Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
olinka11
339 příspěvků 7.1.15 22:40
@danullka píše:
Nám to říkal dr. Hrubý, když jsem tam byla na konzultaci a má to napsané i ve zprávě od doktora. Tak doufám, že mě nepošlou domů.

A kolik ti jeste chybi, treba to jeste stihnes

danullka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 22:46

@olinka11 Tak to nevim jestli zhubnu ještě 3 kila za 6 dnů. Ty jdeš kdy na operaci?

olinka11
339 příspěvků 7.1.15 22:47

Nam to taky rikal, taky jsem nad tim premyslela, jestli by cloveka opravdu pustili domu, kdyby to neshodil, treba to nebude tak horky. Oduvodnoval to tim, aby se zmensil objem jater. Byla jsi na utz?

danullka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 22:49

@olinka11 Co to je utz?

olinka11
339 příspěvků 7.1.15 22:53

Ja si domluvim termin operace az zitra, dneska jsem mela posledni vysetreni

olinka11
339 příspěvků 7.1.15 22:53
*:-) *@danullka** píše:
@olinka11 Co to je utz?

Ultrazvuk :-)

Daneš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 10:10

Ahoj,
ja teda byla jinde, presne ve Velkem Mezirici, ale o zadnem hubnuti predem jsem neslysela. Ani ultrazvuk po mne nikdo nechtel. Po operaci jsem za mesic zhubla asi 12kg, predtim jsem naopak asi 2 pribrala. Asi zalezi na lekari, ktery to dela, na cem baziruje a na cem ne. Ja nebyla ani u toho psychologa, doktor rikal, ze si to u pojistovny obhaji.
Ten Nutridrink je chutove dobrej, jen se brzy preji. Predem ho moc nepijte :andel: Ale bacha, maji jeste nejakej Dzusovej Nutridrink a ten je skoro nepitelnej. Hrozne preslazenej sajrajt.
Danullko, drzim palce.

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 10:51

Ahoj holky, tak termin operace 3.3. :-) cekala jsem, ze bych mohla jit uz v unoru, ale tak cooo, to uz vydrzim

Sophik
154 příspěvků 8.1.15 12:46

Gratulujeme hlavne at jsi ok a zadne choroby ja uz se taky tesim

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 14:21

@Sophik ty uz muzes pomalu balit tasku do nemocnice, uz to mas za chvili :-)

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 17:26

Olinka11: teda, to ti dali termín skoro až za 2 měsíce :( to je docela dlouho, myslela sem že se nečeká tak moc. Pokud si mě pan doktor vybere, tak můžu počítat s květnem/červnem s takovymhle návalem :(

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 18:02

@Veronika198 ptal se me, jestli mi to vyhovuje, tak rikam, zte kdyby to slo drive, tak by to bylo lepsi, pry nic driv volneho neni :( taky jsem myslela, ze bych mohla jit zacatkem, nebo v pulce unora…ale tak coooo, alespon mam dost casu shodit tech 5 kilo :-)

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 18:38

Olinka11: To já (doufám) mám celé kolečko před sebou a s tim termínem co dali tobě, to opravdu přijdu na řadu v květnu/červnu :( sem doufala že do léta bude něco dole. V červenci se mi kamarádka vdává a chtěla sem to už mít za sebou, zahojené a několik kilo dole ať jí nekazim fotky tim že na nich budu jak balon :(
Ale třeba toho je teď víc, v zimě se více operuje, prý se tolik nešíří bakterie a třeba když sem byla na vyndání mandlí, tak mi řekli že to dělají jen od prosince do března.

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 18:46

Chce to, aby jsi chytla dobry terminy na ty vysetreni, treba nakonec budes mit podobny termin jako ja.. :-)

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 18:50

Doufám že to chytnu dobře, chtěla jsem jít koncem března/ začátkem dubna.. Na jaké vyšetření jsi čekala nejdéle?

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 18:54

Na gastru jsem byla teprve vcera a predevcirem ultrazvuk, spiro a psycholozku jsem zvladla jestev prosinci. Knzultaci v Turnove jsem mela zacatkem prosince

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 18:56

Budes mit moznost, ze te objednaji na ty vysetreni tam u nich, ale ja jsem chtela u nas, prece jen to mame hodku cesty, nevim odkud jsi, jestli by to pro tebe bylo vyhodnejsi..

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 19:00

Já bydlím asi 10km od Turnova, takže jestli je tam tahle možnost že mě objednají tam, třeba to bude rychlejší.

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 19:13

No vidis.. Takze se uvidime v nemocnici :mrgreen:

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 19:16

To by bylo fajn, by sme si pokecaly a ukrátily čekání a hojení :D a nechrápu :D to je u spoluobyvatele pokoje dobrá vlastnost :D no, teď jen aby byl pan doktor pro. Včera sem byla u obvodačky a ta mi napsala doporučení na zákrok a že z důvodu onemocnění jater není vhodná léčba antiobezitiky a předchozí pokusy o hubnutí v obezitologických poradnách selhaly…Tak snad mi ten papír pomůže

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 19:31

Neboooj, vezme te!!! :-)
Tak to pak koukej rychle obehat a budu ti drzet misto u me na pokoji ;)

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 19:34

No pokud bude možnost, tak se objednám hned tam po té konzultaci. A pokud mi termín nevyjde brzo, můžu se za tebou klidně přijít podívat, jezdím kousek od Turnova do práce

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 19:53

..abys pak vedela, do ceho jdes, vid?…
Na kolika kg zacinas?.. Ja mam 166cm a 123kg, tfuj tajxl… Pred prvnim synem jsem mela 69kg, tak treba podobny cislo zase nekdy na vaze uvidim :-)

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 20:33

Já mám 170cm, asi 116kg, 25 let a 0 dětí :( vždycky sem byla silná, cca od 18 se váha pohybuje kolem 100 a teď po dokončení VŠ a nástupu do práce jsem se dopracovala k tomuto číslu :(

Daneš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 20:40

Ahoj, asi to zase zaleží na nemocnici. Já měla termín 3 týdny od první konzultace a spíš jsem se bála, že to ani nestihnu - hlavně na gastro se dlouho čeká, tak mě naštěstí vzali mimo ordinační hodiny. Ale pak dokončit v práci co nejvíc věcí, ať to tam nevisí, zajistit dítě apod. Byl to shon :dance:

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 20:45

Daneš: tak to bych brala takovej fofr :D To tě objednali na termín ještě než ti udělali všechny vyšetření??

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 20:47
@Daneš píše:
Ahoj, asi to zase zaleží na nemocnici. Já měla termín 3 týdny od první konzultace a spíš jsem se bála, že to ani nestihnu - hlavně na gastro se dlouho čeká, tak mě naštěstí vzali mimo ordinační hodiny. Ale pak dokončit v práci co nejvíc věcí, ať to tam nevisí, zajistit dítě apod. Byl to shon :dance:

3tydny? 8o takova rychlovka, to jsi byla vic u doktoru, nez doma ne? Kdyz pocitam i predpoeracni vysetreni.. Fiha, nj, tak v Turnove je asi vetsi naval

Daneš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 20:49

Jojo, jen mi dali zprávu pro obvodní lékařku, která mi vypsala žádanku na gastro a udělala mi předoperační vyšetření. U psychologa ani na ultrazvuku jsem nebyla. A tim fofrem jsem byla opravdu zaskočena. Spíš jsem čekala, že to bude za ty 2-3 měsíce. Ale z mého bydliště jsem mohla jet do Břeclavi, nebo do VelMezu. A myslím, že v té Břeclavi bych tak dlouho čekala.

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 20:53
@Daneš píše:
Jojo, jen mi dali zprávu pro obvodní lékařku, která mi vypsala žádanku na gastro a udělala mi předoperační vyšetření. U psychologa ani na ultrazvuku jsem nebyla. A tim fofrem jsem byla opravdu zaskočena. Spíš jsem čekala, že to bude za ty 2-3 měsíce. Ale z mého bydliště jsem mohla jet do Břeclavi, nebo do VelMezu. A myslím, že v té Břeclavi bych tak dlouho čekala.

A jak dloiuho mas po operaci? Kolik kg dole?

Daneš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 20:55

Zitra to bude presne 4 tydny. Dole mam 12kg :mrgreen:

olinka11
339 příspěvků 8.1.15 20:58
@Daneš píše:
Zitra to bude presne 4 tydny. Dole mam 12kg :mrgreen:

No to je krasa!!! Za mesic 12 kilicek dole… Ja uz chci takyyyyy!!! :zed: :)
A ted mas jeste kasovitou stravu, vid… Jak to jde zvladnout.. Kolik toho snis?

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 20:59

A už chodíš do práce po tom zákroku?? 12kg za měsíc to je mazec… Mažeš se něčim nebo poradili ti nějaký trik na stažení kůže?? Mám strach aby to na mě pak neplandalo :(

Daneš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 21:17

Do prace ještě nechodím. Obvoďačka mi včera řekla, že by to chtělo apoň 6 týdnů, než budu aspoň týden na normální stravě. Kašovitá je holky super. Dnes jsem si udělala játrovou omáčku a byla jsem v sedmém nebi. Ta tekutá byla řehole. Ale přežila jsem - s malými hříchy. Při velké únavě jsem si slupla i kousek čokolády.

Na kůži nic moc nepoužívám, jen jizvy mažu vazelínou. Taky jsem se bála, že to na mě bude plandat, ale zatím se stahuje sama. Tak uvidím kam až:-) Zatím mám stále 115kg, před dvěma lety jsem měla 113 (sice jen asi týden, než to šlo zase nahoru), ale ani tehdy mi kůže neplandala, tak uvidím.

Tobě někdo něco radil? Já přemýšlela nad nějakým Elasti-Q, ale vzhledem k tomu, že v těhotenství, pro které je vyvinut, mi byl na nic, tak tomu nevěřím ani teď.

Veronika198
285 příspěvků 8.1.15 21:24

6 týdnů jo? to je mazec. Četla jsem tu i příspěvek, kdy paní operovali v úterý, v sobotu ji pustili a ve středu šla do práce, nebo nějak podobně hororově. Koukala jsem že na to jsou různé názory, ale nejčastěji jsem se setkala s tím, že pokud neděláš fyzicky náročně, je rekonvalescence 3 týdny. Dělám v kanclu a počítala jsem tak s tím měsícem celkem i s OP.
Mě radili masáže ve vodě a střídání teplé a chladné vody na prokrvení, jemné masírování kůže v sauně, kokosový olej atd atd… Ale jestli z toho něco funguje nevím.

Užíváš nějaké vitamíny?? Spolkneš vůbec tabletu? Koukala sem na ty želatinové multivitamíny co se dají vycumlat že by nemuseli být špatný. Mamka je dostala k vánocům tak sem jí jeden na tajňačku vzala a chutná to jako normální gumídek tak nevim jakej to bude mít efekt :D

Daneš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 21:34

Ja vitaminy neměla. Pila jsem ty NutriDrinky, což je komplet výživa i s vitamíny a minerály. Ale tabletu spolkneš už v té nemocnici :-)
V nemocnicni mi k te neschopnosti rikali, ze do vytazeni stehu to urcite doporucuji a potom je to individuální. Ze nekdo tu tekutou stravu spatne snasi a je hodne unaveny a nekomu to nic nedela. Ja byvam unavena a taky mam porad prujmu. S tou kasovitou stravou mi nekdy byva po jidle trochu zle, tak jsem rada, ze se muzu na chvili natahnout aspon na gauc u TV, kdyz uz ne primo spat.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 15:52
tubulizace

Ahoj, přečetla jsem jedním dechem všechny příspěvky. Všem co už mají po operaci gratuluji ke schozením kilečkám. Já jedu na první schuzku do Turnova 5.2 a musím říct že už se moooc těším. Před 2 dnama jsem napsala p.Mudr Hrubému meil jestli si už ted mohu dát udělat všechna vyšetření a dnes ráno jsem měla odpověd že už mohu a pak je mám toho 5.2 přinést sebou teda výsledky. Od rána jsem jak na koni, hned ráno jsem se objednala na všechno takže poslední vyšetření mám gastro a to 30.1 takže to budu mít hotovo. Závidím všem co mají vše za sebou, já si říkám už at je aspon 4.2 se asi nedočkám ale vydržím, už jen to jak píšete že hubnete a já budu zase k světu a nebudu se muset za sebe stydět. Držím vám všem palečky

Veronika198
285 příspěvků 9.1.15 16:11

Anička62: Teda to je mi novinka že si to můžeme zařídit už předem, já myslela, že na té první konzultaci a vyšetření teprve pan doktor řekne jestli nás přijme na zákrok a pak teprve si můžeme dělat vyšetření (aby nebyla zbytečná v případě zamítnutí)
Já jdu na 1. konzultaci 22.1. :D Jinak, jaké všechny vyšetření jsi si obvolala?? Docela mě to zaujalo a asi to tak taky udělám ať nečekám potom dlouho. Potřebuješ na nějaké doporučení od obvoďáka nebo při objednání stačilo říct, že to máš pro tenhle účel???

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 16:22

Ahoj Veroniko, já se objednala dnes ráno na gastro, spirometrii, psychologii a předoperační vyšetření, volala jsem mému doktoru obvodnímu, řekla jsem mu vše a že jsem se už objednala tak mi řekl at se u něj stavím že mi na vše napíše žádanky. Nevěděla jsem jestli si to mužu udělat než pojedu na 1 schuzku do Turnova, proto jsem psala na meil p. doktoru Hrubému a on mi odepsal že si to už mám vyřídit, proto jsem hned jednala protože bych to ráda měla co nejdřív za sebou a těšila se že budu hubnout. Příští rok se mi bude ženit syn tak bych ráda vypadala k světu abych mu nedělala ostudu.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 16:26

Zapoměla jsem napsat ještě ultrazvuk břicha

Veronika198
285 příspěvků 9.1.15 16:27

Teda, tak to si to v pondělí taky obvolám… Gastro, spiro a psychologii jsi si objednávala v turnovské nemocnici??? A to předoperační dělá obvoďák ne? To je EKG, krev, celkový stav atd.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 16:41

Já mám vše tady b Železním Brodě jen gastro a psychol.je v Semilech. Jinak to předoperační dělá obvodák.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 16:44

Ty to máš o trošku dřív teda tu schuzku tak pak písni na kdy budeš mít termín operace

Veronika198
285 příspěvků 9.1.15 16:59

Jasně, napíšu :D a hned v pondělí si to obvolám a dojdu si k doktorce pro doporučenky. To předoperační ale má být max 14dní před operací, ne??
To máme podobně Aničko, jen já bych příští rok ráda vdala sebe a nechci být v bílém jak sud :(

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 17:19

Asi jo ale mně napsal p.mudr Hrubý at si to už zařizuji, Třeba se tam sejdeme myslím s tebou i Olinkou 11,uvidíme ale už aby bylo 5.2

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 17:22

Jinak já mám taky přítele ale řekla jsem že vdávat se budu až budu hubená a to trvá už 5 let tak nevím jestli to ještě chvíli vydrží a pak si mně veme :lol: no jak se říká kdo si počká ten se dočká ale chci to udělat hlavně pro sebe kvuli zdravotním problémum.

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 17:26

Veroniko tak si nech tu předoperační nakonec to je už to nejmenší, já to tak asi taky udělám na to se nepotřebuji objednávat, to mně obvodák udělá kdykoliv

olinka11
339 příspěvků 9.1.15 18:29

Ahoj holky, dobry napad Anicka62 zaridit si to predem :palec:
Ale predoperacni urcite ne-e, pac tomusi byt 14 dni pred operaci, ale ostatni urcite jo, na te konzultaci se pak uz domluvitena terminu operace, takze holky, tesim se na vas v nemocnici ;)

anička 62
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 18:44

Jéé Olinko já se těším až moc, děvčata přeju vám i sobě at to dopadne co nejlíp a co nejdříve.

olinka11
339 příspěvků 9.1.15 19:26

Ja se taky strasne tesim, jen doufam, ze do toho nevleze nejakq nemoc, nebo tak neco, kdyz uz mi dal doktor termin az za tak dlouho.

Veronika198
285 příspěvků 9.1.15 20:15

Já sem na sebe ted naštvaná, že sem si to nezjistila dřív, jsem objednaná od listopadu a 14 dní před konzultací zjistím, že sem si ty vyšetření mohla udělat. Takhle to zase budu honit na poslední chvíli a posune mi to termín operace :( holky to je na prd… Hned v pondělí to obvolám a objednám se. Teda, to by byla sranda kdyby sme se tam sešly všechny 3

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Váš příspěvek