Jaký batoh do školy vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulka011
31 příspěvků 3.6.21 23:31
Jaký batoh do školy vybrat?

Dobrý večer, dcerka jde v září do školy, poradíte jaký batoh vybrat? Chtěla bych lehoušký, s ergo zády a hezkým designem.

Reakce:
Pompina
14 příspěvků 6.6.21 11:11

Zdravím, mrkněte na eshop Zdravý batoh - mají fakt velký výběr batohů a mají i velký výběr exkluzivních doplňků - to taky nikdo nemá!!

Vendulka011
31 příspěvků 8.6.21 12:10

@Pompina Moc díky za tip, batohy Beckmann se mi fakt líbí - bude jen oříšek, který vybrat - mají opravdu velký výběr :)

KateřinaSedl
23 příspěvků 10.6.21 20:30

Dobrý večer, my jsem pořídili tento batoh nové generace https://www.zdravybatoh.cz/…orn-beckmann Je to světová novinka, batohy Active AIR FLX testuje robot a je fakt lehký a má různé vychytávky.

Vendulka011
31 příspěvků 12.6.21 22:56

@KateřinaSedl Ten se mi taky líbí :) Dívala jsem se na to video na stránkách Zdravý batoh a batoh je perfektní, variabilní, myslím, že na lepší jsem nemohla narazit :)

lutenice
16 příspěvků 14.6.21 11:15

Zdravím, rozhodě je těžké poradit hezký design, to by jste měla asi nechat vybrat dceru :) jinak my pořídili na www.baagl.cz a jsme spokojeni i syn je. Batoh je lehký, prostorný a má dobré polstrování na zádech.

Petrua
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 13:15

Souhlasím s @lutenice. Máme ho taky a je i dost „bitelnej“. Syn je totiž hroznej níčitel, takže oceňuji, že na batohu vše drží a nic se netrhá ani neodírá.

mamadobrak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.21 14:06

Ahoj, nechala jsem vybrat syna samotnýho, co by si tak představoval za batoh (4.třída), no samozřejmě vybral uplně nemožnej, kterej by zníčil do půl roku a ještě by si k tomu zníčil záda. Nakonec jsme se spolu dohodli na tomhle https://www.baagl.cz/…re-graffito/ , synovi se moc líbí a mne vyhovuje, že má skvělé polstrování zad.

RadusMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.21 21:36

Od kdy jste dětem koupili batohy? Syn je ve třetí třídě a chce po mně batoh, tak nevím jestli to není brzy?

SimaNinous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 12:44
@RadusMala píše:
Od kdy jste dětem koupili batohy? Syn je ve třetí třídě a chce po mně batoh, tak nevím jestli to není brzy?

Určitě to není brzo. Když se podíváš na stránky baaglu, tak ti už mají vyloženě batohy od 3. třídy ;).

RadusMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 12:39

Je potřeba ty batohy kupovat ergonomické nebo tam už je to jedno a je to důležité jenom u těch aktovek?

SimaNinous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.21 23:23

Podle mě je hlavně důležité, aby byl batoh kvalitně zpracovaný a dítěti dobře na zádech seděl, to, že je ergonomický je pak příjemný benefit, což baagl má ;)

RadusMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 04:37

Dáváte prosím vás starším dětem svačiny do krabiček? Jak jsem dceru vybabovalala do první třídy, tak jsem jí brala takový set, kde byla i krabička a přemýším jestli ji nemám koupit ještě i synovy, který je v páté třídě.

Váš příspěvek