Partners recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefinaw
128 příspěvků 12.12.17 12:47
Partners recenze

Měla bych takový dotaz. Máte někdo zkušenost s touhle konkrétní poradenskou firmou? Dostala jsem telefonickou nabídku, s návrhem nezávazné schůzky od nějakého pána přímo z partners, který mi do telefonu zněl velmi příjemně, ale osobně moc nevím jak to u nich probíhá. Raději bych chtěla slyšet nějaké zkušenosti, od těch co už mají něco podobného za sebou.

Reklama

Reklama

Reakce:

DanielaSo
105 příspěvků 13.12.17 11:00

Co konkrétně vám ten poradce nabízel?

Josefinaw
128 příspěvků 15.12.17 09:30

Své služby v tom že se spolu můžeme podívat na staré smlouvy které mám uzavřené a zjistit jestli nejdou aktualizovat pro mě k lepšímu, nebo je více sjednotit. Byl to ale velice rychlý telefonát. Sám mi řekl že je mnohem lepší osobní schůzka, než takhle po telefonu což já taky preferuji.

DanielaSo
105 příspěvků 17.12.17 19:14

Tak v tom souhlasím vždy je lepší osobní schůzka. Zkusila bych to za to nic nedáte. ;)

Koukaaalka
152 příspěvků 21.12.17 09:25

Můj přítel má od nich poradce už několik let. Znám ho osobně, ale většinou sním přítel řeší veškeré problémy. Já na tohle moc nejsem. Ale ve většině případech poradil, takže já bych na schůzku klidně šla.

Zdenuucha
182 příspěvků 28.12.17 12:46

Mě taky volal poradce od nich ale už je to dlouho. Známá mu dala můj kontakt a řekla jsem si, že si sním sednout jít můžu a uvidím co mi řekne a jaký z toho bude mít pocit. Myslím si, že není od věci se trochu sebevzdělávat a mít lepší přehled. Za mě dobrý.

Josefinaw
128 příspěvků 05.01.18 08:56

Děkuji za info. Já jsem na tu schůzku šla, sama jsem si říkala že je lepší osobní kontakt a mám z toho dobrý pocit. Docela jsem se koukala když mi řekl kolik věci se dá změnit a na čem i ušetřím. Takže tomu dávám volný průběh a příští týden jdeme na další schůzku.

Michaelkaelka
54 příspěvků 08.01.18 15:22

Udělejte si sama názor, vždycky je to lepší :mavam:

PavluseLll
96 příspěvků 17.01.18 14:01

Jestli se můžu přidat, tak jen pro zajímavost. Manžel si nechával zařídit rizikové životní pojištění kvůli podmínkám v té smlouvě a ještě, že si nechal pomoc. Má to nastavené tak aby mohl podmínky měnit, jednou může být líp a jednou zase hůř a pomáhal nám i se spořením pro syna. Už je to teda 3 roky zpět ale není problém se mu kdykoli ozvat.

Josefinaw
128 příspěvků 01.02.18 08:03
@PavluseLll píše:
Jestli se můžu přidat, tak jen pro zajímavost. Manžel si nechával zařídit rizikové životní pojištění kvůli podmínkám v té smlouvě a ještě, že si nechal pomoc. Má to nastavené tak aby mohl podmínky měnit, jednou může být líp a jednou zase hůř a pomáhal nám i se spořením pro syna. Už je to teda 3 roky zpět ale není problém se mu kdykoli ozvat.

Mohla bych se zeptat jak často se scházíte s tím poradcem? Mě je takové blbé mu volat kvůli každé hlouposti když mi říkal, že není problém, mám raději věci řešit osobně, ale schůzky nemáme tak často. A máte ještě něco jiného krom toho manželova životního pojištění?

VálečeKk
28 příspěvků 22.02.18 09:08

Dobrej, kde bych sehnal nějaký kontakt? poradíte pls…

Mardolka
89 příspěvků 02.03.18 10:42

Dobrý den, kdyby jste chtěl, tak mi napište do zprávy můžu vám dát číslo na mého poradce. Ještě bych měla jen dotaz odkud jste? Já z Prahy.

TamaraKrylova
115 příspěvků 08.03.18 11:53
@VálečeKk píše:
Dobrej, kde bych sehnal nějaký kontakt? poradíte pls…

Internet = spolehlivý zdroj. Koukněte na jejich stránky, máte tam na výběr z kraje, pak jakého poradce chcete, podle jeho jména najdete dobu fungování a tak dále :palec:

VálečeKk
28 příspěvků 14.03.18 14:48

@Mardolka Taky Praha, budu rád kdyby jste mi napsala ten kontakt.
@TamaraKrylova Děkuju za tip. Já jsem se už takhle koukal, ne tedy na dobu fungování ale na poradce Partners celkově, ale je jich hodně tak bych raději někoho na doporučení.

TamaraKrylova
115 příspěvků 23.03.18 12:21

Jasný, chápu. Vždycky je lepší nějaký tip. Ale to samohledání má taky něco do sebe. Většinou si toho poradce prověříte víc, než váš známý o něm může vědět. Takže pak jdete i sami na vlastní pěst a víte už pořádně do čeho. Za mě je důležitá doba fungování. Mám k tomu tak celkově blíž. Takže dávám přednost někomu kdo se v tom pohybuje léta, než před začátečníkem ale je to na každém.

MochomurkaA
54 příspěvků 07.05.18 10:06

Ty jejich markety funguji jak? V Praze jich vidam docela dost..

miladae
70 příspěvků 09.05.18 14:12

Je to v podstatě to samé jako poradenství samotné. Přijdete na pobočku partners, tam se vás ujme někdo z jejich pobočky a už to probíhá jako při osobních schůzce s poradcem. Já mám s tímhle zkušenost docela dobrou.

Vendulina39
68 příspěvků 16.05.18 09:23
@MochomurkaA píše:
Ty jejich markety funguji jak? V Praze jich vidam docela dost..

U těch partners marketů vidím plus v tom že jsou hlavně v malých městech a nabízejí tak lidem víc možností. Kombinují klasicky bankovní služby a poradenskou činnost.

MochomurkaA
54 příspěvků 23.05.18 10:21

Dík moc za odpovědi. Hledám právě někoho kdo mi tak trochu uspořádá ten můj chaos ve financích tak si tam zajdu jestli říkáte že je to v pohodě, mám tu partners pobočku hned za rohem.

Vendulina39
68 příspěvků 30.05.18 10:22

Jasnýý. Nebála bych se toho a šla tam. Já s Partners jako s firmou mám dobrou zkušenost. Řekněte jim konkrétně oč žádáte a budete mít hlavně vy klid s nějakým papírováním a tak.

MochomurkaA
54 příspěvků 06.06.18 14:36

To jsem tak trochu chtěla slyšet. V pondělí jsem na té pobočce partners právě byla a mám z toho dobrý pocit tak doufám že to bude i dobře pokračovat.

stehana
68 příspěvků 28.06.18 12:36

@MochomurkaA Dobrý den, jak to u vás pokračuje? Chtěla bych navštívit jejich pobočku na Vysočanech, ale nemám moc představu jak a co. Měla jste sebou nějaké dokumenty, podklady něco? Nebo jste se nejdřív domluvili co vlastně potřebujete a až pak na další schůzce? Chtěla bych být když tak trošku připravená.

MochomurkaA
54 příspěvků 12.07.18 14:05
@stehana píše:
@MochomurkaA Dobrý den, jak to u vás pokračuje? Chtěla bych navštívit jejich pobočku na Vysočanech, ale nemám moc představu jak a co. Měla jste sebou nějaké dokumenty, podklady něco? Nebo jste se nejdřív domluvili co vlastně potřebujete a až pak na další schůzce? Chtěla bych být když tak trošku připravená.

Zdravím. Jestli vám můžu poradit jděte tam klidně úplně nepřipravená. Musíte jen vědět co od nich očekáváte. Já už mám po několikáte schůzce s tím poradcem z partners a moje zkušenost je určitě kladná. Zatím nejsou vidět velké výsledky ale jsme na dobré cestě, mě tohle opravdu pomohlo.

Palmia
30 příspěvků 17.07.18 13:46
Má zkušenost

Dobrý den, jestli se můžu přidat tak za sebe bych radila jít na schůzku spíš nepřipravená, já mám zkušenost takovou že mi poradce stejně všechno připravil a pak se jelo podle jeho plánu, zbytečně by jste si s něčím dávala práci :)

stehana
68 příspěvků 01.08.18 18:30

Děkuji vám moc za zprávy. Čtu je až teď ale měly jste pravdu. Byla jsem na v té partners pobočce minulý týden a bylo lepší, že jsem byla nepřipravená. Sám poradce mi to řekl, protože mi všechny dokumenty obstaral on sám během pár schůzek. Takže ještě jednou díky za vaše názory a teď už to snad půjde vše rychle.

Roztocilkaa
130 příspěvků 15.08.18 12:38

Kolikrát se člověk spálí a jede zase dál, zastávám názor že je lepší vše si na vlastní kůži vyzkoušet a až pak dělat závěry. Poradce musíte také vybírat aby vám sedl, a za mě je lepší si nechat pomoct než věci dělat sám.

stehana
68 příspěvků 18.09.18 14:33

holky ještě jednou vám díky..asi bych do toho nešla kdyby jste mi neřekly vaše zkušenosti a jen jsem chtěla říct, že pán z partners se kterým vše řešíme od začátku nám už sehnal hypo s přijatelným úrokem a máme jí schválenou!! Tak jsem se chtěla jen pochlubit, že jsem moc ráda.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama