Liposukce - dlouhodobější účinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivanaperkasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.20 18:04
Liposukce - dlouhodobější účinek

Jak jste na tom po liposukci z hlediska dlouhodobějšího účinku? Měla smysl nebo toho litujete?

Reakce:
Gabca.gabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.20 01:50

Na klasickou formu liposukce bych asi nikdy nešla, ale vybrala jsem si liposukci pomocí vodního paprsku, která je pro těla velmi méně náročná, a taky se tělo dává rychleji dohromady. Dokonce lze i tuk rozvolnit a přesměrovat do jiných částí těla.

Koukaaalka
156 příspěvků 11.11.20 09:40

Mně určitě pomohla a zatím musím poklepat že je tomu již dva roky co jsem měla dělané břicho a stehna v Yes visage a stále je ten výsledek super. Samozřejmě jenom nejím a nesedím u bedny ale hýbu se, dlouhý procházky a kolo a jím tak normálně, takže to si myslím že je podstatný.

Ivanaperkasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.20 22:09

Přiznám se rovnou, že o liposukci pomocí vodního paprsku jsem nikdy neslyšela a ani nečetla. Hodně by mě to zajímalo, jakým způsobem to funguje? kde jste na tom byla?

Gabca.gabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.20 22:32

Potom se můžete podívat na stránky kliniky, kde je to celé detailně popsané. Pokud si přes vyhledávač najdete stránky kliniky perfectclinic. cz, která má pobočku v Praze, Brně i Liberci, tak najdete veškeré informace o této metodě, která je pro tělo méně náročná, než klasická liposukce

Pavel Marťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.22 18:31
Vážné rychlé financování online: martakpav@aol.com.

Vážné rychlé financování online: martakpav@aol.com.

Potřebujete financování pro váš domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby, více pochybností. Poskytuji osobní úvěry od 50 000 do 25 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na výši. V žádosti o půjčku prosím uveďte přesnou částku a její splatnost.
Pro více informací nás kontaktujte pouze na tomto
e-mailová adresa: martakpav01@gmail.com nebo martakpav@aol.com

Váš příspěvek