezustanou, nechci uz takovy obri obludy :oops:

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 20:39
@olinka11 píše:
Tak ja doufam, ze moje kozeny mi nezustanou, nechci uz takovy obri obludy :oops:

No mám je taky vetsi ;)

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 20:45
@olinka11 píše:
Tak ja doufam, ze moje kozeny mi nezustanou, nechci uz takovy obri obludy :oops:

Holky já mněla( F )-ka zmenšili mi je na větší(C )-čka, ale kdyby se mi ještě trošku zmenšili nezlobila bych se. :oops: :*

Veronika198
285 příspěvků 1.2.15 20:52
@Malgosia píše:
Holky já mněla( F )-ka zmenšili mi je na větší(C )-čka, ale kdyby se mi ještě trošku zmenšili nezlobila bych se. :oops: :*

Já mám „E“ ale už teď vypadaj nic moc a mam strach že jestli zhubnu, budu si je zastrkávat do tepláků…A protože děti zatím nemám, je nějaká plastika asi zbytečná :(

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 21:00
@Veronika198 píše:
Já mám „E“ ale už teď vypadaj nic moc a mam strach že jestli zhubnu, budu si je zastrkávat do tepláků…A protože děti zatím nemám, je nějaká plastika asi zbytečná :(

Mam D no, ale po detech hmm

olinka11
339 příspěvků 1.2.15 21:02

Ja mam „J“ takze kdyz pisu, ze to jsou obri obludy, tak fakt neprehanim. A po zhubnuti budou zcela urcite placaty a dlouhy, teda placatejsi a jeste delsi, nez ted :cert:
Manzelovi jsem rekla, ze kdyz budou hooodne hnusny, tak plastiku budu chtit, je to 40tis., ale s roletama chodit nebudu, zase usetrime na jidle, kdyz budu jist, jak vrabcak :mrgreen:

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 21:13
@olinka11 píše:
Ja mam „J“ takze kdyz pisu, ze to jsou obri obludy, tak fakt neprehanim. A po zhubnuti budou zcela urcite placaty a dlouhy, teda placatejsi a jeste delsi, nez ted :cert:
Manzelovi jsem rekla, ze kdyz budou hooodne hnusny, tak plastiku budu chtit, je to 40tis., ale s roletama chodit nebudu, zase usetrime na jidle, kdyz budu jist, jak vrabcak :mrgreen:

Jsem ráda, že nas neopousti humor :lol:

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 21:18
@dudlik1 píše:
Jsem ráda, že nas neopousti humor :lol:

Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo že!!! :pankac: :mavam:

dudlik1
221 příspěvků 1.2.15 21:25
@Malgosia píše:
Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo že!!! :pankac: :mavam:

Ano presne :potlesk:

Veronika198
285 příspěvků 1.2.15 21:35
@dudlik1 píše:
Ano presne :potlesk:

teď to sranda je, horší bude, až to přijde… Kamoška po porodu a těžke nemoci hodně zhubla, až skoro do anorekticke podoby a uplně se ji zcvrkla prsa a jeji přitel na to pouřívá frazi „čim je rozinka seschlejší, tim je sladší“ tak by mě zajímalo co vymyslíme na prsa ve tvaru špagetek zastrčených do tepláků

Malgosia
78 příspěvků 1.2.15 21:43
@Veronika198 píše:
teď to sranda je, horší bude, až to přijde… Kamoška po porodu a těžke nemoci hodně zhubla, až skoro do anorekticke podoby a uplně se ji zcvrkla prsa a jeji přitel na to pouřívá frazi „čim je rozinka seschlejší, tim je sladší“ tak by mě zajímalo co vymyslíme na prsa ve tvaru špagetek zastrčených do tepláků

Koupíme si vycpaný podprsenky a bude nám fajn!!!hlavně že na vaze už neuvidíme třímístní číslo. :dance: :palec:

Vendy222
84 příspěvků 1.2.15 21:46

Ahoj tak jsem se troch zasmála budou to lovečáky holky já se docela začínám bát

dudlik1
221 příspěvků 2.2.15 06:40

No ja se uz bojim ted jak mi bude ten den kdy nastoupim do nem.pak po op…a změny na tele, ale kdyz to zvladlo dobre tolik lidi zvládnem to o my.

olinka11
339 příspěvků 2.2.15 08:02

Dobre rano, holky :mavam:
Tak povinnych 5kg mam dole :dance: presne 5,1kg :D mam radost

Sophik
154 příspěvků 2.2.15 09:21

Olinko gratuluji nevim jestli bych to dokazala porad se potykam s nemoci ale snad uz bude lepe kasel uz ustupuje

olinka11
339 příspěvků 2.2.15 09:59
@Sophik píše:
Olinko gratuluji nevim jestli bych to dokazala porad se potykam s nemoci ale snad uz bude lepe kasel uz ustupuje

Urcite bys to taky zvladla, 5kg pri nasich kilech jde krasne dolu :-)
Drzim palce, at jsi brzy uplne v poradku, aby jsi mohla na operaci ;)

borynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.15 12:12

S prsy naštěstí problém nemám, z původních 110J-K nosím podprdy 90H nebo 85I, tvar je pořád pěkný, žádná dlouhá ušiska. Nemám ráda kostice a tak kupuji v Timu se širšími ramínky bez kostic, nevyztužené po cca 650Kč. Jen to břicho se mi nepovedlo vycvičit tak na tu plastiku jít musím. Děsím se tepla, aby se to nezapařovalo, nosím výhradně bavlněné vyšší kalhotky a pudruju pro sychr dětským pudříkem. No a pokud se více zpotím tak ihned rychlá sprcha.

Sophik
154 příspěvků 2.2.15 13:31

To jsi fakt super ze jsi to takhle zvladla ja mam ted 110 kg a 160 cm tak doufam ze to z tou vyrahanou kuzi nebude tak hrozny ted nosim podprsenku 85 d

Veronika198
285 příspěvků 2.2.15 14:52
@olinka11 píše:
Dobre rano, holky :mavam:
Tak povinnych 5kg mam dole :dance: presne 5,1kg :D mam radost

Teda Oli ty jseš formát! Taky doufám že v pondělí až se zvážím tam nějaký úbytek bude, to moje 1kilo je přeci jen takové vrtkavé vítězství :(

olinka11
339 příspěvků 2.2.15 15:40
@Veronika198 píše:
Teda Oli ty jseš formát! Taky doufám že v pondělí až se zvážím tam nějaký úbytek bude, to moje 1kilo je přeci jen takové vrtkavé vítězství :(

Dekuji za pochvalu ;) pro me enni problem zhubnout par kilo, to je dieta na chvili, ale 40kg bych nedala sama ani nahodou, to je na moc dlouho a me to po case prestane bavit a zase se zacnu ladovat a cpat se sladkym. Navic ted mam obrovskou motivaci „bez zhubnuti nebude operace“, myslim, ze i proto to pan doktor chce, aby ckovek zacal premyslet jinak o jidle uz pred operaci. Popravde na to sladky nemam ani chut, vcera jsem detem upekla kolac s tvarohem a boruvkama a ochutnala jsem jen malickaty ctverecek, cca 1×1 cm :-)..jen abych vedela, jak se mi to povedlo :mrgreen:

olinka11
339 příspěvků 2.2.15 22:25

@Vendy222 tak jak se tesis? Kdy mas nastup, zitra?

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 08:18

Ahoj tak už se budu balit a ve Středu pomažu :lol:

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 08:47

Ahojky, ja mela psychotesty hotove asi do hodinky a mela jsem vylozene jen pohovor a ukazoval mi nejake obrazky a ja odpovidala…gastro jsem podstoupila 2.1. a musim rict, ze jsem se silene bala, brecela jsem uz v cekarne…dali mi obstrik, lehla jsem si na bok a uz to bylo. Neprijemne to je, ale vydrzet se to da…Nic u toho neboli a asi po 5 min. bylo hotovo a sedla jsem do auta a odridila to…Samotny zakrok me ceka 23.2. a uz zacinam byt hoooodne nervozni.. Jen se niceho nebojte.. :lol:

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 09:04

Jak to ctu blizi se nam to tady vsem 8o

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 09:05

Je tady prosím Vas nekdo, kdo byl operovan v Havirove???nebo ho to ceka???

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 09:05
@Vendy222 píše:
Ahoj tak už se budu balit a ve Středu pomažu :lol:

Zachvilku nam tady pisnes, ze jsi po op a uz odpocivas na pokoji uvidis :palec:

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 09:07
@Lenaro píše:
Ahojky, ja mela psychotesty hotove asi do hodinky a mela jsem vylozene jen pohovor a ukazoval mi nejake obrazky a ja odpovidala…gastro jsem podstoupila 2.1. a musim rict, ze jsem se silene bala, brecela jsem uz v cekarne…dali mi obstrik, lehla jsem si na bok a uz to bylo. Neprijemne to je, ale vydrzet se to da…Nic u toho neboli a asi po 5 min. bylo hotovo a sedla jsem do auta a odridila to…Samotny zakrok me ceka 23.2. a uz zacinam byt hoooodne nervozni.. Jen se niceho nebojte.. :lol:

Jsem z Havirova vůbec jsem nevěděla, ze tady operují :think:

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 09:12
@dudlik1 píše:
Jsem z Havirova vůbec jsem nevěděla, ze tady operují :think:

JJ v nemocnici je nutricni poradna..a slo to vse celkem rychle. Pan doktor Satinsky je skvely.Mela jsem pouze doporuceni od obvodniho lekare, ten me poslal prave za panem doktorem a uz to slo rychle, psychotesty do 2 tydnu a hned 2.1. gastro a operace mam az 23.2. jen proto, ze jsem mela slabsi zanet jicnu, tak chtel at beru mesic tabletky a abychom doladili mou mestruaci…jinak by to bylo daleko drive…Jen prave nevim o nikom, kdo byl v Havirove operovan a zda byl spokojen…

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 09:25
@Lenaro píše:
JJ v nemocnici je nutricni poradna..a slo to vse celkem rychle. Pan doktor Satinsky je skvely.Mela jsem pouze doporuceni od obvodniho lekare, ten me poslal prave za panem doktorem a uz to slo rychle, psychotesty do 2 tydnu a hned 2.1. gastro a operace mam az 23.2. jen proto, ze jsem mela slabsi zanet jicnu, tak chtel at beru mesic tabletky a abychom doladili mou mestruaci…jinak by to bylo daleko drive…Jen prave nevim o nikom, kdo byl v Havirove operovan a zda byl spokojen…

Myslim, ze na banding foru je nekdo kdo byl v Havirove Já, jdu do fakultky 18.2., ale vsichni chvali Vitkovice…nevim nekdo chvali jednu nemocnici nekdo druhou sama
nevim známa byla ve fakultce a byla spokojena ja nejak Havirov nemusim, ale ty muzes byt treba spokojena.Je to asi i tim kdo operuje ;) ale urco to bude v poho.

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 09:42
@dudlik1 píše:
Myslim, ze na banding foru je nekdo kdo byl v Havirove Já, jdu do fakultky 18.2., ale vsichni chvali Vitkovice…nevim nekdo chvali jednu nemocnici nekdo druhou sama
nevim známa byla ve fakultce a byla spokojena ja nejak Havirov nemusim, ale ty muzes byt treba spokojena.Je to asi i tim kdo operuje ;) ale urco to bude v poho.

jj kamaradka byla asi pred 10 dny na Fifejdach a taky byla spokojena…Znam paní co byla ve Vítkovicích a prý tam slysela, ze Havirov je na toto dobry. Jak rikas, kazdy ma jiny nazor a hlavne zalezi na lidech…I takova jedna sestra dokaze pobyt v nemocnici zneprijemnit…Taky jsem nikdy nemela duveru v Havirovskou nemocnici, ale uz tolik lidi tam bylo operovano, ze si rikam, ze to prece nemuze byt tak spatne…A pan doktor opravdu velice prijemny..

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 09:46
@Lenaro píše:
jj kamaradka byla asi pred 10 dny na Fifejdach a taky byla spokojena…Znam paní co byla ve Vítkovicích a prý tam slysela, ze Havirov je na toto dobry. Jak rikas, kazdy ma jiny nazor a hlavne zalezi na lidech…I takova jedna sestra dokaze pobyt v nemocnici zneprijemnit…Taky jsem nikdy nemela duveru v Havirovskou nemocnici, ale uz tolik lidi tam bylo operovano, ze si rikam, ze to prece nemuze byt tak spatne…A pan doktor opravdu velice prijemny..

Ano je to o lidech mas pravdu, taky mam stejny nazor. Odkud jsi z Havirova?

Lenaro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.15 10:22
@dudlik1 píše:
Ano je to o lidech mas pravdu, taky mam stejny nazor. Odkud jsi z Havirova?

Ja ze Sumbarku stareho a ty?

dudlik1
221 příspěvků 3.2.15 10:36

Bydlim jak jsou stavebniny NBS invest. Muzu se zeptat s jakou vahou jdes ja mam ted 112kg a 169cm. :(

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 10:41

No jo napíšu snad mě nedeji na jipku

Vendy222
84 příspěvků 3.2.15 10:42

Mám sebou kojen lahve a brčka tak to zvládnu operace mi nic nedělaj :D

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 41 Další »
Váš příspěvek