laserová liposukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
catwoman
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.09 17:15
laserová liposukce

velmi by mne zajímalo, jaké jsou kontraindikace pro provedení tohoto zákroku? Podstoupila některá z vás, dámy, laserovou liposukci? Nezůstane mi po zákroku viset kůže, která by vytvořila „klokaní kapsu“??

Reakce:
Lubomír F.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.09 18:54
Kontraindikace liposukce

kontraindikací je známá alergie na anestetikum, těhotenství, poruchy srážlivosti a krvácivosti…klokaní kapsa by vám neměla zůstat

Jitka.jitule8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.20 23:30

Jakou cenu má uvažovat o liposukci? Pomůže s vytvarováním těla? Máte zkušenosti?

Novakova.alzbeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.20 07:29

O hubnutí jsem se snažila více jak 3 roky. Podařilo se mi celkovou váhu zredukovat zhruba o 16 kg za rok a půl. Nastal u mě ale problém, že jsem nebyla schopná nic zhubnout přes stehna, a proto jsem byla na liposukci. Vybrala jsem si ale místo, kde liposukci provádí pomocí vodního paprsku, který tkáň rozvolní. Výhodou je, že to po zákroku tolik nebolí, jako když jdete na klasickou liposukci.

Jitka.jitule8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.20 13:35

Vodním paprskem? takhle se nějak dá provádět liposukce? kde jste na liposukci vodním paprskem byla? můžete mi říct, jak přesně tohle probíhá?

Novakova.alzbeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 23:19

Ano vodním paprskem. Také jsem o tom před tím nevěděla, ale pro tělo je to mnohem méně náročnější metoda, než klasická liposukce. Zkuste se podívat na stránky perfectclinic. cz mají to tam dobře popsané. Já jsem byla i na konzultaci úplně na začátku, než jsem se pro tento zákrok rozhodla.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie