Malé libido

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuuzana8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.20 14:52
Malé libido

Holky v poslední době nemám vůbec, ale opravdu vůbec na sex. Nevím čím to je nebo proč se to děje… Dokážete mi prosím poradit, jak to napravit?

Reakce:
Zdenuucha
194 příspěvků 2.4.20 16:50

A nesouvisí to třeba i s aktuální situací a koronou? Že máš z toho obavy a prostě, tě to odrazuje a nemáš tak chuť? :-)

Kalovkala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.20 22:09

Záleží jak moc dlouhodobé to je. Třeba to může souviset s touto situací? Ale jinak u mě to trvalo už více jak rok. Chtěla jsem to řešit. Kamarádka mi doporučila prášky pro ženy na zvýšení libida. Když jsem si to vzala poprvé, tak jsem opravdu hleděla, co ve mě ještě je. Od té doby si to zase můžu skvěle užít.

Zuuzana8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.20 10:31

To si berete prášek vždy před tím, když chcete mít sex? nebo se to užívá pravidelně? jaké prášky to jsou? kde bych je koupila?

terezpedro
65 příspěvků 9.4.20 11:53

Podle mě musí existovat lepší varianta než do sebe hned cpát nějaký prášky..zkusila bych si o tom promluvit s partnerem, říct mu co tě trápí, a prostě to chvíli zkoušet i když nemáš chuť, použít třeba nějaké hračky, nebo zkusit to co jsi vždycky chtěla zažít, nějaké tvoje fantazie.

Kalovkala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.20 20:33

To záleží no, pokud to prostě nejde, tak to nejde. Promluvení s partnerem nepomůže, pokud to štve i Vás samotnou. Pokud budete chtít vyzkoušet prášky, které si kupuji, tak je objednávám z eshopu supererekce. com, najdete je tam pod názvem FLY pro ženy

Váš příspěvek