Erotické hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helca888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.20 21:03
Erotické hračky

Holky odkud si objednáváte erotické hračky? nebo chodíte do sex shopu? já bych si chtěla koupit, ale docela se stydím jít do sexshopu…

Reakce:
Martinaale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 10:56

Jestli máte problém s tím, že se stydíte jít do sex shopu, tak to vyřešte jako ostatní, objednávejte s internetových sexshopů. Já mám vyzkoušený jeden, kde mám jistotu, že mi zásilka přijde zabalená tak, že není poznat, že by se jednalo o zásilku ze sex shopu.

Helca888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.20 11:36

Který sexshop máte vyzkoušený? a jak to teda chodí zabalené ty balíky?

Martinaale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.20 16:04

Mohu tedy doporučit eshop, kde si můžete objednat co chcete e-kondomy.cz, a vždy máte jistotou velice diskrétního balení.

Gabča Ch.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 21:02

Ahoj, nemáš se vůbec za co stydět :-) Jasně každý není takový že vleze do Sexshopu a nestydí se :-) Já k nim taky parřím, nevlezla bych tam. objednávlaa jsem online. Také se přikláním k e-kondomy.cz zásilka je zabalená diskrétně nikde žádné logo nic :-) :mavam:

KristyKá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 08:12

Ahojky a fakt jsou tak diskrétní? Já mám vždycky trapnej pocit i u předání balíčku s kurýrem, jak kdyby přesně věděl, co jsem si kupovala. 8o :mrgreen:

Leeniska
26 příspěvků 30.4.21 16:10

V televizi je teďka furt ten růžový slon, tak koukni na to :D

Lucciferka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.21 21:33

Náhodou chodit do sexshopu je sranda :D Navíc, prodavačky jsou tam vždycky hrozně v pohodě a ochotné, takže pak už ti není ani blbý jim přesněji vysvětlit jakou máš představu a co by ti vyhovovalo. 8)

Karol Borkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 10:29

Jojo také mne to baví tam chodit :-D a když to tu čtu, tak přímo na prodejnách ekondomy jsou velice příjemné prodavačky. :palec:

JituleVrrrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 22:16

Doporučuju e-kondomy. Mají jednak hodně velký výběr, super ceny a hlavně zasílají diskrétně https://e-kondomy.cz/…icke-pomucky

Innuska2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 21:00

Zatím mám jenom samé vibrátory na klitoris, nic velkého, ale láká mě to, né, že né, ale bojím se co by mi na to řekl muž.

AnnyMalia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.21 18:05

Já jsem si teď koupila tuto hračičku :) https://e-kondomy.cz/…-zest-ruzova A jsem nadšená. Fakt parádní… Uspokojuje mě. Jsem ráda, že jsem se odhodlala a vibrátor koupila :-P

Wilwa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.21 21:10

Taky mám doma krabičku, kd emám hodně krasnych hraček nejen pro sebe, ale i pro manžela. Krabičku otevirame cca obdem. Umíme si to užít

LuisaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.21 21:28

Holky, na e-kondomy mají takové speciální lubrikanty. Myslím tím na zúžení vaginy. Máte s tímto typem lukrikantu zkušenosti?

Makkynkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 10:42

Hodně me to oslovilo. Nějak jsem to nezkoumala a zkusila první, co se mi líbil. Koupila jsem si tento https://e-kondomy.cz/…ure-gel-30ml a musím teda říct, že je to paráda. Fakt perfektně funguje. :)

Váš příspěvek