Děti na lyžích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milicek7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.17 13:47
Děti na lyžích

V kolika letech je dobré dítě vzít poprvé na lyže? a kam? jsem z Prahy

Reakce:
Particsek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.17 01:03

Já jsem bral ve třech letech, to je tak optimální si myslím

Martin6985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.17 21:16

Já jsem prvně vzal kluka na vnitřní sjezdovku v Praze do freestylekolbenka.cz, a tam je škola lyžování pro děti

Particsek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.17 22:00

Zajímalo mě, jak funguje taková vnitřní sjezdovka a našel jsem to na youtube www.youtube.com/watch?…

Mmonis78
33 příspěvků 14.12.17 10:05

Já jsem dceru brala v 6ti letech, a učil ji to instruktor, první jsem se snažila já, ale nešlo to, takže jsem to nakonec nechala na profesionálovi

Chappka
61 příspěvků 23.1.18 15:11

Pamatuji si jak tatka učil sestru lyžovat, měl z toho strašné nervy a bylo to vysilující protože to prostě hned nejde, ale po dvou týdnech už krásně jezdila a všechna práce se vyplatila. Bylo jí v té době myslím 7

Reanata
126 příspěvků 8.3.18 13:37

Ségra brala jejich malou taky někdy ve třech a dneska je z ní skoro profík :D

Lída Plochá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.20 19:09
Lyžování

Záleží, jak velcí jste lyžaři. My s manželem moc nelyžujeme, takže dcera byla poprvé na lyžích, když chodila do 5 třídy a měli jet se školou na lyžák. Byla nervózní z toho, že neumí lyžovat, tak jsme ji vzali na lyže, aby se to naučila. Zaplatili jsme dceři instruktora, který ji lyžovat naučil. Sice nelyžovala jako profík, ale alespoň dokázala sjet sjezdovku. Lyže jsme jí půjčili z https://www.lyze-go-home.cz/ , protože si nemyslím, že bychom jezdili lyžovat, tak bylo zbytečné, abychom jí je koupili.

Korálek_205
13 příspěvků 10.2.20 09:50

Lyžovat bych dala dítě kolem těch 3 let.

Váš příspěvek