Liposukce ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinmartina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.20 12:49
Liposukce ano nebo ne?

Jaký názor máte na liposukci? nebo přímo zkušenost s ní? pomohlo vám to k lepšímu tvaru těla? jste spokojená?

Reakce:
Erika258
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.20 12:51

Nechala jsem si trochu upravit svá stehna pomocí liposukce vodním paprskem, který dokáže pěkně modelovat tělo, a pro tělo je to mnohem méně náročné, než při klasické liposukci.

Martinmartina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.20 16:57

Liposukce vodním paprskem? kde to provádí? přiznám se, že jsem o tomto nikdy ještě neslyšela. jak to přesně probíhá?

Erika258
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.20 10:24

Ano zkuste se podívat na stánky kliniky perfectclinic. cz, kde jsem si nechala tuto úpravu dělat. Je na to speciální přístroj, který umožňuje tvarování těla pomocí vodního paprsku. Nejlepší je si zajít na osobní schůzku na kliniku, kde si můžete vybrat z poboček Brno, Praha, Liberec. Tam se dozvíte přesný postup, a také co je a není možné.

Bobinka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.20 19:40
NE

Já jsem za NE. Podle mě je mnohem lepší zdravá strava a pohyb. Slyšela jsem o tom, že prý se tuk po liposukci ukládá do jiných partií. Pár let zpátky jsem začala cvičit jógu a musím říct, že jsem hodně zhubla a nabrala svaly. Je to opravdu skvělé! Nedávno jsem si koupila krásné dámské sportovní legíny, se kterými se cvičí skoro samo. Našla jsem je tady: https://www.jadberg.eu/…iny-a-capri/ :D

Leniiska
24 příspěvků 3.3.21 10:36
ano ale jen v určitých případech

No jak se to vezme. Když třeba cvičíš ale před tím jsi byla silnější tak máš obecně tukových buněk víc.. Řekla bych, že pokud jsi tento případ a hýbeš se a jíš zdravěji tak určitě běž na liposukci. Pokud si tělo v minulosti vytvořilo těch tukových buněk hodně tak je to asi nejlepší cesta v kombinaci s pohybem. A pokud se toho případně někdo bojí dá se to udělat i neinvazivně díky kryoliposukci: https://www.medicomclinic.cz/…iza-cooltech

Dasamilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.21 22:50

Holky já pořád nevím, jestli do toho jít nebo ne? Do Liposukce? Co myslíte?? Mám pořád strach, ale zároveň vím, že sama už s tím asi nic neudělám.

Evajelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 23:15

Také jsem nad tím dlouho přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla jít na neinvazivní liposukci, která není pro tělo tak náročná jako klasická liposukce a má úžasné výsledky.

Dasamilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 16:48

Opravdu? Kde jste na tom zákroku prosím byla? Bolelo to?

Evajelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 18:36

To právě vůbec není bolestivá věc a má to pěkné výsledky. Pokud by jste se o tom chtěla dozvědět víc, tak já jsem si to nechala dělat v salonu https://www.studiomone.cz/…ni-liposukce Pokud tam budete chtít jít, tak je dobré se předem objednat na čísle 604 873 947, tam vám také mohou říct i konkrétní informace o neinvazivní liposukci.

Tana37
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.21 13:12
@Dasamilkova píše:
Holky já pořád nevím, jestli do toho jít nebo ne? Do Liposukce? Co myslíte?? Mám pořád strach, ale zároveň vím, že sama už s tím asi nic neudělám.

Hele není se čeho bát. Já jsem podstoupila Slim Lipo v Yes Visage na začátku roku a vůbec toho nelituji. Je pravda, že pro krásu je třeba trochu trpět, ale není to tak zlý. Je tam nějaký otok po zákroku a modřiny. Bolest úplně v pohodě. A hlavně výsledek je super. Taky jsem s tukem bojovala nějakou dobu a prostě jsem to vzdala. No a tohle můj problém vyřešilo, tak jsem ráda.

Váš příspěvek