Erotické doplňky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vackovajita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.20 12:42
Erotické doplňky

Jaké erotické prádlo a doplňky máte nejraději? poradíte mi prosím někdo co a kde vybrat?

Reakce:
Aniccccka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.20 21:41

To si musíte tak nějak sama vybrat, co se Vám bude líbit. Co bych mohla za sebe doporučit, tak jsou kalhotky s dírou v rozkroku. Když jsem si je koupila, a manžela pak překvapila, tak byl opravdu hodně překvapený a nadržený.

Vackovajita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.20 09:33

Kalhotky s dírou? to jsem nikde ještě neviděla… Kde jste si je kupovala? a chodíte do kamenného sex shopu? nestydíte se něco takového nakupovat?

terezpedro
65 příspěvků 9.4.20 11:55

Tak kalhotky s dírou si můžeš udělat i doma :lol: ale třeba nějaké ženské vibrátory jsou dobrý když je používáte pri sexu, a dají se koupit skoro všude podle mě, i objednat přes internet.

Aniccccka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.20 10:31

Nikdy bych nešla osobně do kamenného sex shopu, tady v tomto jsem hodně stydlivá. Já si objednávám erotické pomůcky vždy ze sex shopu e-kondomy.cz, mám tady vyzkoušené, že na balíku nikdo nepozná, že jde o zásilku ze sex shopu.

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 12:31

Ahoj, já jako erotické doplňky počítám i třeba spodní prádlo. Ono se to zpočátku nezdá, ale třeba takové prádlo dokáže nadělat častokrát daleko více „zábavy“ než nějaké pomůcky nebo co já vím ještě dalšího. Ale jak říkám, chce to zkoušet a experimentovat.

Váš příspěvek