Neinvazivní liposukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radushee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.09 09:29
Liposukce bez operace

Někde jsem zaslechla, že jde liposukce udělat i bez operace a následné rekonvalescenci. Nevíte o tom něco? Prý se ultrazvukovými vlnami rozbíjí částečky tuku a ty se pak hned vstřebávájí a je to naprosto bezbolestné… Kde se dá tato liposukce podstoupit??

Reakce:
Coo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.09 11:54
ultrazvuková liposukce

Jedná se o takzvanou neinvazivní liposukci a je to paráda! Navštěvovala jsem jednou týdně klinické centrum Isacare v Holešovicích a výsledky jsou báječné. Dokonce jsem se při jednotlivých zákrocích nechala hýčkat od kosmetičky. Jedině doporučuji

Diana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.09 10:29

a fakt to vůbec nebolí?

lobel
1 příspěvek 9.11.10 08:48
liposukce

Ahoj všem
I já jsem absolvovala bezbolestnou neinvazivní liposukci.No,že bezbolestná-to se říci nedá docela to pálelo,ale nic strašného.Jsem moc spokojená.Přes břicho mám 12cm méně. Je to ten nejmodernější přístroj zde.Zákrok provádí lékař a je celkem fajn-najdete na netu firma Jindřich Varga.Byla jsem před tím i jinde na několika liposukcích ,ale feekt nic moc. Zde to funguje proto sem píši.

emelko
1 příspěvek 22.11.10 12:53

Zdravím i já jsem absolvovala kavitaci v centrum bezbolestné liposukce Slim&Go a naprostá spokojenost 4,5 cm přes bříško. Byla jsem jen jednou, protože ten úbytek mi naprosto stačí. A musím pochválit i přístup personálu fakt super. :lol:

katkarozmahelova
1 příspěvek 25.11.16 10:34
ulthera slim

Také mám zkušenosti s touhle aplikací..jmenuje se to ulthera slim a byla jsem na brněnské klinice medik haus.

janickapiterkova
7 příspěvků 2.12.16 12:39

Kolik to stojí holky?

Marketiska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.20 18:14

Už více jak rok držím dietu, a tělo už jsem si tam nějak vymodelovala podle představ, přesto mne ale trápí velká stehna, kde prostě nemohu nic shodit, myslíte si že liposukce by pro mě byla řešením?

Karlaholkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.20 15:21

Kamarádka když byla na liposukci, tak se dávala strašně dlouho dohromady, tak to mne odradilo. Pak jsem ale narazila na možnost liposukce pomocí jemného vodního paprsku, který rozvolní tukovou tkáň, a odstraňuje ji z těla

Marketiska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.20 12:02

A kde jste na tom byla? kde to mají?

Karlaholkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.20 19:19

Já jsem na tom byla v Brně, ale mají pobočky i v Liberci a Praze. Doporučuji se podívat na stránky perfectclinic. cz

Tinati
1 příspěvek 12.1.20 15:23

Právě uthera slim jsem absolvovala v Praze v Medikhaus. Určitě to má efekt! :mavam:

Váš příspěvek