Častý únik moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Erikavlachovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.20 21:02
Častý únik moči

Dámy řešila jste některá problémy s únikem moči? při smíchu nebo při zakašlání? měla bych to jít řešit k doktorce?

Reakce:
Vlastavaneckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.20 20:59

Jak dlouho to trvá? mě se to také občas stává, a byla jsem u doktorky, která mi řekla, že to ještě není tak hrozné, aby mne hnala na operaci. Napsala mi recept na inkontinenční pomůcku, která se zavádí pomocí aplikátoru do vagíny. Mám ji tam celý den, a ještě se mi to s ní nestalo, i když jsem prudce zakašlala, a to se mi to před tím dělo právě při prudším zakašlání.

Erikavlachovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 14:28

A když si potřebujete odskočit na toaletu? tak jak to potom řešíte? jakou pomůcku Vám doktorka napsala?

Vlastavaneckova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.20 17:22

Když potřebujete jít na toaletu, tak nic vytahovat nemusíte. Zeptejte se v lékárně na inkontinenční pomůcku diveen, v balení je i aplikátor, díky kterému je aplikace do vagíny opravdu jednoduchá. Pomůcka je dělána na použití na 12 hodin. Takže si ji ráno zavedete, a večer v pohodlí domova vytáhnete.

anduskan
76 příspěvků 15.5.20 19:44

A nakupujete je kde prosím? Nebo je máte na předpis.

wendulinaa
51 příspěvků 17.5.20 14:25

Ráda nakupuji na intenetu, takže se koukněte sem: http://care4you.cz/.

anduskan
76 příspěvků 19.5.20 19:09

Děkuji za tip, už jsem si vybrala Seni diskrétní Active kalhotky.

Jarculkaa
28 příspěvků 21.5.20 18:29

Dá se s těma Active kalhotkami sportovat? Ráda jezdím na kole. Má někdo zkušenost?

anduskan
76 příspěvků 23.5.20 16:38

Úplně v pohodě, jsou to v podstatě normální kalhotky, jsou zcela diskrétní a hlavně plní to, k čemu jsou určené.

Váš příspěvek