Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Malgosia
78 příspěvků 3.2.15 22:31

:mavam: Ahoj holky tak 19.03.jdu na konzultaci a ani po mně nechtěli žádné doporučeni, akorát sestřička řekla ať si udělám takové dvě až tři hodiny čas. Proboha můžete mi napsat co tam se mnou budou takovou dobu dělat?? :nevim: :lol:

olinka11
339 příspěvků 4.2.15 07:01
@Malgosia píše: :mavam: Ahoj.jdu na konzultaci a ani po mně nechtěli žádné doporučeni, akorát sestřička řekla ať si udělám takové dvě až tři hodiny čas. Proboha můžete mi napsat co tam se mnou budou takovou dobu dělat?? :nevim: :lol:

Koukni do diskuze na str.9 v 19hod., tam to popisuju, jak probiha prvni konzultace ;)

Veronika198
285 příspěvků 4.2.15 07:58

Malgosia: doporučení mít na tuhle komzultaci nemusíš, doporučením ti bude to, že tě tam zváží, změří, vypočítají ti BMI a podle toho ti řeknou zda jsi vhodný kandidát na operaci nebo ne

dudlik1
221 příspěvků 4.2.15 09:06
@Lenaro píše:
tak si jeste napiseme…nemusime psat uz tady, ale domluvit se jinak… :)

Oki

olinka11
339 příspěvků 4.2.15 09:34

Holky, vy, ktere uz mate operaci za sebou, konkretne v Turnove.. Kdo vam delal zaver predop. vysetreni, obvodak, nebo internista?

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.15 16:33

Olinko to bych taky ráda věděla, ale muj obvodák říkal, že to bude interní vyšetření tak nevím, zítra se na to zeptám, pane bože já snad ani spát nebudu jak se těším

dudlik1
221 příspěvků 4.2.15 19:28

No jak posloucham o tech chripkach a v praci vsichni kaslou kychaji no mazec :(

olinka11
339 příspěvků 4.2.15 20:11
@anička 62 píše:
Olinko to bych taky ráda věděla, ale muj obvodák říkal, že to bude interní vyšetřeni k nevím, zítra se na to zeptám, pane bože já snad ani spát nebudu jak se těším

Me prave nic takoveho doktor nerikal, jsem objednana normalne ke sve obvodacce na krev, moc a EKG :think:

Veronika198
285 příspěvků 4.2.15 20:23
@anička 62 píše:
Olinko to bych taky ráda věděla, ale muj obvodák říkal, že to bude interní vyšetření tak nevím, zítra se na to zeptám, pane bože já snad ani spát nebudu jak se těším

Zeoptej se Aničko, mě to pan doktor řekl že to chce…
Ale o nic nejde..
Držím ti na zítra moc palce :hug:, pokud dostaneš termín, doufám že se hned pochlubíš

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.15 21:25

Zítra se zeptám a hned jak přijedu vám napíšu

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 07:27

@olinka11 Můžeš mi prosím říct, jak se ti povedlo sundat těch 5kg?? Co jíš během dne, prosím? Já sem se ráno vážila, a v noční košili mám -3kg, ale když se oblíknu tak jak mě vážil doktor, mám jen -2kg a to jsem se vážila před napitím se, takže jestli tam půjdu v 11h bude to jen -1kg a mám strach aby mě fakt nevyhodil :(

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 10:50

Veru, mas jeste spoustu casu, neboj to pujde.. Ale pro priklad moje vcerejsi jidlo cely den..
Rano: 1/2 celozrnne kaiserky, namazana zerve, navrch par kousku cervene papriky, cerny caj s citronem (oslazeny)
Svaca: mandarinka
Obed: 1 sberacka cesnecky, 2 sberacky rizota
Svaca: druha pulka cel. kaiserky, kur. sunka, rajce, paprika
2.svaca: ovoc. tvaroh Ovofit
Vecere: dusene kralici stehno, varena brokolice
Vecer u telky: sipkovy caj neslazeny, jablko, 3 platky kur. sunky

Pres cely den piju jen cistou vodu. Malokdy mam za den 2tepla jidla, vcera to zrovna vyslo, ze byl zbytek od vecere. Casto k telce delam michany salat. Vubec nejim smazena jidla, kdyz mam neodolatelnou chut na sladky, tak si dam kousek horky studen. pecete, nebo par oves. hrudek.

Příspěvek upraven 05.02.15 v 11:11

Sophik
154 příspěvků 5.2.15 11:02

Olinko Tobe se to blizi ja furt Bijuju s tim hnusnym kaslem nekaslu porad ani nevykaslavam jen me to v te trubuci furt svedi a drazdi ke kasli

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 11:11

Holky mě se dnes zdál brutální sen, sem se probudila uplně spocená a v šoku… Zdálo se mi, že mě nejdříve nechtěl pan doktor vzít na operaci že jsem nezhubla těch 5kg a dal mi termín až v červnu. Nakonec, mě operovali a byla jsem asi 3dny po op a nacpala sem se chlebem s paštikou /to ani normálně nejim/ a najednou sem viděla na břiše přes kůži nacpanej válec jídla jak je celá ta tuba přeplněná, pak bolest a ten válec se začlal roztejka pod kůží a prasknul mi celý žaludek…No hnusnej sen brr :poblion:

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 11:12
@olinka11 píše:
Veru, mas jeste spoustu casu, neboj to pujde.. Ale pro priklad moje vcerejsi jidlo cely den..
Rano: 1/2 celozrnne kaiserky, namazana zerve, navrch par kousku cervene papriky, cerny caj s citronem (oslazeny)
Svaca: mandarinka
Obed: 1 sberacka cesnecky, 2 sberacky rizota
Svaca: druha pulka cel. kaiserky, kur. sunka, rajce, paprika
2.svaca: ovoc. tvaroh Ovofit
Vecere: dusene kralici stehno, varena brokolice
Vecer u telky: sipkovy caj neslazeny, jablko, 3 platky kur. sunky

Pres cely den piju jen cistou vodu. Malokdy mam za den 2tepla jidla, vcera to zrovna vyslo, ze byl zbytek od vecere. Casto k telce delam michany salat. Vubec nejim smazena jidla, kdyz mam neodolatelnou chut na sladky, tak si dam kousek horky studen. pecete, nebo par oves. hrudek.

Příspěvek upraven 05.02.15 v 11:11

Já se to snažím mít podobně, ale mám problém s odpolednem, většinou od oběda nic nejím až do 7 kdy přijdu z práce a dám si třeba 2 vajíčka k večeři. Možná že to je zase moc málo :( ale odpoledne většinou nemám čas jíst…

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 11:13
@Veronika198 píše:
Holky mě se dnes zdál brutální sen, sem se probudila uplně spocená a v šoku… Zdálo se mi, že mě nejdříve nechtěl pan doktor vzít na operaci že jsem nezhubla těch 5kg a dal mi termín až v červnu. Nakonec, mě operovali a byla jsem asi 3dny po op a nacpala sem se chlebem s paštikou /to ani normálně nejim/ a najednou sem viděla na břiše přes kůži nacpanej válec jídla jak je celá ta tuba přeplněná, pak bolest a ten válec se začlal roztejka pod kůží a prasknul mi celý žaludek…No hnusnej sen brr :poblion:

Jezis 8o

Sophik
154 příspěvků 5.2.15 11:14

To uz z toho magoris ja mam zase nervy abych mela tu krev a moc v pohode nebo uz mam i ten kasel fakt psychickej

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 11:15

Holky dneska sem dostala doceal dobrej tip na po op stravování… Kamarád co je po tubu od listopadu mi doporučil, že začali prodávat dětskou přesnídávku ale v takovým pytlíčku s uzavíratelným šroubovacím špuntíkem. Je to malé a má to prý pořád v kapse kdyby se náhodou zdržel někde a neměl přístup k jídlu. Měl to v kapse bundy a měl 2 v jednom měl banánový protejnový koktejl a ve druhém čistou vodu. To není uplně špatné, je to malé, skladné, dá se to zašroubovat a dá se to vypláchnout ap oužít znova…Takže taková malá vychytávka…

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 11:16
@Veronika198 píše:
Já se to snažím mít podobně, ale mám problém s odpolednem, většinou od oběda nic nejím až do 7 kdy přijdu z práce a dám si třeba 2 vajíčka k večeři. Možná že to je zase moc málo :( ale odpoledne většinou nemám čas jíst…

Tak se snaz alespon par soust, cele odpo bez jidla je moc, prvni tyden, jak jsem zhubla ty necely 3 kg jsem jedla po 2 hodinach a slo to lip dolu, nez kdyz jsem dalsi tyden jedla po 3 hodinach. Me nejvic dela problem vecer, to bych snedla vsechno :zed:

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 11:17
@Sophik píše:
To uz z toho magoris ja mam zase nervy abych mela tu krev a moc v pohode nebo uz mam i ten kasel fakt psychickej

Asi magořim :D nebo to je tim že sem včera měla sezení s kámoškou a ta chtěla všechno tohle vědět :D Na kašel mi pomáhá ACC, nebo zkus nějaké lactobacily aby ti to vyčistilo střeva. Snad ta infekce ustoupí :(
Na imunitu je i fajn hlíva nebo rakytník. Já to beru preventivně celý podzim a zimu

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 11:18
@Veronika198 píše:
Holky dneska sem dostala doceal dobrej tip na po op stravování… Kamarád co je po tubu od listopadu mi doporučil, že začali prodávat dětskou přesnídávku ale v takovým pytlíčku s uzavíratelným šroubovacím špuntíkem. Je to malé a má to prý pořád v kapse kdyby se náhodou zdržel někde a neměl přístup k jídlu. Měl to v kapse bundy a měl 2 v jednom měl banánový protejnový koktejl a ve druhém čistou vodu. To není uplně špatné, je to malé, skladné, dá se to zašroubovat a dá se to vypláchnout ap oužít znova…Takže taková malá vychytávka…

Vidis, to me nenapadlo. Nas malej to ma rad, je to dobry na cesty, ze se nezaprasi od hlavy az k pate. Ale pozor, nektere jsou samej cukr!
Edit. Promin, ted jsem si vsimla, ze doporucujes naplnit si to, cim je treba :mavam:

Příspěvek upraven 05.02.15 v 11:26

dudlik1
221 příspěvků 5.2.15 11:24

Takze vidim, ze nemagorim jen ja :mrgreen: z toho lehkeho kasle mi hrabe no a ted cekam na tu menstruaci hm…no a do toho vseho ta chripka vsude 11nacteho odbery krve to uz me taky ve snu pronasleduje sestricka se zkumavkama :nevim:

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 11:29
@dudlik1 píše:
Takze vidim, ze nemagorim jen ja :mrgreen: z toho lehkeho kasle mi hrabe no a ted cekam na tu menstruaci hm…no a do toho vseho ta chripka vsude 11nacteho odbery krve to uz me taky ve snu pronasleduje sestricka se zkumavkama :nevim:

Nojo asi nám z toho hrabe :D

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 11:32
@olinka11 píše:
Vidis, to me nenapadlo. Nas malej to ma rad, je to dobry na cesty, ze se nezaprasi od hlavy az k pate. Ale pozor, nektere jsou samej cukr!
Edit. Promin, ted jsem si vsimla, ze doporucujes naplnit si to, cim je treba :mavam:Příspěvek upraven 05.02.15 v 11:26

Ano vidím výhodu právě v tom tvaru balení. Dá se do toho dát cokoli., je to skladné a jak se to bude vypradňovat bude se to zmenšovat. On měl v 1 i jen vodu. Může to být fajn na cestu, do auta nebo na prochazku. Problem je pravě v těch tekutinách, on řikal že se nesmí dostat do stavu kdy má žízeň, protože má pak tendenci do sebe automaticky naklopit sklenici vody a zvrací i po 1/3 sklenky, že to je moc. Takže má s sebou všeude vodu a ucumlává pořád aby nedostal pořádnou žízeň a tohle balení má do kapsy třeba na procházku se psem nebo tak kam se mu nechce tahat lahev

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 11:53
@Veronika198 píše:
Ano vidím výhodu právě v tom tvaru balení. Dá se do toho dát cokoli., je to skladné a jak se to bude vypradňovat bude se to zmenšovat. On měl v 1 i jen vodu. Může to být fajn na cestu, do auta nebo na prochazku. Problem je pravě v těch tekutinách, on řikal že se nesmí dostat do stavu kdy má žízeň, protože má pak tendenci do sebe automaticky naklopit sklenici vody a zvrací i po 1/3 sklenky, že to je moc. Takže má s sebou všeude vodu a ucumlává pořád aby nedostal pořádnou žízeň a tohle balení má do kapsy třeba na procházku se psem nebo tak kam se mu nechce tahat lahev

To by me nenapadko, sikovnej kamarad, az to bude aktualni, tak to tak budu taky delat

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 15:32

Ahoj děvčata…takže termín nástupu je 25.3 a operace 26.3 jo a to předoperační je interní vyšetření, jinak taky musím dát 5 kg dolu ale to snad dám. To předoperační od internisty má být starý jen 14 dnu do operace

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 15:42
@anička 62 píše:
Ahoj děvčata…takže termín nástupu je 25.3 a operace 26.3 jo a to předoperační je interní vyšetření, jinak taky musím dát 5 kg dolu ale to snad dám. To předoperační od internisty má být starý jen 14 dnu do operace

Tak to se tam s Olinkou a semnou vystřídáš :d ale je zajímavé, že Olinka volala o termín 7.1. a jde 3.3., já jsem volala o termín až 1.2. a jdu 12.3. a ty jsi si řekla o termín o 5dní po mě a jdeš až 25.3… Mají ty čekací doby nějaké neorganizované :D Jinak po mě taky chtěli internistu a taky 5kg…Vítej v klubu před hubnoucích :D

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 16:06

Veroniko já se tak těším že budu radši hubnout aby mně náhodou neposlali domu,5 kg zase není tak moc, jinak jsem ráda že jdu už v březnu, v květnu mně čeká těžká operace a to budu v nemocnici 23 dnu.

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 16:22
@anička 62 píše:
Veroniko já se tak těším že budu radši hubnout aby mně náhodou neposlali domu,5 kg zase není tak moc, jinak jsem ráda že jdu už v březnu, v květnu mně čeká těžká operace a to budu v nemocnici 23 dnu.

Taky jsem ráda že jdu v březnu…Kamarádka se v červenci vdává tak snad do té svatby něco sundám…No já se už týden snažím hubnout ale nejde to tak rychle jak sem myslela :D jak sem psala ráno, ráno na lačno a v noční košili mám -3kg. Ale oblečená a najedená to bude tak o kilo jenom :(

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 16:31

To ještě zvládneš, držím palečky :mavam:

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 16:43
@anička 62 píše:

Ahoj, gratuluji k terminu opky :-)
Prosim te, doktor vylozene rikal, ze predoperacni vysetreni musi udelat internista a ne obvodak? Me to prave vubec nerikal, jsem uz objednana k obvodacce. @Evca37, ktera ma uz po operaci, taky u doktora Hrubeho, mela predop.vys. od obvodacky :think:

dudlik1
221 příspěvků 5.2.15 17:57

Taky mi vse dela obvodni i ekg.

Sophik
154 příspěvků 5.2.15 18:12

Mne taky obvodak

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 20:06

Olinko vysloveně nám všem řekl že 14 dnu před operaci si máme dát udělat předoperační interní vyšetření, že nesmí být starší

olinka11
339 příspěvků 5.2.15 20:20
@anička 62 píše:
Olinko vysloveně nám všem řekl že 14 dnu před operaci si máme dát udělat předoperační interní vyšetření, že nesmí být starší

Nj, ale to prece neznamena, ze to nemuze udelat obvodak, ze musi internista..

Veronika198
285 příspěvků 5.2.15 22:12

@olinka11 Oli mě opravdu řekl do telefonu, že vyšetření může udělat obvoďák, ale závěr chce od internisty. Nejjednodušší bude pokud mu zavoláš a zeptáš se. Raději tak než pak nepříjemnosti že se něco zanedbalo nebo udělalo jinak než požadoval…Je to na tobě, ale já jdu na krev a moč k obvodačce a EKG a pro závěr na internu.

olinka11
339 příspěvků 6.2.15 09:29

Ahoj holky :mavam:
Tak jsem zvedava, jestli dnes @Vendy222 napise, dnes by mela jit z jip na normalni pokoj

dudlik1
221 příspěvků 6.2.15 09:35
@olinka11 píše:
Ahoj holky :mavam:
Tak jsem zvedava, jestli dnes @Vendy222 napise, dnes by mela jit z jip na normalni pokoj

No budu hltat kazde slovo.

olinka11
339 příspěvků 6.2.15 09:55

@dudlik1 ja taky, jsem hrozne zvedava, jak ji je, co vcera po probuzeni..

dudlik1
221 příspěvků 6.2.15 10:06
@olinka11 píše:
@dudlik1 ja taky, jsem hrozne zvedava, jak ji je, co vcera po probuzeni..

jsem v práci, ale budu tady koukat

Veronika198
285 příspěvků 6.2.15 13:32
@dudlik1 píše:
jsem v práci, ale budu tady koukat

Taky sem napajatá, ale nevíte proč byla na té JIP? je to standartní? Já co sem slyšelat, tak vás odoperují, dají na dospávám na JIP ale jak se probudíte a je vám OK převezou vás zpět na normální pokoj… Neví některá proč je ta JIPka na celou noc, je to běžné?

olinka11
339 příspěvků 6.2.15 13:41
@Veronika198 píše:
Taky sem napajatá, ale nevíte proč byla té JIP? je to standartní? Já co sem slyšelat, tak vás odoperují, dají na dospávám na JIP ale jak se probudíte a je vám OK převezou vás zpět na normální pokoj… Neví některá proč je ta JIPka na celou noc, je to běžné?

Jo tak to jsem asi popletla, ja myslela, ze z jip jde clovek az druhy den, proto jsem psala, ze dnes pujde na normal pokoj ;)

Veronika198
285 příspěvků 6.2.15 14:25
@olinka11 píše:
Jo tak to jsem asi popletla, ja myslela, ze z jip jde clovek az druhy den, proto jsem psala, ze dnes pujde na normal pokoj ;)

Je to možné že to tak dělají, nevím právě, ale co semnou řped 2 lety ležely paní které na to šly, tak je odvezly a zpět na pokoj je přivezli asi za 4h když se probudili na dospáváku… Třeba to je různé případ od případu…Uvidíme co nepíše Vendy

dudlik1
221 příspěvků 6.2.15 14:56
@olinka11 píše:
Jo tak to jsem asi popletla, ja myslela, ze z jip jde clovek az druhy den, proto jsem psala, ze dnes pujde na normal pokoj ;)

Taky jsem si myslela ze den op jsi na jip

olinka11
339 příspěvků 6.2.15 15:01

Ja si myslim, ze nam to doktor rikal, ze 1 den na jipce..
Kdepak mame holky, ktere jsou uz po op, ty to asi budou vedet :D

VIVIEEN
14 příspěvků 6.2.15 15:08

Ahoj Holky já jsem byla po operaci převezena na jip a byla jsem tam až do druheho dne a ráno mě převezli na normální pokoj.Ona je ta operace těžší tak si nás tam nechávají přes noc. ;)

olinka11
339 příspěvků 6.2.15 15:21

@VIVIEEN a kdy ti dovoli vstat z postele, treba na zachod?

Sophik
154 příspěvků 6.2.15 15:22

Ji jasne Vendy myslime na Tebe

VIVIEEN
14 příspěvků 6.2.15 19:34

Už se musí čurat na jipce přišli na mě tak okolo 18 hod a na opku jsem jela v 6.30 HOD nabídli mi mísu a když se nevyčurám tak mě vycevkují. Samozřejmě mi to nešlo takže jsem :roll: dostala cévku a měla ji 2 dny.No co se dalo dělat. :roll:

Veronika198
285 příspěvků 6.2.15 19:41
@VIVIEEN píše:
Už se musí čurat na jipce přišli na mě tak okolo 18 hod a na opku jsem jela v 6.30 HOD nabídli mi mísu a když se nevyčurám tak mě vycevkují. Samozřejmě mi to nešlo takže jsem :roll: dostala cévku a měla ji 2 dny.No co se dalo dělat. :roll:

Teda to je nějaký brutální postup…Já co sem před 2 lety ležela z ženskejma co to podstoupili, tak je v 11 odvezli na operaci, kolem 5 je přivezli zpět na pokoj a ráno je všechny vyhnaly vstát z postele, chodit kolem postele a dojít se vyčůrat. Pak pěšky museli dojít na nějaké vyšetření kde vypily nějakou tekutinu a pozorovaly zda švy neprosakují. Ale JIP a cevky, nic takoveho…Uvidime co napiše Vendy

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 41 Další »
Váš příspěvek