Vibrační liposukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eve
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.09 04:28
vibrační liposukce

Existuje spousta metod jak se zbavit tuků na plastických klinikách. Vyznáte se v nich? Já vůbec nevim, která metoda by pro moje tělo a pěněženku mohla být nejvhodnější. Co je to vibrační liposukce? Děkuji všem za příspěvky

Reakce:
Danča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.09 05:07
vibrační liposukce

u metody vibrační liposukce se na rozdíl od té klasické při zákroku využívá vibrací liposukční kanyly, což umožňuje větší přesnost a pooperační výsledek

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:29

Tak to mě hodně zaujala liposukce body tite, protože u tohoto tipu se zase likviduje celulitida, takže když bych do tohoto zákroku měla jít, tak bych volila tuto metodu www.aesthevita.cz/…cha-bodytite

SoňkaČer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 17:31

A najde se tu někdo, kdo má s touto liposukcí zkušenost?

Anežkamala9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.20 17:01

Jaké zkušenosti máte s liposukcí? jak dlouho po ní budu v pracovní neschopnosti? jak to probíhá?

Veronika4747
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.20 11:00

To záleží jakou formu liposukce si zvolíte. Kamarádka byla na klasické liposukci, po které se dávala dohromady více jam měsíc. Já jsem raději zvolila liposukci vodním paprskem, která je méně náročná pro tělo, a hlavně dokáže cílit přímo na místa, která chcete upravit.

Anežkamala9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.20 12:10

Kde se dělá liposukce vodním paprskem? kde jste na tomto zákroku byla? jak je to dlouho? a jste pořád spokojená i s odstupem času?

Veronika4747
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.20 17:05

Já jsem byla na tomto zákroku v Brně, ale vím že klinika, kde jsem byla má pobočky i v Praze a Liberci. Podívejte se na stránky perfectclinic. cz, kde se dočtete i o této metodě vodního paprsku. Já Vám mohu za sebe říct, že jsem po zákroku byla rychle v pohodě, a mohla jsem normálně fungovat.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie