Číšnické oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.20 09:59
Číšnické oblečení

Zdravím, sháním do podniku kvalitně ušité oblečení pro číšníky, našel by se tu někdo s tipem, kde se (ne)vyplatí něco podobného pořizovat?

Reakce:
OrkovaCilka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.20 19:49

To asi záleží, jak moc specifické požadavky máte, na míru Vám ušijí kdekoli cokoli, každopádně bude se od toho odvíjet i cena, jinak obecně o obchodech, kde by se daly sehnat číšnické zástěry, polokošile, sukně atp. moc nevím, bohužel…

Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.20 20:57

Na ceně mi právě ani tolik nesejde, samozřejmě nechci jít do žádného extrému, ale pokud by bylo vše v perfektní kvalitě, je za mě lepší si adekvátně připlatit. A právě, firem je asi dost, ale abych se přiznala, vůbec netuším, podle čeho krom něčí zkušenosti si nějakou zvolit…

Debora89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.20 10:24

Dobrý den, určo zkuste mrknout na www.profikuchar.cz, my od tam máme do podniku skoro vše od výbavy do kuchyně až po číšnické peněženky a bez jediného problému. Poměr cena/kvalita absolutně parádní a velkej výběr jako bonus.

Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.20 21:03

Tyjo tak paráda, přesně něco takového jsem hledala, neuvěřitelně děkuji, i co se recenzí týče to vypadá suprově, tak myslím, že máme jasno :-)

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.20 23:05

Ahoj, já tedy nekupuji skoro žádné takové číšnické oblečení, ale asi to bude proto, že žádného čísníka doma nemáme a dětem se to také zatím nějak v hlavě nemotá. Jediné tedy, co se jim velice líbí, je styl army. Pro to pro ně vybíráme oblečení z eshopu armik

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.20 23:55

Ahoj, jestli je to stále aktuální, tak doporučuji mrknout i na tento web . Specializují se na peněženky všeho druhu a myslím si, že tam určitě najdeš i ty, které jsou pro tebe ty správné a vhodné… Pak mi dej kdyžtak vědět :)

Váš příspěvek