Cvičení, posilování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karlušuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.20 21:47
cvičení, posilování

Zdravím vás tady, chci se zeptat jestli doma nějak cvičíte či posilujete, máte nějaký návod? Nějaké vybavení? stroje? Děkuji moc

Reakce:
Monanabanana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.20 12:00
cvičení si

Není nad to si cvičit doma, posilovat a nevím co všechno… jinak je super www.fitham.cz tam je spousta věcí na cvičení doma, ale i venku :) tak třeba inspiračně

1133Luuca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.20 20:10

A co teda si pořizujete domů? Nebo cvičíte doma bez vybavení jenom podle videíí? nebo jak?

Zdenuucha
194 příspěvků 2.4.20 16:52

Hele já mám doma kluznou podložku, dřív jsem jí moc nefrčela, ale teď se mifakt hodí, jinak se to dá nahradit i ručníkem pod nohu a dělat na něm skluzy. Dneska jsem viděla cviky s gumou na nohy a taky když si dáš nějaké pevnější šátky do futer, tak s tím jdou dělat taky nějaké cviky.

HaHaHanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.20 12:27
cvičení a posilování

Můj syn má doma nějaké stroje a nějaké základní vybavení, sem tam si s ním zacvičím, ale je to teda těžké… asi bych měla začínat na něčem jednodušším, jenže takhle když už doma něco má, tak mi to přijde zbytečné pořizovat další věcičky

Marilka111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.20 16:02
stroj

No a když jsme teda u toho tak poradíte mi někdo jaký ten stroj si pořídit například od těch fitham?

Marta.H9
5 příspěvků 15.4.20 09:02

Už více než půlroku cvičím dle těchto videí https://fitfabstrong.cz/, holky jsou super a dá se vybrat program dle náročnosti :D nikdy bych neřekla, že budu někdy cvičit doma, ale s holkama to jde raz dva :srdce: je to srdcovka, takže vřele doporučuju!

Jjosefka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 12:15

Musím jen souhlasit nejlepší je prostě pohyb a cvičení, a to asi správné. moc s tím zkuzšeností nemám, ale ráda se přiučím

1laura1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.20 20:19

Já jsem si nakoupila cvičební pomůcky https://www.fitham.cz/…ebni-pomucky a jsem tak spokojená jak nikdy, je to lepší než když jsem chodila do fitka

Azraell
6 příspěvků 15.9.20 15:18

Já také chodím cvičit a miluji vše co se cvičení týče. Chtěl jsem se zepat jestli si dáváte někdo veganské tyčinky během dne. Začínám být veganem.

Konrad55
8 příspěvků 20.9.20 14:57

Veganské tyčinky přímo miluji. Mají dobrou chuť, zasytí tě a mlsáš aniž bys nějak přibíral tuk.

Váš příspěvek