Tubulizace žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.14 15:13
evavelyna

Ahojky, moje datum na tubu je 5.5.2014 snad bude vše ok srdečně zdravím :srdce: :srdce: :srdce:

kiki14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.14 21:33

Dobrý den byla jste na tubu v iscare? Můžu poprosit o bližší info třeba na mail? kaktusek. fialovy@centrum.cz děkuji :-)

kiki14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.14 21:38
Dobry den taky se chystam do iscare muzu poprosit o nejake info dekuji
@zdendulkaa píše:
Ahojky všem tak já taky pujdu na Tubu 14.10. v iscare ted mám váhu 130 kg tak jsem zvedavá
@zdendulkaa píše:
Ahojky všem tak já taky pujdu na Tubu 14.10. v iscare ted mám váhu 130 kg tak jsem zvedavá
boryna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.14 20:10

V pondělí 31. 3. jsem byla na TUBU v Turnově u Dr. Hrubého, resp. operoval mě Dr.Hain a vše proběhlo OK, bolesti naprosto žádné, servis na pokoji jako v Chicago Hope, čuměla jsem jako blázen. Šlape to tam na celém oddělení jako strojek švýcarských hodinek. Ve čtvrtek dopoledne mě pustili domů- vlakem 150 km samotnou, cesta proběhla naprosto v pohodě, vůbec na sobě necítím žádnou únavu, bolesti, omezení v běžném životě. 4 malé jizvy na břiše, které se zmenšuje na pohled!!! Strava ovšem zatím jen tekutá- jog. nápoje, kefíry, podmáslí, ředěné přesnídávky, Kubík, rozpustné vitamíny no a k obědu i večeři 1/4 bujónu Knorr poctivý hovězí či kuřecí přelitý 100 ml vody- ten mi vždy dodá sílu. VŮBEC ŽÁDNÝ HLAD! Za měsíc jedu na kontrolu a je to. Zatím mám od neděle dole 5 kg, při té tekuté se to pohrne rychle dolů…Vřele doporučuji toto pracoviště, vše je rychle vyřízeno, myslím od konzultace k operaci, v mém případě 10 týdnů. DOPORUČUJI:

Linda Tarkowszka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.14 19:57
nemocnice

Byla jsem před pár dny na operaci v Mostišti u Velkého Meziřící. Nemocnice má svoje stránky a tam se vše dovíte. Od prvního objednání do operace neuběhly ani dva měsíce a mám to za sebou.

kiki14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.14 22:52

Holky moc moc prosím kdo máte za sebou tubu v Turnove prosím píšete mi mail potřebují se zeptat na pat věci. Moč předem děkuji…kaktusek. fialovy@centrum.cz

zoubek 27
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.14 23:40

Ahoj prosím o radu dočetla jsem se že nemusím chodit k obvod. lekaři že mohu přímo do Turnova na konzul.je to tak???také bych chtěla na tubu.moje diety už nezabírají a stále se trápím moje váha je pro mě děsivá. hlavně mám malou dcerku a nechci aby se za mě musela někdy stydět :,( mohu ještě otázku kolik to stojí? nebo platí něco pojišťovna? děkuji předem za odpov.

boryna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.14 16:12

Pro Zoubek 27- Záleží u jaké jsi pojišťovny, u VZP se nic neplatí. Obvoďák ani nemusí vědět, že tam jdeš, stačí zavolat do Turnovské nemocnice na gastro a objednat se na konzultaci a tam dostaneš potřebné info, projdeš kolečkem vyšetření a objednáš se na operaci. Konzultace probíhají každý čtvrtek.

Linda Tarkowszka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.14 22:15

Já jsem u poištovny ministerstva vnitra a v Mostišti jsem taky nic neplatila. Tam e rozhodujjící BMI a jde to vše rychle. Mohu e jen doporučit.

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.14 12:43
@eva velyna píše:
Ahojky, moje datum na tubu je 5.5.2014 snad bude vše ok srdečně zdravím :srdce: :srdce: :srdce:

už se to blíží bojím se :roll: :roll: :roll: :roll:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.14 09:38

Ahoj muj termin je 6.5 takze budeme na sebe mysle :mavam: Take moooc bojiim.

Blanka24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.14 21:44
Ahoj

Ahoj děvčata nevi někdo jestli tubu. proplati aji Voj. zdrav. pojištovna dik za odpověd. :D

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.14 18:09

Marciik kde vás budou operovat mne v iscare clinik budu na vás myslet s pozdravem ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.14 09:04

Me v OV, ale bojim bojim, ale urco to bude ok. Takze myslime na sebe a posilam pozdrav. :D :)

kiki14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.14 09:33

Eva velyna já se taky chystám do iscare, mám před sebou zatim teda jen kolecko, mohla byste mi pak dát vědět třeba jen na mail info, jak to tam probíhalo? ;)

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.14 08:24

Dám vám vědět vše jak to celé probíhalo KIKI S POZDRAVEM EVA VELYNA :mavam:

Blanka24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.14 20:48

Prosim o radu nevi někdo jestli hradi Vojenska pojištovna TUBU.diky za odpovědět Blanka :)

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.14 06:45

Blanko24 ja si myslím, že ano když je BMI vyšší
;)

Blanka24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.14 07:18

Děkuji eva velyna :lol:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.14 11:01

Tak v pondělí jdu na sál jako první no uteklo to jako voda co napsat…bojím se
8o

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.14 13:18

Budu vam mooocinky drzet palce.Ja v pondeli uz take nastupuji, ale me budou brat v utery musi si pohlidat diabetes no strach sileny, take se moc bojim. Asi je normalni se bat. Takze hodne stesti nam obema. :mavam: ;)

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.14 06:37

Marciik taky preji vse at vyjde ok brzo napisu jak a co se dělo mejte se krasně a at jdou kila rychle dolu tak pa :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.14 13:18

Evi uz se tesim az se vratime a popiseme si sve dojmy.Samo take preji jen to nejnej nej.tak zitra a v utery at nam preje jenom stestiii. :potlesk: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :) :)

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 06:33

Ahoj Marciik tak to mam hotové docela fajn jsem doma ležím občas to zabolí, ale dá se to vydržet ještě taden jen caj potom mleko jen po doučcích pít no ale 4 dny po opraci a 5kg dole tak at vám je brzo fajn paaaaa ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 06:34
@eva velyna píše:
Ahoj Marciik tak to mam hotové docela fajn jsem doma ležím občas to zabolí, ale dá se to vydržet ještě tyden jen caj potom mleko jen po doučcích pít no ale 4 dny po opraci a 5kg dole tak at vám je brzo fajn paaaaa ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 21:16

Tak dnes byl dlouhy bolesti tak na stupnici do 10 tak na 8 no jinak piju caj hlad nemam vubec zitra muzu trocha mleka a opet caj uz aby to nebolelo

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.14 10:58

:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: tak vas srdecne zdravim dnes uz po 6rnech si dam trochu bujonu uz se na nej tesim jinak to tak stredne poboliva lezim obces se projdu po dome ale snad to bude lepsi a lepsi tak pa :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.14 16:50

Zdravim vas ja se dnes vrtatila, ja mela tlak a cukr tak sileny ze jsem skoncila na ARO na 5 dnu…Ja shodila za 10 dnu 11kg citim se unavene, ale jinak fajn.take uz papam bujon, i kasovitejsi jsem uz mela a dobre jen nic moc nejim par lzicek jak vy.take lezim. Tak se opatrujte davejte se do kupy a zdraviiim.
:lol: :mavam:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.14 12:20

Dobrý den, to jsem rada že jste v poho. ja jsem taky na kasovite no docela fyjn uz ani moc nelezim snazim se chodit tak nejak po baraku venku jsem byla jen dvakrat za deset dni mam dole 7.5 kg no jde to snad to pujde jeste víc tak se opatrujte pa pa jizvy ok jen je budu muset masirovat a hodne mastit :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.14 17:22

Zdravim to jste na tom lepe nez ja, ale snad to prijde ja jeste lezim sedim.Je dobre ze vam to jde pomaleji ja jsem hodne unavena dostala jsem zahul :),ale bude dobre. MOOOC VAM TO PREJI::::Drzte se i vy se opatrujte, Ja jdu na kontrolu ve stredu tak uvidim co mi reknou.. :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.14 17:48

Nebojte Marciik vše zvládnete a bude taky běhat. jen to občas pobolivá a když se ohýbám pro něco tak to taky citim, ale snad to bude lepší a lepší jen ty kili by mohly jít rychleji dolu tak pa pa pa pa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Len52
4 příspěvky 21.5.14 17:46
Výměna informací.
@eva velyna píše:
Ahojky, moje datum na tubu je 5.5.2014 snad bude vše ok srdečně zdravím :srdce: :srdce: :srdce:

Zdravím.5.5.2014jsem byla na tubulizaci ve Vítkovické nemocnici a ráda bych se dělila o informace. Můj email je l. dluhosova@seznam.cz

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.14 21:08

Ja take zdravim ja byla v ostrave ve fakultni nemocnici.Jak se citit, dnes jsem byla na kontrolu a je vse OK. :mavam:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.14 07:41

Ahojky len52 a marciik no je mi tak nejak pod jizvou mam bulku tvrdou boli me jinak jsem slaba polehavam jim jen 80g vic tam nedam no mejte se krasne pa pa jo na stlici jsem jeste nebyla uz bych to potrebovalo

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.14 07:44
tubu

@Len52 ahojky jak vam je no ja jsem slaba a chtela bych na stolici ale nejde to pod jizvou mam tyden tvrdou bouli tak nejak me to boli kdyz si sedam a tak jinam papam uz 80g bramkase mrkve mixovane no trapi mne ta boule pod jizvou tak pa pa :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.14 10:43

Ja byla ne kontrole vcera, jim take mixovanou spise ridsi. Mam stolici ridsi, ale musite hodne pit na to se dava docela duraz i ja s tim bojuji. Rikal mi, ze aspon 1,5l ja dam tak ten 1litr.Rany si uz muzu masirovat mesickovou masti sprchovat vodou.Tez toho moc nepojim.Byla jste na kontrole???Myslim na vas a verim, ze to bude dobre, Jinak ja jsem tez slaba a unavena, ale myslim si, ze to k tomu patri. Pokuste se jist vice vitaminu ja kazdy den mixuji jahody aspon neco a koupila jsem si do piti multivitamin. :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.14 14:38

Srdečně zdravím Marciik děkuju za odpovědi jste moc hodna vše co mi pišete si koupím mějte se moc krásně pa pa

Len52
4 příspěvky 24.5.14 09:55
Len52

Zdravím. Ty bouličky pod jizvami jsou normální, časem zmiznou. Já jim kašovitou stravu i kuřecí maso, vše do 100g.Jsem celkem v pohodě. Ale co stávkeje je váha. Z nemocnice mě pustili třetí den po operaci, neměla jsem dren ani žádné bolesti. V nemocnici ubyly čtyři kila, doma dvě a váha potvora né a né se hnout.Jak jste na tom s váhou Vy.(možná mám přehnané nároky.)

boryna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.14 10:26

Mě váha také stávkuje, jeden týden nic, druhý hup a 2 kilča dole, další týden opět nic…Jsem 6 týdnů po tubu. Je to jako na houpačce, jím stále stejně pravidelně, zapisuji si vše do kaloricketabukly.cz, nedostanu se přes 3000kJ a přesto ta váha dolů moc nejde. Jezdím už na rotopedu a chodím všude pěšky, takže nějaký pohyb kromě běžných domácích prací tam je. Byla jsem ve čtvrtek v Turnově na kontrole a dr. Hrubý říkal, že je zpomalený metabolismus, že se tělo bojí, že nic nedostane a tak syslí, ale že se to rozjede. Chce to vydržet a tou vahou se nijak netrápit, spíš se měřit v pase a v bocích. Je fakt, že váha mi neklesne, ale míry ano.

Len52
4 příspěvky 24.5.14 10:56

Asi máte pravdu, ale sama určitě víte, že nestoupat dva, tři dny na váhu nejde. Jím tak jak se má, nebo strašili, že méně jídla menší úbytky na váze,,ale v pase mám o 11cm méně. Musíme být asi víc trpělivé.

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.14 10:08

Dobrý den všem, ja jsem po tubu 20dní a mám dole 10kg no jím cca3hod. jen tak 80až 100gramu docela to tam v žaludečku tlačí budu asi muset malé množství ješte si mixuju no moc teda nechodim jeste odpocivam ale zacnu pristi tyden dam si 1km a budu navyšovat protoze do prace jdu az za mesic tak abych tam nebyla jako trotlík tak dámy mějte se užasně uživejte sluníčka pa pa ale zvykla bych si doma po dvouch mesicich se mi nepujde moc hezky do rachoty tak krasavice opatrujte se :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.14 10:09

Ahojky, tak mám 5 meděl po tubu a mám dole ze 123kg na 109kg tak 14kg je to super a je mi skvěle bšem to doporučuji mejte všichni krasné léto pa pa pa :mavam: :mavam: :mavam:

boryna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.14 17:49

Já jsem už 10 týdnů po tubu, zhubla jsem zatím jen 19 kg a teď mi více než 2 týdny stojí váha, jsem už z toho na nervy, jím pořád stejně, málo, piju 2 litry neslazeného čaje denně, teď v těch parnech i víc, zapisuju vše do kalorických tabulek, kde mi to nehlásí žádnou dietní chybu…Jsem z toho fakt špatná. Jím pořád max. 3000 Kj, cvičím, mám mnohem vyšší výdej než příjem a nic. Hlava mi to nebere, sebevědomí na nule…

Len52
4 příspěvky 12.6.14 19:31

Zdravím. Já jsem pět týdnu po tubulizaci a mám stejný problém. Pŕed operací jsem měla 106,jak jsem šla domů 101,5 a za 4 týdny doma dole jen 4kg. Myslím, že při takovém malém množství jídla je to fakt dost málo. Prosím, kdo je po tubulizaci déle napište jak to bylo u Vás. Děkuji.

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.14 11:39

Ahojky, nekoukejte moc na váhu doporucuji se měřit kolem pasu a tak ja mám dnne tak 500 kalorii vic tam nedam ani nepotrebuju a piju tak litr a zatim to jde tak se mejte pa všem držím palečky kila pujdou dole ale chce to čas :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.14 09:59

Ahojky všichni, tak už jsem v pracovním procesu musím říct, že je to ok. začínám po tubu 7neděli a mám dole 17 kg a citím se doopravdy super tak se opatrujte krásné prazdniny a přeju všem hodně štěsti do nového života pa pa pa pa pa :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.14 12:42

No taaak to je krasne gratuluji.Ja jsem take 7 tydnu jsem jeste na prac, neschopnosti /cukrovka/se upravuje takze to se mnou clouma, ale dobry ja mam dolu 21kg a ten pocit hladu opravdu neni. Takze holky mejte se a bojujeeem daaal. :potlesk:

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 09:04

Marciik to je užasné také gratuluju je to super pocit co… tak pa pa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

marciik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 09:32

No super pocit to je a doufam, ze nam to pujde i tak dale.Uz ted vidim jak na me vse visi.Tak bjujem a vzajemne se povzbuzujem. :mavam: :mavam: :mavam: :) :)

eva velyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 15:55

Marciik- budeme se povzbuzovat člověk to potřebuje a je to fajn tak pa :D :D :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Váš příspěvek