E-liquidy zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaelkaelka
54 příspěvků 05.12.17 16:17
E-liquidy zkušenost

Zdravím, měl by někdo nějaký dobrý tip kde koupit liquidy do elektronické cigarety za přijatelnou cenu? Chtěla bych něco manželovi k vánocům ale moc se v tom nevyznám jaké jsou dobré. Ještě by se mi líbilo kdyby to byl nějaký balíček, že jich tam je víc třeba. Předem díky za nápady :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Líčekmatěj
27 příspěvků 06.12.17 09:55

Dobré poledne, jestli můžu dát nápad, tak nakupuji v obchodních centrech. Maj tam malé stánky přímo s elektronickými cigarety, mám kousek butovice a tam chodím docela často. Zkuste se podívat, v tom stánku vám i dobře poradí.

Dan4
43 příspěvků 08.12.17 10:16

Jestli můžu doporučit, kupuju to přes e-shop Vapour2. Mám od nich dvě elektronické cigarety střídám to a kupuju si tam sady po 6 nebo 12. Přijde mi to výhodnější vyjde tam liquid na 91 korun, a občas vychytám i slevu. Jako dárek si myslím, že je to dobrý, ušetříš alespon manželovi čas i peníze aby si něco objednával sám.

Vlastislav
29 příspěvků 13.12.17 10:52

Kupuju přes internet. Vždycky najdu nějakou akci, docela značky střídám. Je to podle mě jedno.

Michaelkaelka
54 příspěvků 14.12.17 09:43

Děkuju kluci moc, já se v tom nevyznám. Viděla jsem, že v Butovicích je takovej krámek s těmahle věcma, ale radši to chci objednat přes net, nechce se mi už vůbec do těch obchodáku ted před vánocemi. A ta vapour dva dělá třeba i neochucený liquidy? Jsem se tam v tom nějak ztratila. Tu sadu objednám po těch 6 asi jednu a ještě něco bych k tomu chtěla. Poradíte mi? :D

Dan4
43 příspěvků 18.12.17 15:52

Zkus se tam mrknout na ty stránky ted, mají tam vánoční balíčky. Asi bych objednal jen ty liquidy nevím jakou má přítel elektronickou cigaretu a ke každé značce máš svoje specifické hlavice a tak. A mají tam různé příchutě i jen tabákové, nebo peprmintové to si sama navolíte.

Michaelkaelka
54 příspěvků 28.12.17 21:11

Tak pánové ještě jednou děkuju. Příteli jsme nakoupila tu sadu od toho Vapour2 a pak jsem mu ještě vzala nějaké zvlášť a sklidilo to úspěch. Takže účel to splnilo, já stejně nevím v čem je to dobrý nebo ne, ale měl radost a o to mi šlo.

Paastelka
65 příspěvků 08.01.18 13:35

Máte od nich někdo i tu elektronickou cigaretu nějakou?

Dan4
43 příspěvků 16.01.18 14:49

Jo jo jak jsem psal já mam od nich dvě ty elektronické cigarety. Jednu silnější a novější a tu druhou mám už déle, ale pořád šlape.

Paastelka
65 příspěvků 31.01.18 13:20
@Dan4 píše:
Jo jo jak jsem psal já mam od nich dvě ty elektronické cigarety. Jednu silnější a novější a tu druhou mám už déle, ale pořád šlape.

Tak díkes. Objednala jsem si začátečnickou sadu s cartridgema a chytlo mě to. Myslela jsem, že se vapujou jen ty liquidy ty cartridge mě docela překvapili přijde mi to i jednodušší na manipulaci.

Dan4
43 příspěvků 07.03.18 14:38

Tak pro začátečníka bych řekl že určitě ty cartridge. Máš to hlavně hozený kdekoliv a jen to přešroubuješ a jedeš. Jednoduchý a stejná kvalita. Ale mě osobně víc chutnají liquidy dělá mi to větší páru než ty cartridge a i je dobrý že se to může míchat.

Paastelka
65 příspěvků 22.03.18 07:52

V tom souhlasím. Přítel má taky nějakou a používá liquidy, ale já radši ty cartridge. Nevíte co je za rozdíl v tom vaporizéru? Přemýšlela jsem, že bych mu ho koupila, tak jestli to je podobný. Pořád říká, že by chtěl něco nového, tak přejít třeba na tohle? Do toho se dá i liquid normálně kapat ne? Přímo do toho series7 co mají na tom eshopu.

Dan4
43 příspěvků 04.04.18 11:51

Ten je na oboje. To bych klidně zkusil. Jde i o to co ted přítel má. Ty vaporizéry mají větší sílu a víc žhnou takže to jde pořádně do plic. Ještě když se tam dá nějaký silnější tabák tak je to pak nářez. Já jsem to zkoušel od kámoše ale zůstal jsem u té klasiky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama