Yes Visage liposukce zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šebetka
25 příspěvků 20.09.17 11:14
Yes Visage liposukce zkušenosti

Zdravím, mám dotaz. Mám příliš buclaté tváře, ačkoliv mám jen 45 kg. Asi jde o genetickou záležitost. Jsem skoro přesvědčená, že se moje tvář už nezmění, protože takhle dodnes vypadá i moje babička, po které jsem baculaté tváře s největší pravděpodobností zdědila. Nosím pořád vlasy rozpuštěné, aby mi vlasy tváře zakryly. Chtěla bych se zase cítit krásná, aniž bych se musela pořád vlasama zakrývat. Rozhodla jsem se pro liposukci na klinice Yes Visage v Praze. Máte někdo zkušenost s liposukcí a s klinikou? Zákrok se blíží a já už začínám být trochu nervózní.

Reklama

Reklama

Reakce:

Palmia
25 příspěvků 27.09.17 18:05
@Šebetka píše:
Zdravím, mám dotaz. Mám příliš buclaté tváře, ačkoliv mám jen 45 kg. Asi jde o genetickou záležitost. Jsem skoro přesvědčená, že se moje tvář už nezmění, protože takhle dodnes vypadá i moje babička, po které jsem baculaté tváře s největší pravděpodobností zdědila. Nosím pořád vlasy rozpuštěné, aby mi vlasy tváře zakryly. Chtěla bych se zase cítit krásná, aniž bych se musela pořád vlasama zakrývat. Rozhodla jsem se pro liposukci na klinice Yes Visage v Praze. Máte někdo zkušenost s liposukcí a s klinikou? Zákrok se blíží a já už začínám být trochu nervózní.

Na zákroku (liposukce pasu a zad) jsem byla před 7 týdny a s výsledkem jsem spokojena, na klnice Yes Visage, i když ještě nejsem úplně zahojená. Jinak co se týká kliniky i péče personálu, tak mohu jen doporučit. Kompresní prádlo jsem nosila poctivě 5 týdnů a teď už jen na noc. Jsem po 7 týden, stále raději válečkuju, cítím ještě malé zatvrdliny, ale to je prý běžné. Večer mažu hlavně jizvičky. Otoky jsou cítit jen večer, ale co by člověk chtěl bylo léto, teď už je naštěstí líp. S výsledkem jsem moc spokojená, mám postavu jak dvacítka ( před dětma :-).

Chappka
38 příspěvků 04.10.17 16:33

Taky jsem byla v Yes Visage, kde mi dělali liposukci podbradku a krku a jsem spokojená, zákrok mi dělal doktor, u kterého byla i moje sestra, takže jsem v něm měla důvěru a věřila jsem, že mi to nepokazí. Po zákroku jsem poctivě nosila ještě 3 týdny návlek který se má nosit a podbradek nemám nějak povislý. Jen jsem tam potom měla takovou modřinu, která bolela jako kdybych se někde uhodila, ale to se dalo přežít. Myslím si, že je lepší jít na zákrok v zimě, protože návlek nejde vidět, dáte si bundu, šálu a je to v pohodě :)

Mmonis78
18 příspěvků 16.11.17 10:38

@Chappka a jaký zákrok si nechávala dělat na klinice tvoje sestra? Byla taky spokojená? :)

Chappka
38 příspěvků 20.11.17 15:41

Sestra si na klinice nechávala zvětšit prsa. Implantáty ji operovali pod sval, a vím teda od ní, že po zákroku jí prsa docela bolela a byla omezená v pohybu. Ale s ničím jiným problém neměla. Šla na to teda až když její dcerka měla 5 let a byla trošku samostatná, protože s malým dítětem by to asi nezvládla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama