Hojení po liposukci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zanetzanta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.21 00:17
Hojení po liposukci

Jak dlouho trvá hojení po liposukci? bude to hodně bolet? jak jste spokojené s výsledky?

Reakce:
Hanka772255
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.21 12:02

Ahoj Zanet, já byla na lipo 2×, poprvé břicho a podruhé břicho už jenom kolem pupku a oblasti vzadu v pase (jako abych měla užší pas). Ta první lipo byla teda strašidelná. Bylo to na velké ploše, bolelo to jako prase, měla jsem sedavé zaměstnání, takže se mi prádlo (později jsem nosila pružné obinadlo) zařezávalo do záhybů kůže, dělaly se mi takové tvrdé hrudky, které jsem poctivě večer rozmasírovávala, ale trvalo strašně dlouho, měsíce, než se to naštěstí!!! srovnalo. Zbyly mi dvě malé jizvičky po kanyle, jinak paráda. Podruhé jsem se hrozně bála, byla jsem u jiného doktora a proběhlo to úplně v pohodě. Asi i proto, že to byly menší oblasti (velké asi jako ruka - od zápěstí ke konečkům prstů). Skoro to nebolelo a do měsíce jsem byla ok. Tak nevím. Asi jsem ti moc neporadila. Každopádně nic příjemného to teda není, mně se udělalo blbě už když mi opíchávali tou spoustou injekcí s umrtvovacím roztokem to břicho, a pak ten pocit, kdy to sice nebolí, ale cítíš, jak ti tou rourkou rejdí pod kůží, fuj. Jo, a byla to tumescentní liposukce.

Pavlavv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.21 10:53

Já jsem si vybrala metodu liposukce vodním paprskem, který vůbec nepříjemná není a proti klasické liposukci je pro tělo mnohem méně náročná, protože nedochází k tam velkému pošramocení okolní tkáně, takže pokud o liposukci přemýšlíte, tak doporučuji vyzkoušet liposukci vodním paprskem.

Zanetzanta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.21 10:48

Takže je tam pak i menší doba hojení? při této metodě liposukce? jste spokojená i s odstupem času po tomto zákroku?

Pavlavv7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.21 18:01

Ano, při této metodě tvarování těla nedochází k tam velkému pošramocení okolní tkáně, takže je tam i mnohem kratší doba hojení. Podívejte se na stránky kliniky perfectclinic.cz Tam jsem na tomto zákroku byla a jsem opravdu spokojená. Mají tam velmi dobrý přístup, takže se nemusíte bát na nic zeptat.

ladylucypink
58 příspěvků 17.2.21 09:14

Hojení je u každého jiné. Většinou je to pár měsíců, ono to trvá než si to sedne. Ale myslím že u mě to víc jak 6 měsíců nebylo. Já jsem byla na slim lipo, je o něco šetrnější než klasická liposukce. Ono to nebolí jenom je to zvláštní pocit když ti to dělají. Po dobu zákroku si se mnou dr Paduch povídal a to mi přišlo celkem upokojující, nebyla jsem tak nervózní. Dělali mi bříško a boky ale výsledek je po roce stále dobrý takže nelituji. 

Váš příspěvek