Liposukce - dlouhodobější účinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivanaperkasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.20 18:04
Liposukce - dlouhodobější účinek

Jak jste na tom po liposukci z hlediska dlouhodobějšího účinku? Měla smysl nebo toho litujete?

Reakce:
Gabca.gabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.20 01:50

Na klasickou formu liposukce bych asi nikdy nešla, ale vybrala jsem si liposukci pomocí vodního paprsku, která je pro těla velmi méně náročná, a taky se tělo dává rychleji dohromady. Dokonce lze i tuk rozvolnit a přesměrovat do jiných částí těla.

Koukaaalka
156 příspěvků 11.11.20 09:40

Mně určitě pomohla a zatím musím poklepat že je tomu již dva roky co jsem měla dělané břicho a stehna v Yes visage a stále je ten výsledek super. Samozřejmě jenom nejím a nesedím u bedny ale hýbu se, dlouhý procházky a kolo a jím tak normálně, takže to si myslím že je podstatný.

Ivanaperkasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.20 22:09

Přiznám se rovnou, že o liposukci pomocí vodního paprsku jsem nikdy neslyšela a ani nečetla. Hodně by mě to zajímalo, jakým způsobem to funguje? kde jste na tom byla?

Gabca.gabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.20 22:32

Potom se můžete podívat na stránky kliniky, kde je to celé detailně popsané. Pokud si přes vyhledávač najdete stránky kliniky perfectclinic. cz, která má pobočku v Praze, Brně i Liberci, tak najdete veškeré informace o této metodě, která je pro tělo méně náročná, než klasická liposukce

Váš příspěvek