Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
olinka11
339 příspěvků 26.1.15 21:44

@Sophik a co ti tam zkoumal 20minut? 8o

Sophik
154 příspěvků 26.1.15 21:52

No peclive jatra zlucnik kedviny cevy v brise a tak

Veronika198
285 příspěvků 26.1.15 22:00
@Sophik píše:
Mne teda delal sono peclive asi 20 minut ale 2 minuty???

2 minuty jsem přehnala asi, ale déle jak 7 i s oblečením a svlečením jsem tam nebyla určitě…Nojo, odflákl vyšetření a očividně i zprávu

olinka11
339 příspěvků 26.1.15 22:10

Tak me taky koukala cca 5min., hlavne vtipny bylo „ted nadechnout a nedychat“.. Ale ze uz muzu dychat to mi nerekla, tak jsem tam pomalu fialovela „a ted znovu nadechnout a nedychat“.. A ja jeste porad nedychala :mrgreen: jsem byla ufunena :mrgreen:
Jo a pak se jeste divila, ze nevidi zlucnik..no jak by ho mohla videt, kdyz ho nemam 8)

VIVIEEN
14 příspěvků 27.1.15 09:15

Ahoj jmenuji se Vivieen chci vám napsat že kdo jdete na Tubu tak se nebojte ja jsem čerstvě po operaci 22.1 u MUDr. Šimoník v Mostištích. A je to skvělé pan doktor užasný i celý personál. Kdyby jste chtěli vědět vice písněte. :)

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 10:27
@olinka11 píše:
Tak me taky koukala cca 5min., hlavne vtipny bylo „ted nadechnout a nedychat“.. Ale ze uz muzu dychat to mi nerekla, tak jsem tam pomalu fialovela „a ted znovu nadechnout a nedychat“.. A ja jeste porad nedychala :mrgreen: jsem byla ufunena :mrgreen:
Jo a pak se jeste divila, ze nevidi zlucnik..no jak by ho mohla videt, kdyz ho nemam 8)

Noo tak to je teda špatný, že ti nemohli najít žlučník když ho nemáš :D

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 11:06

@Veronika198 uz mas vyrizenou ty spatnou zpravu z utz?

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 11:35
@olinka11 píše:
@Veronika198 uz mas vyrizenou ty spatnou zpravu z utz?

Volala jsem tam ráno, a chyba nastala na straně mojí obvodačky, která nenapsala, pro jaký důvod vyšetření žádá, tak tam sestra automaticky dala že to je kvůli žlučníku, že mě asi neposlouchala když sem říkala že to je před tubu. Prý to vůbec ničemu nevadí, že důležitá je ta diagnoza terá je OK, tenhle zánět který je uveden v hlavičce zprávy je prý je prý jen důvod požádání vyšetření. No tak uvidíme, snad to nebude vadit, přinejhorším mám žádanku na UZ ještě jednu tak to v pátek v 8 zopakuju, nebo řeknu hrubému kdyby mi nevěřil ať zavolá o patro níž a zeptá se na to doktora co mě vyšetřoval.
Ale snad to problém nebude

dudlik1
221 příspěvků 27.1.15 11:41
@Veronika198 píše:
Volala jsem tam ráno, a chyba nastala na straně mojí obvodačky, která nenapsala, pro jaký důvod vyšetření žádá, tak tam sestra automaticky dala že to je kvůli žlučníku, že mě asi neposlouchala když sem říkala že to je před tubu. Prý to vůbec ničemu nevadí, že důležitá je ta diagnoza terá je OK, tenhle zánět který je uveden v hlavičce zprávy je prý je prý jen důvod požádání vyšetření. No tak uvidíme, snad to nebude vadit, přinejhorším mám žádanku na UZ ještě jednu tak to v pátek v 8 zopakuju, nebo řeknu hrubému kdyby mi nevěřil ať zavolá o patro níž a zeptá se na to doktora co mě vyšetřoval.
Ale snad to problém nebude

To je mazec opravdu.

dudlik1
221 příspěvků 27.1.15 11:43
@VIVIEEN píše:
Ahoj jmenuji se Vivieen chci vám napsat že kdo jdete na Tubu tak se nebojte ja jsem čerstvě po operaci 22.1 u MUDr. Šimoník v Mostištích. A je to skvělé pan doktor užasný i celý personál. Kdyby jste chtěli vědět vice písněte. :)

Zdravim sice jdu do OV, ale je super, ze bylo o tebe dobre postarano.

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 13:53
@Veronika198 píše:
Ale snad to problém nebude

No maj tam teda peknej bordel..sestra nevi duvod vysetreni-tak tam neco flakne, vzdyt je to jedno :roll:
Tak ale byt tebou, tak to Hrubymu reknu do tlf, ze mas takovou a takovou zpravu, jestliu to nevadi..aby o tom vedel a apk se nedivil, kdyz te budou prijimat na operaci

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 15:38

Olinka1: určitě to panu doktorovi do tel řeknu, tak byla jsem v turnově tak jestli mi nebude věřit, může si zavolat na UZ a potvrdit si to a v uplně nejhorším případě mám ještě jednu žádanku tak bych si to tam vyseděla ještě jednou, no. Ale snad to pochopí :(

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 17:21

@Veronika198 to bude v poho, ale radeji mu to rekni. Jestli to bylo v Turnove, tak jde o prd, jak pises, zvedne tel. a zavola :-)

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 18:20

Olinka11: já si myslím že to nebude vadit, pokud ano, poprosím ať tam zavolá. Podle mě je důležité, že tan nález je OK…
Už stříhám metr, už se těším na pátek až budu vědět termín…
Na čtvrtek se netěším k té psycholožce se mi moc nechce :(

Sophik
154 příspěvků 27.1.15 19:10

Holky ja zas kehce nachlazena beru taky paralen grip snad to bude ok

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 19:12

@Veronika198 jsem hrozne zvedava, kdy budes mit termin, jeste je tu porad sance, ze bychom se mohly sejit v nemocnici :-)
No, psycholozka te tam asi pekne rozebere, kdyz tam budes tak dlouho..

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 19:39
@olinka11 píše:
@Veronika198 jsem hrozne zvedava, kdy budes mit termin, jeste je tu porad sance, ze bychom se mohly sejit v nemocnici :-)
No, psycholozka te tam asi pekne rozebere, kdyz tam budes tak dlouho..

No jsem z té psycholožky trochu nesvá, upřímně vůbec nevim co tam budu takovou dobu dělat a co mám říkat. Spíš co říkat nemám :D já pevně doufám že se sejdeme nebo že aspon dostanu termín do poloviny března…

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 19:40
@Sophik píše:
Holky ja zas kehce nachlazena beru taky paralen grip snad to bude ok

Jestli bereš ten ostropestřec tak si přečti leták, mě lékárnice říkala, že se nemá brát tyto preparáty dohromady

dudlik1
221 příspěvků 27.1.15 19:55

Tak ja dnes uz robitussin do sebe davam a caj od nachlazeni…mam predoperacni a zadanku na rtg plic to asi pujdu az pristi tyden :)

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 20:02
@dudlik1 píše:
Tak ja dnes uz robitussin do sebe davam a caj od nachlazeni…mam predoperacni a zadanku na rtg plic to asi pujdu az pristi tyden :)

To asi radši jdi až příští týden :D

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 20:06

@dudlik1 urcite nech predoperacni, az budes ok, takhle by nemusel byt v poradku KO. Ja jsem byla na rtg plic minuly tyden, ten muze byt az rok stary :-)

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 20:10
@Veronika198 píše:
No jsem z té psycholožky trochu nesvá, upřímně vůbec nevim co tam budu takovou dobu dělat a co mám říkat. Spíš co říkat nemám :D já pevně doufám že se sejdeme nebo že aspon dostanu termín do poloviny března…

To nevim, co bych ti poradila na tu psycholozku, ja to mela sfouknuty behem 5 minut :think: sama jsem zvedava, co pak budes vypravet, ze tam z tebe pacila :mrgreen:

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 20:55
@olinka11 píše:
To nevim, co bych ti poradila na tu psycholozku, ja to mela sfouknuty behem 5 minut :think: sama jsem zvedava, co pak budes vypravet, ze tam z tebe pacila :mrgreen:

Sem to říkala kolegovi že jsu na pszchotesty kvůli tomu zákroku /ale neřekla sem kvůli jakému :d / a on si začal dělat šoufky, že mi budou ukazovat ty černé skvrny a ptát se co v tom vidím :D Sem si zkusila udělat IQ test na internetu a nedopadlo to nejhůř tak to snad dám :D podle mě se bude snažit zjistit, jestli o tom jsem přesvědčená a jestli vím co mě čeká a jestli nemám nějakou poruchu stravování která by mě nebo zákrok ohrozila…

Mimochodem sem se zařekla a od neděle jsem na dietce, snažím se víc bílkovin, míň pečiva, žádné sladké limonády a štávy a dnes sem měla k snídani vločky s jogurtem. Pobavila mě kolegova poznámka když to viděl v misce prohodil „ty budeš něco sádrovat“ :lol:

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 21:22

@Veronika198 asi se te bude taky ptat na tvoje predchozi pokusy zhubnout, tak si to nejak priprav ;)
Dietku urcite nepodcenuj, at ty kila hehonis na posledni chvili.. Ja jsem za 2tydny diety dala dolu 4,1kg takze posledni kilco a mam splneno :dance: Ale budu pokracovat dal az do operace, znam se, bych zas zrala a nabrala to za tyden zpet :mrgreen:

Veronika198
285 příspěvků 27.1.15 21:44
@olinka11 píše:
@Veronika198 asi se te bude taky ptat na tvoje predchozi pokusy zhubnout, tak si to nejak priprav ;)
Dietku urcite nepodcenuj, at ty kila hehonis na posledni chvili.. Ja jsem za 2tydny diety dala dolu 4,1kg takze posledni kilco a mam splneno :dance: Ale budu pokracovat dal az do operace, znam se, bych zas zrala a nabrala to za tyden zpet :mrgreen:

No to je paráda že ti to takhle pěkně ubývá! Nechci to podcenit, spíš se k tomu chci dopracovat malýma ale dlouhodobýma změnama. Jinak řečeno znám se a sem schopná to honit na poslední chvíli :mrgreen:
Neboj, už si to promýšlím co jí řeknu, to musí být strategický krok a ne nepřipravený mumlání :mrgreen:

Sophik
154 příspěvků 27.1.15 22:25

Holky ja nepiju zadny caj nikdo mi nic nedoporucoval holky nekdo psal uz dele ze sel na op a mel kasel nevite jak to dopadlo???

olinka11
339 příspěvků 27.1.15 22:27
@Sophik píše:
Holky ja nepiju zadny caj nikdo mi nic nedoporucoval holky nekdo psal uz dele ze sel na op a mel kasel nevite jak to dopadlo???

To by me taky zajimalo, holky, co tu byly driv nejak zmizely, jsme se jim sem vecpaly my, cekatelky :mrgreen:

Veronika198
285 příspěvků 28.1.15 07:25

No, nějak nám to tu vymizelo to je pravda :D
Ty čaje jsou asi jen pomocné pro odvodnění těla před op a ostropestřec je na podporu vyčištění jater. Nic víc v tom asi není. Otázkou je, jestli to bude mít ten správný účinek když to užíváme jen krátkodobě (měsíc před) a ne třeba půl roku

olinka11
339 příspěvků 28.1.15 07:37

@Veronika198 Veru, ty pijes jeste nejaky caje krom toho Ostropestrce?

Veronika198
285 příspěvků 28.1.15 08:45
@olinka11 píše:
@Veronika198 Veru, ty pijes jeste nejaky caje krom toho Ostropestrce?

Já piju ten ostropestřecový ale uvažovala jsem i o nějakém na odvodnění, nebo urologickém na pročištění ledvin. Ale jinak mám ostropestřec čaj a tabletky. Toť vše

Veronika198
285 příspěvků 28.1.15 16:22

Od pondělí jsem na „dietce“ bez sladkýho a klepou se mi ruce a od pondělí mi je děsná zima pořád :D blbej, návykovej cukr…
Doufám že to aspoň bude mít efekt a těch 5kg se povede dát dolů…
Už se m ito psycho blíží, zítra touhle dobou už bude v plném proudu, sem z toho trochu nervozní :D

olinka11
339 příspěvků 28.1.15 16:29

Veru, prosim te, jak si varis ten caj? Ja mam na sacku napsano, ze mam kav. lzicku semen zalit 250ml studene vody, privest k varu, kratce povarit a pak nechat 15 minut stat. Nj, ale ted koukam na netu a pisou varit caj z rozdrcenych nebo mletych semen :think:

Veronika198
285 příspěvků 28.1.15 18:18
@olinka11 píše:
Veru, prosim te, jak si varis ten caj? Ja mam na sacku napsano, ze mam kav. lzicku semen zalit 250ml studene vody, privest k varu, kratce povarit a pak nechat 15 minut stat. Nj, ale ted koukam na netu a pisou varit caj z rozdrcenych nebo mletych semen :think:

Já mám čaj v pytlíčkách a připravuje se jako normální čaj tak nevím :nevim:, ale nejlepší bude následovat návod na krabičce

džejnks
30 příspěvků 28.1.15 20:21

@Sophik pokud budete kašlat a nebo budete nachlazený, popř. mít opar, tak vás anesteziolog neuspí :( tohle není operace akutní, ale plánovaná :( tak si nasadte vyšší dávku vit. C,já ho beru tedk apo operaci 2× vyšší dávku, at mě nezkolí nějaký bacil :(

Sophik
154 příspěvků 28.1.15 20:28

No ja ted kaslu teprve druhy den a mam nastup 9 unora tak doufam ze budu do te doby ok

olinka11
339 příspěvků 28.1.15 21:29
@Sophik píše:
No ja ted kaslu teprve druhy den a mam nastup 9 unora tak doufam ze budu do te doby ok

A kdy jdes na krev?

Sophik
154 příspěvků 28.1.15 22:07

Ja jdu zitra ale dnes jsem si delala crp amam pod 10 coz je ok ekg mam taky ok tak jeste krevni obraz jaterky a srazlivost a bude to do tydne budu ok neboj uz urcite nechci oddalovat v patek poslu vysledky na ARO e mailem

Sophik
154 příspěvků 28.1.15 22:08

A jaky beres cecko to spolknes? Ja jim 1000 mg denne a stejne ale spis lehci virozka zadna teplota a tak

dudlik1
221 příspěvků 29.1.15 10:31

No ja premyslim, ze si vezmu volno v praci sice trochu pokaslavam, ale projde mi za den stovka lidi a nechci chytnout fakt nejakou vetsi virozu i když je do 18.2.cas ale 11.2.mam jit na krev…

Sophik
154 příspěvků 29.1.15 11:09

No to je porad ja byla dnes na jrvi zitra vysledky porad jako by me palilo v tom krku ale jinak snad ok

dudlik1
221 příspěvků 29.1.15 11:09

Jeste jsem se chtela zeptat po op budeme mit nejaky dren?

olinka11
339 příspěvků 29.1.15 11:13

Ahoj holky :mavam:
@Veronika198 drzim palce na odpoledne :-)
@dudlik1 @Sophik ty jo, holky, vy se mate, uz se vam to blizi

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 11:17

Ahoj zlatíčka, tak mám za sebou plicní vyšetř, včetně spirometrie a dnes i psycholožku mám za sebou, byla velice příjemná, pokecali jsme spolu o mně a dětech a pak mi ukázala pár kartiček a já měla říct co tam na nich vidím, to je vše byla jsem tam asi pul hodinky. jooo a napsala mi na lístek homeopatika at si seženu v lékarně, jsou to nějaké tobolky. Mám si sehnat pet láhev dát tam vodu a do ní tu jednu tobolku a ucucávat po celej den, hlavně to mám začít pít 14 dnu před operaci a pak další týdny po operaci, že jsou výborné právě aby se hojili rány neboli stehy po operaci a taky záněty aby nebili v těle, Dnes jsem si je objednala a zítra až pojedu z gastra tak si je mám vyzvednout.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 11:19

Zítra gastro a v utery ultrazvuk břicha a 5.2 hurá k p. doktoru ke konzultaci, už se nemohu dočkat

Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 11:36
@anička 62 píše:
Zítra gastro a v utery ultrazvuk břicha a 5.2 hurá k p. doktoru ke konzultaci, už se nemohu dočkat

Anička tak to budeme mít možná satejný termín, já sem byla na konzultaci minulý týden, ale vyšetření dělám až teď. Chybí mi jen psycho, na to jdu dnes a zítra volám o termín…

Veronika198
285 příspěvků 29.1.15 11:36

Olinka11: už se docela klepu, ale snad to dopadne dnes dobře a zítra ráno hned voláme panu doktorovi :D
Snad ta psycholožka nebude nějaká harpie, ale do telefonu byla docela normální tak uvidíme

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 11:55

Veroniko, psychožka říkala že moji zprávu hned posíla p. doktoru Hrubému a taky mně řekla že se nečeká že dávají termíny fakt brzo tak uvidíme, už jen zvládnout zítra to gastro, té psycholožky se neboj fakt to nic není a ta v Turnově kde jsem dnes byla je užasná jako když se bavíš z kamarátkou, tak ti držím palečky at vše dopadne co nejlépe

Sophik
154 příspěvků 29.1.15 12:02

Anicko jak se jmenujou ty homeopatika a kolik se jich do te vody dava?

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 12:24

Sophik to ti napíšu zítra, ona ta lékarnice si ten lístek nechala napsala si tam moje příjmění, já ji řekla at to pak nevyhazuje, tak řekla že at se nebojím že mi to zítra dá i z těma tobolkama, takže ti to zítra napíšu

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 12:26

Jo a dáva se jen jedna tobolka na den, tím se i učíš pít po troškách, jinak by tam mělo být 50 tobolek

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 41 Další »
Váš příspěvek