Liposukce BodyTite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DrahaNova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.17 18:55
Liposukce BodyTite

Jaký je rozdíl mezi klasickou liposukcí a liposukcí BodyTite? Minulý týden jsem byla ještě přesvědčená, že chci podstoupit liposukci, ale na internetu jsem narazila ještě na tuto metodu, takže mě to docela nahlodalo.

Reakce:
Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:17

Nechám vám tu odkaz, kde je hezky napsané, co je to liposukce body tite :)www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2147-radiofrekvencni-liposukce-bricha-bodytite

DrahaNova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 17:26

Děkuji moc, o klinice Aesthevita jsem už slyšela, ale o liposukci Body tite bohužel ne. Každopádně budu spíše zvažovat tuto variantu.

Veronickatoufarova85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.20 20:41

Jak dlouho po liposukci trvá tělu, než se dá dohromady? kdo máte za sebou lipošku, tak jste spokojená s výsledkem?

Blankadvorakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 21:48

Záleží jaký způsob liposukce zvolíte pro svůj zákrok. Já jsem si vybrala kliniku, kde dělají liposukci pomocí vodního paprsku, díky které není potom tkáň tolik pošramocená, tak jako když jdete na klasickou liposukci.

Veronickatoufarova85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.20 23:35

A jak jste na tento způsob přišla? přiznám se, že jsem o tom ještě neslyšela. Kde to prosím dělají? tuto liposukci pomocí vodního paprsku?

Blankadvorakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 22:50

Podívejte se na stránky kliniky, kde jsem na tomto zákroku byla perfectclinic. cz, pobočky najdete v Brně, Praze a Hradci Králové. Pro tělo je to opravdu mnohem méně náročné, než když jdete na klasickou metodu liposukce.

Váš příspěvek