Erotické hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helca888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.20 21:03
Erotické hračky

Holky odkud si objednáváte erotické hračky? nebo chodíte do sex shopu? já bych si chtěla koupit, ale docela se stydím jít do sexshopu…

Reakce:
Martinaale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 10:56

Jestli máte problém s tím, že se stydíte jít do sex shopu, tak to vyřešte jako ostatní, objednávejte s internetových sexshopů. Já mám vyzkoušený jeden, kde mám jistotu, že mi zásilka přijde zabalená tak, že není poznat, že by se jednalo o zásilku ze sex shopu.

Helca888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.20 11:36

Který sexshop máte vyzkoušený? a jak to teda chodí zabalené ty balíky?

Martinaale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.20 16:04

Mohu tedy doporučit eshop, kde si můžete objednat co chcete e-kondomy.cz, a vždy máte jistotou velice diskrétního balení.

Gabča Ch.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 21:02

Ahoj, nemáš se vůbec za co stydět :-) Jasně každý není takový že vleze do Sexshopu a nestydí se :-) Já k nim taky parřím, nevlezla bych tam. objednávlaa jsem online. Také se přikláním k e-kondomy.cz zásilka je zabalená diskrétně nikde žádné logo nic :-) :mavam:

KristyKá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 08:12

Ahojky a fakt jsou tak diskrétní? Já mám vždycky trapnej pocit i u předání balíčku s kurýrem, jak kdyby přesně věděl, co jsem si kupovala. 8o :mrgreen:

Leeniska
26 příspěvků 30.4.21 16:10

V televizi je teďka furt ten růžový slon, tak koukni na to :D

Lucciferka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.21 21:33

Náhodou chodit do sexshopu je sranda :D Navíc, prodavačky jsou tam vždycky hrozně v pohodě a ochotné, takže pak už ti není ani blbý jim přesněji vysvětlit jakou máš představu a co by ti vyhovovalo. 8)

Karol Borkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 10:29

Jojo také mne to baví tam chodit :-D a když to tu čtu, tak přímo na prodejnách ekondomy jsou velice příjemné prodavačky. :palec:

JituleVrrrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 22:16

Doporučuju e-kondomy. Mají jednak hodně velký výběr, super ceny a hlavně zasílají diskrétně https://e-kondomy.cz/…icke-pomucky

Innuska2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 21:00

Zatím mám jenom samé vibrátory na klitoris, nic velkého, ale láká mě to, né, že né, ale bojím se co by mi na to řekl muž.

AnnyMalia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.21 18:05

Já jsem si teď koupila tuto hračičku :) https://e-kondomy.cz/…-zest-ruzova A jsem nadšená. Fakt parádní… Uspokojuje mě. Jsem ráda, že jsem se odhodlala a vibrátor koupila :-P

Wilwa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.21 21:10

Taky mám doma krabičku, kd emám hodně krasnych hraček nejen pro sebe, ale i pro manžela. Krabičku otevirame cca obdem. Umíme si to užít

LuisaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.21 21:28

Holky, na e-kondomy mají takové speciální lubrikanty. Myslím tím na zúžení vaginy. Máte s tímto typem lukrikantu zkušenosti?

Makkynkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 10:42

Hodně me to oslovilo. Nějak jsem to nezkoumala a zkusila první, co se mi líbil. Koupila jsem si tento https://e-kondomy.cz/…ure-gel-30ml a musím teda říct, že je to paráda. Fakt perfektně funguje. :)

Lailinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 22:04

Tyyyy jo, musím ho zkusit. Jako ty e-kondomy jsou super, ale tento musím teda zkusit :)

Pralinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.21 18:50

Holky, mám takový nápad :) Hele, chtěla bych chlapovi koupit nějaký erotický hračičky a udělat mu k vánocům erotický balíček :) Máte tip, co tam koupit a dát? Jako koukala jsem na e-kondomy, ale nemůžu vybrat :D

Dejena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 17:58

Zaleži na tom, co máš ráda. Třeba stimulator oralního sexu, vibrator, bdsm sadu,…je toho hodně

Vachuuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 18:42

Ja si moc oblíbila tuhle hračičku, krasne umí masírovat přesne tam, kde to chci a dělá mi to dobře https://e-kondomy.cz/…let-vibrator

Dejena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.21 20:04

Tak to je docela úlet. koukala jsem na popis a ono se to dá ovládat jak hlasem tak i chytrými hodinkami.

Vercusska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.21 11:45

Můžu se zeptat jakým způsobem balíčky posílají? Hrozně ráda bych si taky objednala nějakou hračičku, ale stydím se a nerada bych, aby kurýr věděl co mi veze.

Dejena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 17:01

Jestli je dotaz mířený na to zda je na balíčku poznat, že jde o sexshop, tak není. Balíčky posílají diskrétně..

KarlaKarl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 11:08

Joooo, v tom jsou e-kondomy jsou super :) Já je mám ráda právě díky jejich diskrétnosti :) A jako nabídka senzační. Chlapovi jsem tam udělala vánoční balíček. On to má hrozně rád tahle balíčky, tak jsem zvědavá, co na to řekne :)

Monula69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.21 12:39

Tak zrovna zboží z www.e-kondomy.cz chodí vždycky diskrétně, že to nepozná ani kurýr.

BarcaHory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 13:48

Jakou zkušenost máte s análními hračkami? Je větší požitek s těmi vibrujícími hračkami?

Monula69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 22:05
@BarcaHory píše:
Jakou zkušenost máte s análními hračkami? Je větší požitek s těmi vibrujícími hračkami?

Osobně mám radši ty co vibrují, vnímám je tak mnohem víc ;) :dance:

VerunkaPetris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 20:49

Nemáte zkušenost i s těmi pánskými hračkami? Chtěla bych přítele překvapit a koupit mu nějaké vzrůšo ale vůbec nevím po čem bych měla sáhnout.

kamcis89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.22 21:53
@BarcaHory píše:

Tak tohle by mě docela taky zajímalo. Dost jsem totiž o něčem takovém teď začala přemýšlet. Dívala jsem se už na internetu na různé anální stimulátory a koukala jsem, že ten výběr je fakt obrovský. Nedokázal by někdo poradit? Třeba něco s čím máte dobrou osobní zkušenost nebo tak. Pomohlo by mi to. :)

PítrSobous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 18:24

Co virtuální realita? Nemáte s ní zkušenost? :P

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 23:01

Počkej, jak virtuální realita? Jako v rámci erotických hrátek? No, to jsem vůbec neslyšela… To je co? :-P

Karlos231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.22 10:38

Já nakupuji online, můj oblíbený sexshop je Sexlove - www.sexlove.cz . Ale obcas zajdu na kukacku podicat i do kamennych, je to docela sranda.. :D

Nitera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.22 16:22

Za mne je top hračka maly womanizer do kalhotek na ovladani přes ovladač. To si ho tam občas vkladam i když jedu s přítelem venku, je to pak více vzrušující

Mionera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.22 21:22

U mě je top hračka uplně všechno, protože miluji sex a miluji sex s svým partnerem

Romanka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.22 16:32

No já bych nám taky chtěla něco do páru pořídit, ale spíš se bojím partnerové reakce, aby na to nežárlil..

Ententýka :)
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 20:24

My jsme zvolili tento návlek https://e-kondomy.cz/…sleeve-flesh :-P Je to paráda. Má v sobě vibrátor, takže je prostě ideální pro oba v páru.

Zozeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 20:36

Hej, taky je miluji a když není manžel doma, tak přece nebudu strádát a uspokojím se sama

Janalua
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.22 07:34

U nás v ložnici se momentálně zkouší virtuální realita z e-kondomy.cz a je to fakt něco. Určitě to stojí za vyzkoušení. ;-)

Váš příspěvek