Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.15 07:56

Nooo veroniko koukej se z toho vyléčit, byla by fakt škoda kdyby ti to museli odložit. Mně zase začala bolet hlava, to asi jak na to myslím a těším se, dokonce se koukám na věci jako jsou ryfle, šaty co jsem nosila chvilku ale bylo dobře že jsem to nedala pryč ještě v tom nadělám parádu :mavam:

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 09:24
@anička 62 píše:
Nooo veroniko koukej se z toho vyléčit, byla by fakt škoda kdyby ti to museli odložit. Mně zase začala bolet hlava, to asi jak na to myslím a těším se, dokonce se koukám na věci jako jsou ryfle, šaty co jsem nosila chvilku ale bylo dobře že jsem to nedala pryč ještě v tom nadělám parádu :mavam:

No já sem si musela koupit před 14dny nové rifle a doufám že to byl poslední kus XXXL oblečení co si kupuju :D teď se jen modlim aby mi do operace vydržely… Jinak taky koukám na šatičky, botičky a tak :D O víkendu mám volno tak musim probrat skříně a vyházet co je roztrahé, ošklivé nebo tak a zkusím to srovna na kousky které musím nosti teď a které pak vyhodím a ty které budu nosit za pár měsíců :D udělám si ve skříni něco jako časovej plán oblečení :D

olinka11
339 příspěvků 13.2.15 09:53

@Veronika198 Teda Veru, koukej to vyléčit!! Ale do odběrů času dost, to stihneš :-)
@dudlik1 Zkus ten heřmánkový čaj, mě to minulý měsíc pomohlo.. teda jestli to nebyla souhra náhod :-).. večer jsem si dala horkou vanu, čaj a druhý den dopoledne menstruace přišla.

dudlik1
221 příspěvků 13.2.15 11:02

Já, uz se čajem prolevam :D jdu na odpolední az prijdu tak jeste horkou vanu udelam a uvidíme.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.15 11:04

Bože muj zlatíčka, nesmíme být nemocný to je hruza, já už snad ani ven nepujdu abych něco nechytla :think:

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 11:04
@dudlik1 píše:
Já, uz se čajem prolevam :D jdu na odpolední az prijdu tak jeste horkou vanu udelam a uvidíme.

Zkus horkou vanu a nebo pak skákat a poskakovat, nebo jdi na hodinu trampolín :D jestli u vás není sníh tak zkus hodinu na kole to mi také pomáhalo :D

Sophik
154 příspěvků 13.2.15 14:45

Holky asi to moc prozivame doufam ze budu mit pred op crp taky v poho pry si ho udelji sami v Ostrave na kasel super bromhexin fakt mi pomohl

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 22:43
@Sophik píše:
Holky asi to moc prozivame doufam ze budu mit pred op crp taky v poho pry si ho udelji sami v Ostrave na kasel super bromhexin fakt mi pomohl

Asi to začínám prozávat taky. Taky sem dostala nějaký kašel, dnes sem děsně vymrzla v práci, tak snad se to nezhorší a za těch 14dní co mám jít na krev si to sedne do normálu

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 07:29

Dobre rano, holky :mavam:
Tak uz i ja zacinam blaznit, dneska se mi zdalo, ze jsem byla na odberech krve a vysledek podle doktorky „mnoo, to teda nic moc“ jestli me na opku pustila, nebo ne, to uz jsem „nedokoukala“ :mrgreen:
Ale byli jsme tam vsichni, co jsme byli spolu na prvni konzultaci a dvema zenskym se podarilo pred opkou zhubnout nejen tech 5 kg, ale byly normalne hubeny, jedna dokonce rikala, ze ted vazi 62kg :mrgreen: :mrgreen:..mela na sobe dlouhe cervene vecerni saty (na odbery krve :mrgreen: ) ale je fakt, ze ji to ohromne sluselo :)
Takze holky, pridavam se k vam do „klubu blaznivek“ :mrgreen:

fany 11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 08:30
ahojky

Tak, jsem si pročítala vaše stesky a rozhodla jsem se, že se přidám. Já jdu na tubu za týden -23,2 nástup a 24.2 operace v Mostišti, tak jsem se chtěla zeptat, jestli tam některá z vás na tento termín taky nejde. Měla jsem plán op. 29.2 ale dostala jsem hroznou chřipku, tak to mám odložené(to je k vzteku).Měla jsem tam být se svou sestrou.Tak ta to má úspěšně za sebou a já stále čekám. Budu tu operaci mít trochu složitější, v podstatě dvě v jedné. Před devíti lety jsem si nechala udělat bandáž, která se minula účinkem, tak mi ji musí vydělat a pak teprve udělat tubu. Už se na to moc těším, až to budu mít za sebou. V Mostišti nevyžadují hubnutí předem, tak toho jsem ušetřená. Začínají přípravu roboticky a pak teprve laparem uříznou žaludek. Budu se těšit zase na vaše psaníčka :D

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 10:10

Jsem zvědava na co se me bude v pondělí ptát ten anesteziolog. Taky co mi řekne doktor na tu menstruaci. :think:

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 10:40
@dudlik1 píše:
Jsem zvědava na co se me bude v pondělí ptát ten anesteziolog. Taky co mi řekne doktor na tu menstruaci. :think:

Jeste porad nic,?

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 11:05
@olinka11 píše:
Jeste porad nic,?

Ne a zkousela jsem vse :,(

Veronika198
285 příspěvků 14.2.15 12:01
@dudlik1 píše:
Ne a zkousela jsem vse :,(

Tak uvidíš, třeba jim to nebude vadit, třeba v Turnově jim to nevadí a ani nechtějí aby jsi měsíc předem vysadila antikoncepci.

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 12:41

Jsem z toho smutna…vse naplánovane v praci vcera posledni smena uz mam dovolenou…vysledky take vporadku a brzdi me menstruace…kazda nemocnice to ma jinak je to zajimave :lol:

Veronika198
285 příspěvků 14.2.15 12:48
@dudlik1 píše:
Jsem z toho smutna…vse naplánovane v praci vcera posledni smena uz mam dovolenou…vysledky take vporadku a brzdi me menstruace…kazda nemocnice to ma jinak je to zajimave :lol:

To ano, jen co sme se tady bavily ohledně tohoto zákroku tak každá nemocnice postupuje uplně jinak. Já taky mám strach aby mě vzali v ten termín, v práci vše zařízeno, já sem psychicky „připravená“ :D a oni by to odložili, to ani pomyslet…

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 12:59

No někdo na Jip není někdo jo někdo má drén někdo nemá je to všude jine… :think:

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 13:04
@dudlik1 píše:
Jsem z toho smutna…vse naplánovane v praci vcera posledni smena uz mam dovolenou…vysledky take vporadku a brzdi me menstruace…kazda nemocnice to ma jinak je to zajimave :lol:

Jak dlouho mas zpozdeni? Nemuzes byt treba tehotna? :think:

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 13:20
@olinka11 píše:
Jak dlouho mas zpozdeni? Nemuzes byt treba tehotna? :think:

Těhotna byt opravdu nemůžu a Já to už takhle mivám posledních pár let už se mi i stalo, že jsem to mela tak slabe, že to poznal jen gyndar, když vlezla na kozu :) :)

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 13:27
@dudlik1 píše:
Těhotna byt opravdu nemůžu a Já to už takhle mivám posledních pár let už se mi i stalo, že jsem to mela tak slabe, že to poznal jen gyndar, když vlezla na kozu :) :)

Tak treba prijde az budes doma po opce. Ty mas nastup v pondeli?

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 13:33

V pondělí mam jít k anesteziologovi a k doktorovi, který me vlastně bude operovat.No az ve středu nástup a opka.

Sophik
154 příspěvků 14.2.15 22:20

Je to mas termin jako ja ale ja v Ostrave ve Vitkovicich taky mam odlozeno kvuli nemoci

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 22:49

@dudlik1 @Sophik mno, holky, ted jste na rade vy a pa uz jaaaaaaa :dance:

dudlik1
221 příspěvků 15.2.15 08:07

Dobre rano…tak menstruace dorazila tak snad do stredy odezni a budu po opce bez odložení…

olinka11
339 příspěvků 15.2.15 09:37
@dudlik1 píše:
Dobre rano…tak menstruace dorazila tak snad do stredy odezni a budu po opce bez odložení…

Tak super! No vyšlo ti to teda tip ťop :mrgreen:

dudlik1
221 příspěvků 15.2.15 09:42

To jo no ted abych do sebe tlacila kysele at to rychle odezni :mrgreen: napredcdelam vsevat to mam a ted zas naopak :mrgreen:

Veronika198
285 příspěvků 15.2.15 11:42
@olinka11 píše:
Tak super! No vyšlo ti to teda tip ťop :mrgreen:

to je super, vyšlo to opradu akorát…Tak zkus dlouhou procházku nebo nějaký pohyb aby se to urzchlilo ale do středy jsou 3dny to snad bude OK

Veronika198
285 příspěvků 15.2.15 11:43
@olinka11 píše:
@dudlik1 @Sophik mno, holky, ted jste na rade vy a pa uz jaaaaaaa :dance:

A pak jsem na řadě já… Hoky koukám sme tu seřazené jak vlaštovky na drátu s tím čekáním na op :D

dudlik1
221 příspěvků 15.2.15 11:51

No pujdem pekne za sebou jak kuratka :D

olinka11
339 příspěvků 16.2.15 11:24

Ahoj holky, tak zitra odbery, uz se mi to bliiiziiiiiii :! :dance:

dudlik1
221 příspěvků 16.2.15 11:56

Tak vse hotovo, ale kvuli menstruaci mi to posunuli o dva dny takže jdu v patek.

olinka11
339 příspěvků 16.2.15 12:19
@dudlik1 píše:
Tak vse hotovo, ale kvuli menstruaci mi to posunuli o dva dny takže jdu v patek.

Tak to neni zadna hruza, polezis si tam pres vikend a po nedeli domu

Malgosia
78 příspěvků 16.2.15 14:40

Žensky poooomoc ne mužů sehnat klinického psychologa poraďte prosím už mam málo času musím to mít do 19.03. :nevim: :,(

Malgosia
78 příspěvků 16.2.15 15:18

Holky která z vás psala že byla u psychologa ve Vratislavicích napište prosím :,(

olinka11
339 příspěvků 16.2.15 15:48
@Malgosia píše: Žensky poooomoc ne mužů sehnat klinického psychologa poraďte prosím už mam málo času musím to mít do 19.03. :nevim: :,(

Odkud jsi?

Veronika198
285 příspěvků 16.2.15 15:55
@Malgosia píše:
Holky která z vás psala že byla u psychologa ve Vratislavicích napište prosím :,(

Mudr Kateřina Krtičková Liberec Vratislavice, U sila. Číslo bohužel nemůžu najít, zkjusím se ti ještě podívat doma jestli ho najdu :( nebo ho zkus najít v googlu. Já u ní byla objednaná asi 1,5 týdne

Malgosia
78 příspěvků 16.2.15 16:35
@olinka11 píše:
Odkud jsi?

Já jsem ze Semil :)

dudlik1
221 příspěvků 16.2.15 16:51

Ano hlavně, že mám vse Hotové anesteziologii…a před příjem :D

olinka11
339 příspěvků 16.2.15 17:01
@Malgosia píše:
Já jsem ze Semil :)

Jo tak to nic, chtela jsem ti doporucit psycholozku, u ktere jsem byla ja, je to u ni rychlovka, zadne dlouhe povidani a vykladani.. ale je v Ceske Lipe, pro tebe trosku z ruky :mrgreen:

olinka11
339 příspěvků 16.2.15 17:02
@dudlik1 píše:
Ano hlavně, že mám vse Hotové anesteziologii…a před příjem :D

A ty nenastupujes do nemocnice den pred opkou? 8o

dudlik1
221 příspěvků 16.2.15 17:05

Ne v den opky 6.15min nástup :)

Malgosia
78 příspěvků 16.2.15 17:11
@Veronika198 píše:
Mudr Kateřina Krtičková Liberec Vratislavice, U sila. Číslo bohužel nemůžu najít, zkjusím se ti ještě podívat doma jestli ho najdu :( nebo ho zkus najít v googlu. Já u ní byla objednaná asi 1,5 týdne

Jo prosím tě a vedle je ten DOMOV MARTA je to u tramvajových koleji? Jestli jo tak tam to znám to by bylo super. :dance: :D

Veronika198
285 příspěvků 16.2.15 17:54
@Malgosia píše:
Jo prosím tě a vedle je ten DOMOV MARTA je to u tramvajových koleji? Jestli jo tak tam to znám to by bylo super. :dance: :D

Našla sem číslo… 482 411 680… Ano, je to jakoby pod domem Marta, takové malé zdravotní středisko… Paní doktorka byla moc milá a vstřícná, ale byla jsem tam 2h. Z toho 1 sem vyplňovala nějaké dotazníky (to mi trvalo asi 20min pak sem si tam 40min četla než skončila konzultaci) a pak sme si hodinu povídaly…

Malgosia
78 příspěvků 16.2.15 18:35
@Veronika198 píše:
Našla sem číslo… 482 411 680… Ano, je to jakoby pod domem Marta, takové malé zdravotní středisko… Paní doktorka byla moc milá a vstřícná, ale byla jsem tam 2h. Z toho 1 sem vyplňovala nějaké dotazníky (to mi trvalo asi 20min pak sem si tam 40min četla než skončila konzultaci) a pak sme si hodinu povídaly…

Tak to je super zítra ráno tam volám! Já jsem to na googlu našla ale bylo tam úplně jiny číslo. To číslo co si mi napsala to je to na které si volala ty? Nevíš ještě jestli tam je každý den? nebo jenom nějaké dni v týdnu.

Veronika198
285 příspěvků 16.2.15 19:25
@Malgosia píše:
Tak to je super zítra ráno tam volám! Já jsem to na googlu našla ale bylo tam úplně jiny číslo. To číslo co si mi napsala to je to na které si volala ty? Nevíš ještě jestli tam je každý den? nebo jenom nějaké dni v týdnu.

Je tam pondělí, úterý čtvrtek myslím, ale jistá si nejsem…Ano, na netu je jiné číslo ale já volala na tohle číslo co jsem ti napsala. Dala mi ho sestřička od pana Hrubého když sem byla na konzultaci. Koukala sem a na netu je i jiné číslo, měla dřív ordinaci v Klášteře tak to je číslo do staré ordinaci. Zavolej na to číslo co jsem ti poslala

Malgosia
78 příspěvků 16.2.15 19:37
@Veronika198 píše:
Je tam pondělí, úterý čtvrtek myslím, ale jistá si nejsem…Ano, na netu je jiné číslo ale já volala na tohle číslo co jsem ti napsala. Dala mi ho sestřička od pana Hrubého když sem byla na konzultaci. Koukala sem a na netu je i jiné číslo, měla dřív ordinaci v Klášteře tak to je číslo do staré ordinaci. Zavolej na to číslo co jsem ti poslala

Hodna dekuji, už dvě doktorky mi vyhořely takže doufám že ta mi dopadne už kvůli tomu že mám málo času. Ostatní vyšetřeni mám už domluvené tak snad to vyjde. :) :mavam:

blajza
12 příspěvků 16.2.15 20:01
@Malgosia píše:
Hodna dekuji, už dvě doktorky mi vyhořely takže doufám že ta mi dopadne už kvůli tomu že mám málo času. Ostatní vyšetřeni mám už domluvené tak snad to vyjde. :) :mavam:

Ahoj, číslo, které ti psala Veronika je správné. Dnes jsem tam volala a objednávala se. Jdu za týden 23.2. Až se budeš objednávat, řekni že jdeš na tubulizaci a jsi od pana doktora Hrubého. Ona s nima spolupracuje a jejich pacienty upřednostňuje. Přesně takto mi to řekla sestřička v Turnově.

Veronika198
285 příspěvků 16.2.15 20:03
@blajza píše:
Ahoj, číslo, které ti psala Veronika je správné. Dnes jsem tam volala a objednávala se. Jdu za týden 23.2. Až se budeš objednávat, řekni že jdeš na tubulizaci a jsi od pana doktora Hrubého. Ona s nima spolupracuje a jejich pacienty upřednostňuje. Přesně takto mi to řekla sestřička v Turnově.

Tak přeci taky jdeš do Liberce? Paní doktorka je opravdu milá a hodná. A přesně jak říkáš, když řekneš že jsi od pana doktora Hrubého bere dřív. Já to také tak měla…

blajza
12 příspěvků 16.2.15 20:08
@Veronika198 píše:
Tak přeci taky jdeš do Liberce? Paní doktorka je opravdu milá a hodná. A přesně jak říkáš, když řekneš že jsi od pana doktora Hrubého bere dřív. Já to také tak měla…

Ahojky Verunko, jdu, ostatní mají čekačky na termín dost dlouhé. Paní zněla fakt mile. Uvidíme, musím to prostě zvládnout.

blajza
12 příspěvků 16.2.15 20:09
@blajza píše:
Ahojky Verunko, jdu, ostatní mají čekačky na termín dost dlouhé. Paní zněla fakt mile. Uvidíme, musím to prostě zvládnout.

Co hubnutí?

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 41 Další »
Váš příspěvek