Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
bessik
13 příspěvků 9.12.14 09:17

Ahojky tak to jsem ani nevěděla, že operují i s menším BMI, mě řekli, že když mám nad 40,tak je to zdarma.Je pravda, že jsem se nezajímala, jak by to bylo jinak, protože jsem měla 42.Tak držím pěsti, ať to klapne!!Jsem úplně spokojená!!!Bessik :)

Bláňa 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.14 11:00

Tak to je bomba!!! Gratuluji!!!
Já jsem výš.152 a mám nyní 74 kg snažím se od května!! Jsem samozřejmě ráda, že jsem dokázala toto, ale!!!Abych to udržela!!To bývá můj problém. Chodím (chodila poprvé) k obezitologovi do Zlína. Díky mu jsem to dokázala. Já potřebovala mít pomocnou ruku která mě podržela a hlavně hlídala. Už jsem ukončila to půlroční kolečko u něho. Mám jít po vánocích na převážení tak se na to zeptám a pokusím se o tu tubulizaci. Vysoký tlak i astma mám!!( bohužel)Mám toho víc tak uvidím co se bude dít. Moc děkuji za naději a za odpověď!!! Přeji hodně zdraví a ubýváni kil!!!
A v Nová roce?? Ať je lepší než tento rok. Ahojky Bláňa.

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.14 19:59

Bláňa 1 já měla BMI 38,1 a neplatila jsem nic :-) vše šlo na pojišťovnu, byla jsem v Turnově a naprostá spokojenost :potlesk: je to 14 dní mám dole 8kg

Bláňa 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.14 20:30

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
bacilius!!!

Simčaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.14 12:04
ahojky lidičky :-)

Koukám jako blázen, co tu je přízpěvků a komentářů :-)
Strašně mě to těší že se Vás tolik zajímá o tuto operaci :-) Jinak 4.11.2014 jsem byla na operaci Tubu :-) vše super, vše jsem zvládla teď mi zkončila kašovitá dieta ale už při té kašovité dietě jsem jedla poměrně vše, jen jsem to dlouho kousala vše si vážím a hlídám si aby to nebylo moc tučné má dnešní váha ze 127 kg je 109 :-)takže dole mám 18 kg jsem šťastná a cítím se mnohem lépe jen ve všem jak v pytli..:-D ale super:-) Po operaci se dá zvládnout vše, je to trošku silné kafe, ale co by jsme pro sebe neudělali :-) myslím na Vás co to máte před sebou a těm co to mají už za sebou spoustu kileček dole :-) :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.14 13:14

Jediné co mi na tom celém vadí je to že už si kávu nevypiju s takovou chutí jako dřív. Spíš ji nepiju vůbec. Odtučněné mléko se dá přežít i mi chutná, ale po té kávě se mi stýská, byl to můj každodení rytuál, ráno při vstávání s dětma, po obědě kdy jsou spát…atd :-) ale co ěm těší je to jak nevstávám zničená, když moje tělo v noci místo trávení odpočívá :dance:

olinka11
339 příspěvků 10.12.14 17:06

Zdravim, to se tak krasne cte, jak vam jdou kilca dolu, ja uz chci takyyyyy!!! :-)…prosim ty, ktere byly na tubu v Turnove. Jak dlouho jste cekaly na operaci? Myslim tim, kdyz jste uspesne absolvovaly vsechna vysetreni, tak za jak dloho jste mely termin operace. Prvni konzultaci u pana doktora Hrubeho mam za sebou, ale na gastro vysetreni jdu „az“ 7. Ledna, vsechna ostatni vysetreni stihnu jeste v prosinci. Diky za odpovedi

bessik
13 příspěvků 10.12.14 17:30

Bacilius, nechápu proč by jste si nemohla vychutnat kávu???Já si dávám 1 denně jako dřív i ve stejném množství a vpohodě!!Vy ji máte zakázanou, nebo vám nedělá dobře??? :D

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.14 17:31

Zakázanou jí nemám ale usrkkávat jí hodinu mě teda nabaví :-) mám jí ráda horkou :-) a za den jich bylo klidně i 5 :-) teď mi nechutná, když nejde vypít :)

irenaz Bakova
5 příspěvků 11.12.14 13:06
ahojky všichni PO...

Ahojky lidičky,5.12.2014 jsem byla v Turnově na tubulizaci u pana Dr. Hrubého, nevím proč jsem měla pooperační problémy, snad kvůli vysokému tlaku, nebo kvůli něčemu jinému, ale po narkoze mě nemohli probrat a poté jsem měla problém s dýcháním, ale vše dobře dopadlo, pěkně si mě tam na aru pohlídali a do večera jsem byla zpátky na pokoji. bolesti jsem neměla, řezy bolely jen v normálu, tzn že o nich víte, v sobotu ráno jsem se už došourala na záchod. jsem doma čtvrtý den, jsem na tekuté stravě, zatím vše v poho, volala jsem i dietoložku na kterou jsme dostali tel. číslo kde nám zodpoví všechny dotazy a dělám to prý dobře jak to mám teď rozvrženo…když jsem nastupovala do nemocnice měla jsem 105kg nyní mám 97,5kg…všem co se chystají na operaci držím pěsti a nenechte se ničím a nikým odradit pokud jste se sami pro tuto operaci rozhodli, tak toto je pohled z mé strany…a ještě k personálu v nemocnici-mají skvělý přístup k pacientům :potlesk: s přáním pěkného dne…

olinka11
339 příspěvků 11.12.14 13:18

@irenaz Bakova mohla bych se zeptat, jak dlouho jste cekala na operaci, pote, co jste mela vsechna vysetreni uspesne za sebou? Ja jsem byla na prvni konzultaci 4.12., spiro a psychologa stihnu jeste v prosinci, ale gastro jdu „az“ 7.1., tak me zajima, jak dlouho pak budu cekat, uz se hrozne tesim. Dekuju

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.14 16:39

Já jsem byla na gastru v říjnu a na operaci jsem šla 26.11. v Turnově :-) dlouho se nečeká :-)

olinka11
339 příspěvků 11.12.14 20:32
@bacilius píše:
Já jsem btesima gastru v říjnu a na operaci jsem šla 26.11. v Turnově :-) dlouho se nečeká :-)

Juu, tak to je super!!! Uz se strasne tesim

Veronika198
285 příspěvků 11.12.14 22:32
pszchologické vyšetření

Dobrý večer dámy. Jak tady čtu všechny ty příběhy, tak jsem už docela nedočkavá…Jsem odjednaná na první konzultaci k panu doktrou Hrubému do Turnova na 22.1.2015 (objednávala jsem se začátkem října). Jak se to blíží, přepadá mě ale strach „co když si mě pan doktor nevybere a zákrok mi neudělá“. Nemáte někdo nebo někdo ve vašem okolí zkušenosti s odmítnutím?? A zároveň sem se chtěla zeptat, jak vypadá to psychologické vyšetření? Nikdy jsem na něčem podobném nebyla a představuji si to jako z amerického filmu, kde obstojí jen ti nejsilnější.

kuželka 9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.14 12:46
tubu

Dobrý den všichni co jsem píšete nebo se ptáte. Já budu po operaci dva měsíce a cítím se úžasně 18kg mám už dole :lol: a kila jdou pořád dolů :palec: na operaci jsem byla také v Turnově u pana doktora Hrubého je to doktor s velkým D příjemný a zodpoví všechny vaše otázky i když jste doma a máte nějaký problém nebo si nevíte rady, sestřičky v nemocnici jsou také skvělý kdyby si na ně člověk zazvonil dvacetkrát tak příjdou s usměvavou tváří a pomůžou :potlesk: Co se týče vyšetření : první konzultaci jsem měla 28.8.2014 a všechna vyšetření během měsíce. Na konci září jsem si volala na termín operace nástup byl 21.10.2014 a pak to šlo všechno jak po drátku. Takže kdo už na této operaci byl držím palečky ať jdou kila pěkně dolů a ty co teprve na operaci čekají ať nemají strach protože po tom se opravdu člověk cítí skvěle a také držím pěstí ať to vše dobře dopadne. Veroniko 198 neboj se to psychologické vyšetření není jak z amerického filmu já to teda neměla zeptala se mě na dvě otázky ani né za 5 minut jsem byla venku :) Mějte se všichni pěkně :mavam:

Veronika198
285 příspěvků 12.12.14 20:42

Dobrý večer dámy.
Za jak dlouho jste šly po operaci do práce?

jitpra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.14 00:29
tekutá strava

Bessik a bacillius děkuji :)

olinka11
339 příspěvků 13.12.14 19:05

Dobrý večer :mavam: Holky, vy, co jste už po operaci, cvičíte každý den?

irenaz Bakova
5 příspěvků 14.12.14 16:24

Olinka11,zdravím, u každého je to jinak, já jsem byla na konzultaci u pana doktora Hrubého 17.7. a na operaci jsem šla v prosinci a objednávala jsem se začátkem listopadu…u mě se to protáhlo z léta do podzimu protože jsem měla v žaludku bakterii co způsobuje zánět a ten mi museli přeléčit antibiotiky, držím vám pěsti ať se vše povede a vykročíte s usměvem do nového života. Já mám po operaci týden,8kg dole a cítím se dobře..nebojte se druhý den po operaci prospíte ale budete už moci chodit, tak hodně shozených kil přeji.. :)

olinka11
339 příspěvků 14.12.14 18:30

@irenaz Bakova moc dekuji za povzbuzeni :hug: 8 kilo dole tyden po operaci 8o to je krasa!!! Tak jen tak dal a budu rada, kdyz sem napisete sve dalsi zkusenosti a to, jak zvladate pooperacni dietu :-)

Veronika198
285 příspěvků 14.12.14 20:17
kůže

Dámy, když jdou takhle hodně a rychle kila po operaci dolů, jak to je s přebytečnou kůží??? Máte nějaké tipy na její stažení a lepší elastičnost?? případně začly jste nějak kůži vyživovat již před operací jako před-přípravu?
Olinka11 : já jdu do Turnova na první konzultaci k panu doktoru Hrubému 22.1.2015 a budu ráda pokud se semnou podělíte o nějaké zkušenosti a pociti, přeci jen jste předemnou o krůček v před

olinka11
339 příspěvků 15.12.14 19:54

@Veronika198 Zdravím, na tu konzultaci se vůůůbec nemusíte bát, naopak, pak doktor je velice příjemný a milý..
je to tam tedy na dýl, člověk si musí „vyhradit“ celý den. Byl se mnou manžel a panu doktorovi to vůbec nevadilo, vše si vyslechnul se mnou.
Já už se těším, až budu mít vyšetření za sebou, a budu mít už termín operace :-) snad dopadne vše OK, v pátek jdu k psycholožce a na spirometrii.

Veronika198
285 příspěvků 15.12.14 22:46

Olinka11: Z pana doktora Hrubého obavu nemám, již jsem se s ním setkala před 2 lety při operaci slepého střeva a vím že je moc vstřícný a milý. Spíš mám obavu aby si mě pro zákrok vybral. Spíš jsem narazila na to, že nemůžu doložit historii léčby své nadváhy, protože jsem většinou hubla v nějaké nelékařské organizaci jako Svět zdraví, Natur house atd. ale ne pod dozorem opravdového lékaře. Tak si v pátek zapisujte všechny otázky pszchologa pečlivě :D a pak se musíte podělit jak vyštření probíhalo…

olinka11
339 příspěvků 15.12.14 22:54

@Veronika198 urcite napisu ;-)

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.14 07:57

Já mám po operaci 3 týden, mám dole 8 kg a teď mi váha nějak stojí…jsem teda ráda že to nejde nějak drasticky rychle aby mi pak nezůstala viset přebytečná kůže. cvičit jsem zkoušela ale i když mě nic nebolí úplně jednoduše to teda nejde.

olinka11
339 příspěvků 16.12.14 13:12

Ještě holky, je nutný ten „celkový ultrazvuk“ jako součást předoperačních vyšetření?

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.14 15:53

@olinka11 mě teda žádný celkový uz nedělali :-) jen gastro, psycholog a spirometrie mi stačilo :-)

olinka11
339 příspěvků 16.12.14 20:03
@bacilius píše:
@olinka11 mě teda žádný celkový uz nedělali :-) jen gastro, psycholog a spirometrie mi stačilo :-)

Nam prave na te prvni konzultaci doktor rikal, ze je to na nas, jestli pujdeme.. Ale dal takovej priklad, ze by bylo trapny, ze by nam udelal tuhle operaci a za par tydnu nam nasli napr. nador na ledvine (cituji jeho slova)… Ale asi tam taky nepujdu

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.14 11:46

@olinka11 no právě proto se jde na gastroskopii tam na tom zjistí jestli je žaludek a cesty k němu v pořádku a ten celkový UZ nebude potřeba, ale mě např. ten UZ udělali automaticky při Gastru, je to asi jak kde.

snek76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.14 20:49
ultazvuk

Ten ultrazvuk dělají jenom když má pan doktor podezření na zatučněná játra tak potřebuje vědět jak moc budou vadit při operaci toto vyšetření dělají jenom někomu.

irenaz Bakova
5 příspěvků 17.12.14 20:52
ahoj holky

Všechny zdravím, jen reakce na některé příspěvky-než jsem šla na operaci tak mi napsali celkové vyšetření břicha ultrazvukem, myslím si že to není na škodu, s povislou kůží si nedělejte starosti, kůže je dost elastická tak se stáhne sama, ale dá se tomu pomoci různými krémy na podporu elastičnosti…dieta po operaci je docela krutá, budu končit druhý týden tekuté stravy a těším se až si dám bramborovou kaši, ale za ta shozená kila to stojí :) první 3 dny co jsem byla doma, tak jsem byla docela unavená, ale to si myslím že to bylo ještě pořád vlivem narkozy, teď už jsem v pohodě, takže se děvčata(i chlapci) držte, vy co máte před operací nemějte obavy, a vy co jste po operaci přeji další shozená kilíčka…zase se ozvu :mavam:

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.14 08:41

Jsem téměř 4 týden po operaci a už jsem pod 100kg! je to paráda! přeskočila jsem jeden týden kašovité stravy protože se mi už zvedal žaludek ze všeho co nemělo tuhou konzistenci, ale je mi dobře. sním teda jen 3 sousta z každého jídla ale ten požitek že to můžu kousat mi stačí :D

dudlik1
221 příspěvků 18.12.14 20:19

Dobrý večer zdravím všechny…Půjdu na tubu do Ostravy…gastro a spiro mam za sebou už jen ultrazvuk…psychologa nemusím…nevíte jak je to tam s termínem, když už máte kolečko Hotové? Moc děkuji za odpověď…

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 11:30

Ještě sjem se chtěla zeptat, bylo vám některé po té operaci zle? třeba i celý měsíc? byla tam se mnou holčina, ta vůbec nemůže ani kašovitou, pije jen čistou vodu, ze všeho ostatního je jí zle. tak by nás zajímalo zda jí to přejde nebo zda má něco udělat.

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 13:52

Ahoj holky u kazdeho je to jinak mi zle nebylo, ale mam znamou a te byva spatne a pali ji zaha.Uni si myslim, ze to muze byt i tim, ze porusovala dietni rezim. a jedla docela i dost i to co ja jeste 4 mesice po operaci nemela ona uz mesic po operaci dlabala.Ja byla v Ostrave ve Fakultni nemocnici a cekala jsem po kolecku mesic na operaci.Vsem hodne stesti a krasne vanoce a hubnouci rok 2015. :) :) :) :) :)

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:23
@marciik píše:
Ahoj holky u kazdeho je to jinak mi zle nebylo, ale mam znamou a te byva spatne a pali ji zaha.Uni si myslim, ze to muze byt i tim, ze porusovala dietni rezim. a jedla docela i dost i to co ja jeste 4 mesice po operaci nemela ona uz mesic po operaci dlabala.Ja byla v Ostrave ve Fakultni nemocnici a cekala jsem po kolecku mesic na operaci.Vsem hodne stesti a krasne vanoce a hubnouci rok 2015. :) :) :) :) :)

no jde o to, že ona nejí vůbec nic, protože se jí zvedá žaludek i ze žvíkačky. :(

olinka11
339 příspěvků 19.12.14 14:50

Zdravím, holky :mavam: :mavam: tak mám za sebou psycholožku a spiro, nakonec jsem si skočila i k obvodní pro doporučení na ten ultrazvuk. Takže 6.1. ultrazvuk a 7.1. gastro a hned volám doktorovi :)

Sophik
154 příspěvků 19.12.14 15:46

Ahojka taky jdu na tubu do Ostravy k doc Holeczymu 15.1.2015termin op ale bojim se

olinka11
339 příspěvků 20.12.14 13:21

Zdravim, jeste bych mela otazk.. Jak dlouho trva vysetreni na gastroskopii? A muzu pak ridit, nebo me musi nekdo odvezt? Dekuji :-)

Evča37
22 příspěvků 20.12.14 17:32
Tubu v Turnově.

Všechny srdečně zdravim. CHtěla bych se s Váma podělit o své zažitky z operace v Turnově a také se na něco zeptat těch, co už to mají také za sebou. V srpnu jsem měla první konzultaci u pana doktora Hrubého. Během měsíce jsem byla na psychologickém vyšetření ( skoro dvě hodiny :? ) ultrazvuk žaludku ( v poho), spirometrii a na gastru( pro mě nejhorší zážitek - vše pěkně na tvrdo, bez oblbovačky nebo nějakého znecitliváku). Na samotnou operaci bych šla jistě dřív, ale sama jsem si vybrala termín nástupu 9.12. Nemohla bych si dovolit být dlouho na nemocenské a tak využívám svátků vánočních :D. Na pokoji jsme se sešly tři čekatelky, takže bylo dost veselo. Žádné obavy. V den nástupu jsme podnikly vyšetření, pohovor s Dr. Hrubým a anestezioložkou. CO pro nás bylo nejdůležitější byl rozpis operací a samozřejmě zavedení čípku (naštěstí se upustilo od klystýru :lol: ). Já šla na řadu v půl jedné ve středu desátého. Ráno jsme dostali prášek na zklidnění jícnu, injekci na ředění krve, kontroly oholení :lol:,bandáže nohou a půl hodiny před operací uklidňující injekci. Díky ní jsem jela s úsměvem na operační sál. Po operaci jsem se probudila na dospáváku, kde se mi chtělo zvracet, ale sestra mi píchla ihned protizvracecí injekci. Pak jsem se probudila až na pokoji, kde jsem zjistila že mám kapačku :,(, ale nemám kabelku s drenem :). Středa se prospala s práškem na spaní i noc, kde jsem stejně musela dvakrát volat sestru, aby mi dala mísu :oops:. Ráno už přišly sestřičky a bylo měření tlaku, chození, přendávání infuzí, a bylo mě vcelku fajn, jen trochu na zvracení. Po vykapání třech infuzí, jsme dostali nutridrink a mohli jsme se napít čaje nebo vody. Každý lok pekelně bolel a hlavně se mi hrozně říhálo. Den ode dne bylo líp ale říhání u mě nepřestalo. V sobotu jsme šly na převaz a domů :potlesk:. Čtrnáct dní mám být na tekuté stravě, takže teď den začínám tabletou na zklidnění jícnu, po půl hodin se v devět nasnídám 100ml. jogurtového mléka po půl hodině se napiju a piju až do půl dvanácté. Pak si dám 100 ml. rozmixované a naředěné polévky a opět po půl hodině piju až do půl 3 a ve tři si dám naředěnou přesnídávku a v šest opět jogurtové mléko. A teď se Vás chci zeptat, dělám to dobře nebo ne? A můžu v tekuté stravě kafe s mlékem. A když tam bude odstředěné mléko je to ještě pití nebo už jídlo? A také jsem zjistila, že když si dám velký lok tekutiny, tak mě žaludek nebolí tak, jako když polikám malé loky. A má někdo zkušenosti s užíváním léků. Zdá se mi, že na mě leze chřipajzna, tak jestli můžu paralen a nebo jiné léky? Děkuji za odpovědi :lol:

Sophik
154 příspěvků 20.12.14 19:45

Ja jsem byla na gastroskopii sama a bez injekce uz po druhe a da se to zvladnout zalezi jak jemny je pan doktor :)

Veronika198
285 příspěvků 21.12.14 18:09

Evča37: můžu se zeptat, co jste dělala 2h na psychologii?? Holky tu psaly, že dostaly 2 otázky a šly. Neumím si představit 2h s psychologem… Mohu se zeptat s jakou výškou a váhou jste operaci podstoupila??? Já jdu 22.ledna teprve na první pohovor tak si už křížím palce aby mě pan doktor Hrubý vzal…

Evča37
22 příspěvků 22.12.14 11:53

Na psychologii se mnou sepisovala zprávů od anamnézy rodičů až po mně. Pak jsem dělala psychotesty a IQ testy. Vážně 2 hodiny :lol:. Na operaci jsem šla s váhou 121 Kg, a to jsem před tím zhubla ještě 6 kg. takže 127/168 výška.
Nebojte se, vše se zvládne. :D

Evča37
22 příspěvků 22.12.14 11:56

Ráda bych se tady někoho zkušeného - po tubulizaci - zeptala, zda jste měli v krku pořád takový knedlík nebo bublinu, která je tam i když piju nebo jím a nejde se jí nijak zbavit?

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.14 16:35

@Evča37 Ahoj Evčo, krásně jsi se o TUBU rozepsala, a docela mě zaskočilo že já to v Turnově měla úplně jinak, DR Hrubého a anestezioložku jsem viděla až zakuklené na sála a ještě si je pamatuju matně :D pak už jsem je neviděla ani při odchodu, měla jsem dren ale narozdíl od toho co píšeš mě bylo dobře, teda ale až v pátek (operace ve středu) trvalo než mi odezněla narkoza, v tu dobu jsem si vše vyčítala…co se týče té tekuté stravy, že si dáváš 100ml je faj, ale bylo by dobré rozedělit si těch 600ml (jídla) na celý den…takže po 1 1/2-2h těch 100ml a mezitím i pít. já těch prvních 14 dní srkala pití z kojenecké flašky mojí dcery :D kašovitou stravu jsem měla ještě týden držet ale já jsem to přeskočila, dělalo se mi blbě ze všeho co teklo, taže jsem 4 týden po operaci a už jsem na tuhé stravě, sním teda jen 2-3 sousta na oběd ale i to mi stačí. co se týče těch bublin tak to vůbec netuším, mě opravdu jako by nic nedělali :D občas mi i kručí v břiše :P a prej že nebudu mít pocit hladu :D asi je to i o psychice

Evča37
22 příspěvků 22.12.14 22:07

Tak to jsi měla teda poměrně hladký průběh. Nebýt té bubliny v krku, tak jsem taky v pohodě. Ale tohle mě hrozně vadí, rozčiluje a bolí. Nevím, zda by nepomohlo pít třeba acido. Už se chytám úplně všeho :lol: :lol:

bacilius
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.14 16:28

Holčina co tam byla se mnou má zase problém že nemůže nic pozřít, ze všeho se jí zvedá žaludek, je zoufalá, doufala že si zítra dá trošičku salátu :D

olinka11
339 příspěvků 24.12.14 07:38
@bacilius píše:
Holčina co tam byla se mnou má zase problém že nemůže nic pozřít, ze všeho se jí zvedá žaludek, je zoufalá, doufala že si zítra dá trošičku salátu :D

A to neji vubec nic? 8o

Veronika198
285 příspěvků 28.12.14 11:50

Dámy co si dáváte k jídlu po operaci?? Četla jsem o ředěných přesnídávkých, jogurtových mlékách atd. dáváte si nějaká i třeba nutridrink nebo nějaké vitamínové preparáty??? Z přesnídávek tělo moc živin nezíská, spíš jen cukr, jak je doplňujete??? Napsal vám některé třweba nutridrink doktro na recept??

Sophik
154 příspěvků 28.12.14 14:08

Ja jdu na op teprve 15.1 ale ted mam rymu a kasel tak se rychle kuryruju at nemam zase odklad uz se moc tesim az ztratim nejake to kilco

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Váš příspěvek