Řidič z povolání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirdas78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 21:07
Řidič z povolání

Děláte někdo dlouhodobě řidiče z povolání? Dost mě lákají vysoké výdělky na kamionu, ale jak dlouho se to dá dělat?

Reakce:
Lukkesso
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.21 00:02

Jezdím už dlouho u firmy https://vchd.cz/…navrat-domu/ , kde jsem opravdu spokojený. Hlavně proto, že jsem pravidelně doma u dětí. Každý měsíc 15 mám na účtu výplatu a nemusím se starat o stav vozu, protože mají předplacenou síť servisů

Vesely17181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.22 12:58

V autodopravě jsem pracoval dlouhá léta a kvůli neshodám v mé bývalé firmě jsem se rozhodl začít v tomto oboru podnikat na vlastní pěst. Ze začátku pouze jako OSVČ s jedním náklaďákem, ale teď mám pod sebou už i několik dalších řidičů a dokonce zvažuji založení s. r.o. Obecně se dá říct, že se mi daří, zakázek je dost. Problém jsou ty ceny pohonných hmot. Ty mi do karet úplně nehrají.

LuckaDiv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 15:05

Měla jsem partnera, který byl řidič z povolání a peníze si vydělal. Jasně, nejste doma. To byl taky důvod našeho rozchodu. A spíš to, že tam chyběl takový ten režim víkend a všední den. Někdy nebyl tři neděle doma a pak zase týden ležel na gauči. Měli jsme koníčky, jezdili jsme na motorkách, ale stejně jsme to nakonec nezvládli a šli si každý svou cestou. Ale aspoň mi po něm zůstaly tankpady na nádrž , takže se nejspíš ještě uvidíme. :D Asi až se zase vrátí z Evropy.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu