Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vendy222
84 příspěvků 11.2.15 10:18

Veru ty chceš jít teda na co na kroužek nebo na tubu v obou případech :P :P polikáš prášky stejně já si nic nedrtim ale jim jeden počkám tak 2min a potom si nemu další a tak to opakuji dokud je nesnim napiš mi to do soukromé zprávy

Sophik
154 příspěvků 11.2.15 10:21

Ahojka holky tubulacky tak jsem volala do laborky a moc mam sterilni bez bakterii tak muzu nastoupit 23.2, na op hura :lol: :lol: :lol:
Vendy. Diky ta vsechny zkusenosti co tu pises moc se tesim snad to zvladnu jako ty :palec:
Jsem nedockava a natesena ze na dovce budu krasna baba a nebudu mit stehniska rozedrena do krve.

olinka11
339 příspěvků 11.2.15 11:28
@Sophik píše:
Ahojka holky tubulacky tak jsem volala do laborky a moc mam sterilni bez bakterii tak muzu nastoupit 23.2, na op hura :lol: :lol: :lol:
Vendy. Diky ta vsechny zkusenosti co tu pises moc se tesim snad to zvladnu jako ty :palec:
Jsem nedockava a natesena ze na dovce budu krasna baba a nebudu mit stehniska rozedrena do krve.

Super zprava! Gratulace, konecne se dockas! :hug:

olinka11
339 příspěvků 11.2.15 11:30
@Vendy222 píše:
Veru ty chceš jít teda na co na kroužek nebo na tubu v obou případech :P :P polikáš prášky stejně já si nic nedrtim ale jim jeden počkám tak 2min a potom si nemu další a tak to opakuji dokud je nesnim napiš mi to do soukromé zprávy

Pri bandazi zaludku se prasky musi drtit, nam to dktor taky rikal

dudlik1
221 příspěvků 11.2.15 12:33
@Sophik píše:
Jsem nedockava a natesena ze na dovce budu krasna baba a nebudu mit stehniska rozedrena do krve.

No pekne hned po me…

dudlik1
221 příspěvků 11.2.15 12:33
@Sophik píše:

No pekne hned po me…

Vendy222
84 příspěvků 11.2.15 13:22

Jen se těž stojí to za to :srdce: :srdce: :srdce:

dudlik1
221 příspěvků 11.2.15 13:29

Co se to blíží premyslim nad takovýma vecma, vzdyt ja vubec nespim na zadech mam lehci astma a bronchitidu dusi me obcas no to bude zajimave :nevim:

Vendy222
84 příspěvků 11.2.15 13:39

Já taky nespim na zádech spala jsem na boku a šlo to

Sophik
154 příspěvků 11.2.15 13:55

Ja jsem si vzala bromhexin a pokaslavani je hned pryc

Veronika198
285 příspěvků 11.2.15 14:49
@olinka11 píše:
Super zprava! Gratulace, konecne se dockas! :hug:

Gratulace, to je dobrá zpráva. Hlavně na sebe dávej pozor aby tě něco neskolilo do operace… Jinak nevíš jakou jsi měal hladinu CRP v krvi? Se tam s tebou, Olinkou a Aničkou vystřídáme, máme to nalinkované po týdnu po sobě :D

olinka11
339 příspěvků 11.2.15 15:47
@Veronika198 píše:
Gratulace, to je dobrá zpráva. Hlavně na sebe dávej pozor aby tě něco neskolilo do operace… Jinak nevíš jakou jsi měal hladinu CRP v krvi? Se tam s tebou, Olinkou a Aničkou vystřídáme, máme to nalinkované po týdnu po sobě :D

Ja myslim, ze @Sophik nejde do Turnova :think:

Sophik
154 příspěvků 11.2.15 16:08

Ja jdu do Ostravy Vitkovic

Veronika198
285 příspěvků 11.2.15 16:50
@Sophik píše:
Ja jdu do Ostravy Vitkovic

Aha, tak ale když to vezmeme jen obrazně, tak se vystřídáme :D

Veronika198
285 příspěvků 11.2.15 19:19

Ještě mě napadá, možná taková zvláštní otázka, holky vy co jste po operaci, řel vám doktor za jak dlouho od operace je možné pít alkohol?

Malgosia
78 příspěvků 11.2.15 19:34

Holky já vám závidím, já teprve 19.03. jdu na konzultaci.Vy se mate. :| :,(

dudlik1
221 příspěvků 11.2.15 19:37
@Malgosia píše:
Holky já vám závidím, já teprve 19.03. jdu na konzultaci.Vy se mate. :| :,(

Na me pomalu doleha nervozita 8o co bude jak bude :oops:

Malgosia
78 příspěvků 11.2.15 20:01
@dudlik1 píše:
Na me pomalu doleha nervozita 8o co bude jak bude :oops:

Ale víš že už brzy to budeš mít za sebou, a já než projdu tým celím kolotočem to vy už budete mít hezkých par kil dole. :)

Veronika198
285 příspěvků 11.2.15 20:04
@Malgosia píše:
Ale víš že už brzy to budeš mít za sebou, a já než projdu tým celím kolotočem to vy už budete mít hezkých par kil dole. :)

zkus se zeptat, jestli ti obvoďák napíše doporučená na ta 4 povinná vyšetření. Pokud ano, udělej si je předtím, než půjdeš na tu konzultaci a na konzultaci rovnou dostaneš termín operace. Tak to můžeš cca o měsíc urychlit, anička62 to tak také udělala

Malgosia
78 příspěvků 11.2.15 20:17
@Veronika198 píše:
zkus se zeptat, jestli ti obvoďák napíše doporučená na ta 4 povinná vyšetření. Pokud ano, udělej si je předtím, než půjdeš na tu konzultaci a na konzultaci rovnou dostaneš termín operace. Tak to můžeš cca o měsíc urychlit, anička62 to tak také udělala

A ne musím mít žádanky přímo z turova od doktora? Třeba bude chtít něco speciálního?! :nevim:

Malgosia
78 příspěvků 11.2.15 20:41
@anička 62 píše:
Vendy moooc gratuluji a děkujem za popsání :mavam:

Ahoj Aničko slyšela jsem že jak si jela na konzultaci tak už si měla hotová všechna vyšetřeni? Můžeš mi prosím o to něco napsat? já mam konzultaci až 19.03.a tak nerada bych šla na tu operaci někde až koncem května. Kdybys byla tak hodna předem Děkuji zdravím. :mavam:

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.15 03:35

Ahojky Malgosia, já mám obvodáka v Semilech a to dr Navrátila, určitě ho znáš, řekla jsem mu že jdu ke konzultaci ohledně tubulizace a jestli by byl tak hodnej a napsal mi ty 4 žádanky že když budu mít tyhle 4 vyšetření hotové a vezmu je sebou dostanu hned termín, doktor mi to fakt udělal a ještě řekl at se mu pak příjdu ukázat. Pak jsem si udělala všechno vyšetření, výsledky jsem vzala na konzultaci a hned jsem dostala termín a řekl že jen schodit 5 kg a interní vyšetření 14 dnu před operaci. Já už se moc těším a mám dole už 2 kg, hlavně at už je aspon pulka března. Jo a já na ultrazvuku břicha a gastru byla v Semilech jsou tam moc hodný, plicní a spirometrii jsem měla tady v Brodě, jen psycholožka byla až v Turnově, moooc ti přeju at už máš to vyšetření za sebou :mavam:

Malgosia
78 příspěvků 12.2.15 04:49
@anička 62 píše:
Ahojky Malgosia, já mám obvodáka v Semilech a to dr Navrátila, určitě ho znáš, řekla jsem mu že jdu ke konzultaci ohledně tubulizace a jestli by byl tak hodnej a napsal mi ty 4 žádanky že když budu mít tyhle 4 vyšetření hotové a vezmu je sebou dostanu hned termín, doktor mi to fakt udělal a ještě řekl at se mu pak příjdu ukázat. Pak jsem si udělala všechno vyšetření, výsledky jsem vzala na konzultaci a hned jsem dostala termín a řekl že jen schodit 5 kg a interní vyšetření 14 dnu před operaci. Já už se moc těším a mám dole už 2 kg, hlavně at už je aspon pulka března. Jo a já na ultrazvuku břicha a gastru byla v Semilech jsou tam moc hodný, plicní a spirometrii jsem měla tady v Brodě, jen psycholožka byla až v Turnově, moooc ti přeju at už máš to vyšetření za sebou :mavam:

Díky Aničko Navrátila znám jsem ze Semil, tak já to zkusím u sví doktorky akorát rentgen plic sem měla dělaný loni v září možná by to stačilo. A ta spirometrie to je to jak foukáš to ty trubičky? To gastro a sono to bych také šla do semilské nemocnice, psycholožka je také v semilech. A těch 2kg gratuluji. Musela jsi čekat dlouho po objednaní na ty vyšetřeni? Zatím dík. :mavam: :lol:

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.15 05:11

Malgosia ta spirometrie je foukání do trubičky, ale sycholožka není v Semilech, tá co tam byla je na rizikovém těhotenství proto mi dala číslo do Turnova, jinak já si vše objednala na ten poslední týden před konzultaci, zeptali se kdy se mi to hodí a já řekla kdy mám konzultaci a že bych ráda ten týden před tím, všude vyšli vstříc. Já bydlela v Semilech 30 let a ted jsem 3 roky tady v Žel. Brodě :mavam:

Veronika198
285 příspěvků 12.2.15 10:43

@Vendy222 Prosímtě, když jsi šla na příjem před operací, vážil tě znova ten Pospíšil nebo pan doktor Hrubý??? psala jsi že jsi nehubla těch 5 kg aby ses vešla do limitu, ale vážili tě před nástupem?

Vendy222
84 příspěvků 12.2.15 13:26

Veru nikdo mě nevážil a šla jsem přímo na odděleni na příjem příjímali mě sestry nevázeji nikoho neboj vemou tě :srdce: :srdce: :srdce:

Malgosia
78 příspěvků 12.2.15 14:13
@anička 62 píše:
Malgosia ta spirometrie je foukání do trubičky, ale sycholožka není v Semilech, tá co tam byla je na rizikovém těhotenství proto mi dala číslo do Turnova, jinak já si vše objednala na ten poslední týden před konzultaci, zeptali se kdy se mi to hodí a já řekla kdy mám konzultaci a že bych ráda ten týden před tím, všude vyšli vstříc. Já bydlela v Semilech 30 let a ted jsem 3 roky tady v Žel. Brodě :mavam:

Ty myslíš tu psycholožku Adrianu Náhlikovou co byla na POLIKLINICE?
Jo a prosím tě mohla bys mi dát číslo na tu psycholožku v Turnově a nějakou adresu kde ji najdu!!Já bydlím Semilech 12,5 roku. Kdy ty máš termín operace?

Veronika198
285 příspěvků 12.2.15 14:37
@Vendy222 píše:
Veru nikdo mě nevážil a šla jsem přímo na odděleni na příjem příjímali mě sestry nevázeji nikoho neboj vemou tě :srdce: :srdce: :srdce:

Neváží? tak to je dobrá zpráva! Já když sem byla na konzultaci, tak říkal že si nás při nástupu zváží a kdo nebude mít rozdíl -5kg od konzultace, půjde domů… Já mám dole 2 zatím, s těmi 3 bojuju :( nějak se jim ode mě nechce…

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.15 15:46

Malgosia, přesně tak mgr Náhliková je doma má rizikové těhotenství sama mi to řekla a tak mi dala číslo do Turnova na dr Kačenova číslo je přímo na ní 481 446 692 zavolej si tam co nejdříve. Ja mám termín 25.3 a 26.3 mám operaci, Tak a ted tu adresu do Turnova, normálně přijedeš k nemocnici, budeš na parkovišti ale nezastavuj a jed dál dozadu jak byla stará nemocnice tam je taky parkoviště a tam to najdeš, když tak si vem číslo na tu psycholožku když by si to tam nenašla tak ji zavolej a ona ti pujde naproti, je fakt moc hodná

Malgosia
78 příspěvků 12.2.15 17:02
@anička 62 píše:
Malgosia, přesně tak mgr Náhliková je doma má rizikové těhotenství sama mi to řekla a tak mi dala číslo do Turnova na dr Kačenova číslo je přímo na ní 481 446 692 zavolej si tam co nejdříve. Ja mám termín 25.3 a 26.3 mám operaci, Tak a ted tu adresu do Turnova, normálně přijedeš k nemocnici, budeš na parkovišti ale nezastavuj a jed dál dozadu jak byla stará nemocnice tam je taky parkoviště a tam to najdeš, když tak si vem číslo na tu psycholožku když by si to tam nenašla tak ji zavolej a ona ti pujde naproti, je fakt moc hodná

Jsi hodna děkuju, já jsem před chvíli přišla od doktorky byla jsem si pro žádanky. Napsala mi je ale pořad se ptala jestli jsem si to dobře rozmyslela a jestli si uvědomuji že už nikdy si nedám pořádný řízek. Ale byla na mně hodna. Dokonce říkala že má dvě pacientky po té operaci a že obě zhubly po 40 kg a jsou spokojené. Zítra začínám se objednávat abych to měla připraveny.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.15 17:57

Malgosia no tak to máš v kapse, paráda už jen hned ráno volej ale nejdřív ty psycholožce, řekni ji kdy jdeš ke konzultaci a popros ji že bys to potřebovala mít do té doby hotové, ona ti určitě vyjde vstříc. Čert vem řízek hlavně když se nebudu cítit blbě když pujdu ven, proto se těším moc už at to mám za sebou :mavam:

Malgosia
78 příspěvků 12.2.15 18:47
@anička 62 píše:
Malgosia no tak to máš v kapse, paráda už jen hned ráno volej ale nejdřív ty psycholožce, řekni ji kdy jdeš ke konzultaci a popros ji že bys to potřebovala mít do té doby hotové, ona ti určitě vyjde vstříc. Čert vem řízek hlavně když se nebudu cítit blbě když pujdu ven, proto se těším moc už at to mám za sebou :mavam:

Aničko prosím tě mohla bych ti napsat někde soukromě? :mavam: :D

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.15 20:51

Malgosia klidně na meil maskana@seznam.cz nebo jestli chceš č. mobilu?

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 07:33

Holky tak sem se ráno probudila s takovym dávyvim suchým kašlem až se mi podlamujou kolena…To je pěknej humus. A to mi včera vůbec nic nebylo :(
Za 14 dní jdu na krev tak to musím do té doby vyléčit abych nedopadla jako holky co tu psaly že je nevzaly kvůli CRP v krvni a moči… No sakra…

dudlik1
221 příspěvků 13.2.15 07:56

Dobre ráno, dnes u obvodni vysledky mam v pořádku crp dobre ekg a vse okolo take. Ale menstruace nikde :,( v pondělí anestezilog, kdyz to nedostanu nevim asi mi to odlozi.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.15 07:56

Nooo veroniko koukej se z toho vyléčit, byla by fakt škoda kdyby ti to museli odložit. Mně zase začala bolet hlava, to asi jak na to myslím a těším se, dokonce se koukám na věci jako jsou ryfle, šaty co jsem nosila chvilku ale bylo dobře že jsem to nedala pryč ještě v tom nadělám parádu :mavam:

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 09:24
@anička 62 píše:
Nooo veroniko koukej se z toho vyléčit, byla by fakt škoda kdyby ti to museli odložit. Mně zase začala bolet hlava, to asi jak na to myslím a těším se, dokonce se koukám na věci jako jsou ryfle, šaty co jsem nosila chvilku ale bylo dobře že jsem to nedala pryč ještě v tom nadělám parádu :mavam:

No já sem si musela koupit před 14dny nové rifle a doufám že to byl poslední kus XXXL oblečení co si kupuju :D teď se jen modlim aby mi do operace vydržely… Jinak taky koukám na šatičky, botičky a tak :D O víkendu mám volno tak musim probrat skříně a vyházet co je roztrahé, ošklivé nebo tak a zkusím to srovna na kousky které musím nosti teď a které pak vyhodím a ty které budu nosit za pár měsíců :D udělám si ve skříni něco jako časovej plán oblečení :D

olinka11
339 příspěvků 13.2.15 09:53

@Veronika198 Teda Veru, koukej to vyléčit!! Ale do odběrů času dost, to stihneš :-)
@dudlik1 Zkus ten heřmánkový čaj, mě to minulý měsíc pomohlo.. teda jestli to nebyla souhra náhod :-).. večer jsem si dala horkou vanu, čaj a druhý den dopoledne menstruace přišla.

dudlik1
221 příspěvků 13.2.15 11:02

Já, uz se čajem prolevam :D jdu na odpolední az prijdu tak jeste horkou vanu udelam a uvidíme.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.15 11:04

Bože muj zlatíčka, nesmíme být nemocný to je hruza, já už snad ani ven nepujdu abych něco nechytla :think:

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 11:04
@dudlik1 píše:
Já, uz se čajem prolevam :D jdu na odpolední az prijdu tak jeste horkou vanu udelam a uvidíme.

Zkus horkou vanu a nebo pak skákat a poskakovat, nebo jdi na hodinu trampolín :D jestli u vás není sníh tak zkus hodinu na kole to mi také pomáhalo :D

Sophik
154 příspěvků 13.2.15 14:45

Holky asi to moc prozivame doufam ze budu mit pred op crp taky v poho pry si ho udelji sami v Ostrave na kasel super bromhexin fakt mi pomohl

Veronika198
285 příspěvků 13.2.15 22:43
@Sophik píše:
Holky asi to moc prozivame doufam ze budu mit pred op crp taky v poho pry si ho udelji sami v Ostrave na kasel super bromhexin fakt mi pomohl

Asi to začínám prozávat taky. Taky sem dostala nějaký kašel, dnes sem děsně vymrzla v práci, tak snad se to nezhorší a za těch 14dní co mám jít na krev si to sedne do normálu

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 07:29

Dobre rano, holky :mavam:
Tak uz i ja zacinam blaznit, dneska se mi zdalo, ze jsem byla na odberech krve a vysledek podle doktorky „mnoo, to teda nic moc“ jestli me na opku pustila, nebo ne, to uz jsem „nedokoukala“ :mrgreen:
Ale byli jsme tam vsichni, co jsme byli spolu na prvni konzultaci a dvema zenskym se podarilo pred opkou zhubnout nejen tech 5 kg, ale byly normalne hubeny, jedna dokonce rikala, ze ted vazi 62kg :mrgreen: :mrgreen:..mela na sobe dlouhe cervene vecerni saty (na odbery krve :mrgreen: ) ale je fakt, ze ji to ohromne sluselo :)
Takze holky, pridavam se k vam do „klubu blaznivek“ :mrgreen:

fany 11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 08:30
ahojky

Tak, jsem si pročítala vaše stesky a rozhodla jsem se, že se přidám. Já jdu na tubu za týden -23,2 nástup a 24.2 operace v Mostišti, tak jsem se chtěla zeptat, jestli tam některá z vás na tento termín taky nejde. Měla jsem plán op. 29.2 ale dostala jsem hroznou chřipku, tak to mám odložené(to je k vzteku).Měla jsem tam být se svou sestrou.Tak ta to má úspěšně za sebou a já stále čekám. Budu tu operaci mít trochu složitější, v podstatě dvě v jedné. Před devíti lety jsem si nechala udělat bandáž, která se minula účinkem, tak mi ji musí vydělat a pak teprve udělat tubu. Už se na to moc těším, až to budu mít za sebou. V Mostišti nevyžadují hubnutí předem, tak toho jsem ušetřená. Začínají přípravu roboticky a pak teprve laparem uříznou žaludek. Budu se těšit zase na vaše psaníčka :D

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 10:10

Jsem zvědava na co se me bude v pondělí ptát ten anesteziolog. Taky co mi řekne doktor na tu menstruaci. :think:

olinka11
339 příspěvků 14.2.15 10:40
@dudlik1 píše:
Jsem zvědava na co se me bude v pondělí ptát ten anesteziolog. Taky co mi řekne doktor na tu menstruaci. :think:

Jeste porad nic,?

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 11:05
@olinka11 píše:
Jeste porad nic,?

Ne a zkousela jsem vse :,(

Veronika198
285 příspěvků 14.2.15 12:01
@dudlik1 píše:
Ne a zkousela jsem vse :,(

Tak uvidíš, třeba jim to nebude vadit, třeba v Turnově jim to nevadí a ani nechtějí aby jsi měsíc předem vysadila antikoncepci.

dudlik1
221 příspěvků 14.2.15 12:41

Jsem z toho smutna…vse naplánovane v praci vcera posledni smena uz mam dovolenou…vysledky take vporadku a brzdi me menstruace…kazda nemocnice to ma jinak je to zajimave :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 41 Další »
Váš příspěvek