Bolest kloubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martin6985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.17 19:19
Bolest kloubů

Dobrý den poslední dobou mě trápí bolesti kloubů, vyzkoušel jsem už různou kloubní výživu a nic nepomáhá, nemáte nějaké babské rady?

Reakce:
Particsek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.17 00:55

Zkoušel jste EVRIS FLEX BLEND? mě hodně pomohl :-) kdyžtak se mrkněte na **.cz

Edit admin - odstraněn odkaz

Olin777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.17 10:57

Také ho užívám, doporučil mi ho už rok zpátky můj ortoped, že má velice dobré složení účinných látek

Martin6985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.17 18:46

Tak super díky, objednal jsem s ito na jejich eshopu a přibral jsem tam i pěkné legíny manželce pod stromeček

Mmonis78
47 příspěvků 14.12.17 10:40

A co konopná mast? vím že tatkovi to pomáhalo hodně

Janametelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.22 02:54

Co na bolest kloubů, pokud mi dlouhodobě nepomáhají doplňky stravy? Tedy žádná výživa klouby?

Anetvyskocilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.22 13:16

Musíte to prostě zkoušet dál a hlavně to nevzdávat. Také mi trvalo, než jsem našla správnou výživu na klouby, která mi od bolestí kloubů pomohla. Začala jsem si kupovat kloubní výživu, díky které jsem cca po měsíci mohla zase svobodně chodit bez bolestí.

Janametelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.22 00:03

To vám zabralo celkem rychle, jestli jste cítila nějaké výsledky už po měsíci. Jakou výživu na klouby si kupujete?

Anetvyskocilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.22 16:55

Ano, taky jsem se divila a jsem za to strašně ráda. Koupila jsem si výživu na klouby https://www.kingrayshop.cz/…vyziva-500ml , která obsahuje hlavně kolagen, který je pro klouby potřeba.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu