Zvětšení prsou vlastním tukem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:30
Zvětšení prsou vlastním tukem

Nechávala jste si některá zvětšovat prsa? jak moc to potom bolí? mám z toho mít strach?

Reakce:
Kreceklenik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 13:34

Nemusíte z toho mít strach pooperační bolesti už se v dnešní době úspěšně řeší pomocí prášků od bolesti nebo jiných způsobů analgetik.

Ivanachilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 10:05

Holky pokud máte problém s prášky od bolesti, tak stačí zajít před operací do lékárny a objednat si tam pumpičku s analgetikem, která vám po dobu 3 dnů po operaci bude přes katetr pumpovat analgetikum přímo do rány.

Martinakovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 13:48

S tím mám také zkušenost, zaplatila jsem za ni 4 tisíce korun v lékárně, kde jsem ji objednávala a bylo to super, vůbec nic mě díky ní po operaci nebolelo.

janavana12
62 příspěvků 07.02.19 11:33
@Evankova píše:
Nechávala jste si některá zvětšovat prsa? jak moc to potom bolí? mám z toho mít strach?

Byla jsem na tomto zákroku na klinice yes visage v praze. Za mě osobně můžu říct, že to opravdu není bolest kterou by někdo nemohl vydržet. Ty prsa plněná vlastním tukem jsou hlavně přirozenější. Ještě když vám operaci provede šikovný doktor tak se nemáte čeho bát.

Váš příspěvek