Krematorium zvířat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulka011
25 příspěvků 4.6.21 23:44
krematorium zvířat

Dobrý večer, nemáte prosím zkušenost se službama od krematoriumzvirat.cz? Využili jste jejich služby a byli jste spokojeni?

Reakce:
Pompina
14 příspěvků 6.6.21 12:32

Zdravím, před měsícem moc pomohli mojí mamce s labradorem, který po nemoci umřel. Sama by nevěděla, co si počít - nemá nikoho než mě a já nebydlím v Brně. Tak jsme pátrali na internetu a na jejich služby jsme náhodně narazili.

MariRa
7 příspěvků 8.6.21 09:39

Dobrý den, já jsem z Brna a taky po nich pokukuju. Mám nemocného pejska a sama nevím, jak bych se o nej postarala az to přijde. Napíšete prosím, jak to funguje - jestli si třeba sami přijedou?

Pompina
14 příspěvků 11.6.21 09:37

@MariRa Doporučuji sekci „Jak postupovat“ na stránkách krematorium zvirat. Všechno tam mají detailně popsáno a je možnost, pokud budete chtít, že si i pro pejska přijedou. Jinak se už pak o všechno postarají a před samotnou kremací jsme se šly s mamkou ještě s pejskem rozloučit.

MariRa
7 příspěvků 19.6.21 14:37

Moc díky, všechno pořádně pročtu, jsem ale ráda za doporučení. Upřímě vím, že sama bych to nezvladla.

Váš příspěvek