Práce řidiče kamionu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcel458
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 10:42
Práce řidiče kamionu

Jaká je práce řidiče kamionu? Docela mě láká začít jezdit, protože co jsem kde četl, tak se tím dá vydělat opravdu hodně je to pravda?

Reakce:
Radim775
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.21 08:21

Vydělat se dá dost, ale opravdu hodně záleží na tom, u koho pracujete. Jezdil jsem u firmy, kde to byla opravdu otročina za 25 čistého. Otročina myslím opravdu otročina. Musel jsem se starat úplně o všechno. Proto jsem změnil práci a začal jsem jezdit u firmy https://vchd.cz/…ky-drazdany/ na pravidelné lince. Tady jsem jen řidič. Nejsem automechanik ani skladník. Prostě jen řídím. Mám svoje auto, které se mi každé dva roky mění. Nemají starší auta. Díky tomu jsou ve skvělé kondici.

Romanromanbb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 13:44

Několik let jsem jezdil jako řidič pro jednu firmu. Práce mě bavila, ale firma se mě bohužel snažila „oškubat“ kde to jen šlo. Nakonec to tedy dopadlo tak, že jsem odtud odešel a místo jsem si založil živnost a začal jezdit jako soukromník. To bylo asi 4 roky zpět. Od té doby se toho hodně změnilo. Mám pod sebou teď několik dalších řidičů a dokonce zvažuji i založení s. r.o.

Richard Jasný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.22 08:14

Vydělat se na tom dá, to můžu potvrdit. Ale počítejte s tím, že to není jen o sezení v kabině a točení volantem. Šílená hygiena, jíte jako čuně, fyzicky to je taky náročné a do toho vás honí dispečer. Já jsem nakonec slezl z kabiny a založil si vlastní dopravu, kterou řeším od stolu. Díky tomu, že mám praxi za volantem, zbytečně řidiče netýrám. A občas si to taky zkusím. To to za mě pak v kanceláři vezme virtuální asistentka , která odpovídá na e-maily. ;-)

MagdickaH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.22 13:20

Já bych řekla, že většina řidičů si nežije vůbec špatně. Alespoň po té finanční stránce. Jednou si v naší firmě objednala jedna transportní společnost tvorbu loga na své kamiony. Předem nám dali dohodnutou sumu, do které se musíme vejít. No, do takového rozpočtu bych se vešla asi 4× vám řeknu. Nechali jsme si to udělat u jiné firmy https://www.wolfway.cz/ , abychom s tím neměli práci. My shrábli tučnou výplatu a oni byli rádi, že jsme jim to udělali tak “levně”.

Roman Tyčka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 12:10

Jestli vás to láká, tak to vyzkoušejte. Ale počítejte s tím, že je to řehole. :) Já jsem jezdil docela dlouho pro jeden bazar pneumatik a práce za volantem rozhodně není tak snadná, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nakládky, vykládky, do toho honíte termíny, otevírací doby a rozvozová okna. Prostě sice sedíte za volantem, ale to je jen zlomek práce. :)

Ctirad Blažený
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 12:14

Zavolejte do firmy a vyzkoušejte si to. Není to zase tak hrozné, jak se tady píše. Ale počítejte s tím, že žijete na silnici a v kabině auta. Jasně, můžete si to tam vyšperkovat, koupit si třeba nový nábytek a zlepšit si komfort, ale pořád počítejte s tím, že jste na silnicích a doma je doma. :) Hodně záleží na vaší povaze a taky odvaze. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu