Co mi je? Stále vracející se angína.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lajk113
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.21 19:14
Co mi je? Stále vracející se angína.

Dobrý den, již po třetí za sebou jsem dostala angínu. Antibiotika nezabírají a já nevím co s tím. Už ani moje obvodní lékařka si s tím neví rady. Já mám pocit, že není problem jen v angíně či mandlích ale někde jinde v těla. Napadá mě nějaká nemoc která oslabuje imunitní systém a proto se z angíny nemohu již přes měsíc dostat. Asi půl roku mi extrémně padají vlasy, mám neustálé bolesti kloubů. Přes den jsem unavená a bez energie ale zároveň v noci nemohu usnout. I přes to, že můj životní styl je již několik let stejný přibrala jsem na váze pár kilo. Mám problémy s trávením a pálením žáhy. Nepravidelná menstruace, klidně vynechám dva měsíce. Tohle všechno se u mě objevilo plusmínus půlroku až rok zpátky. Nevíte někdo co by mi mohlo být nebo jak to řešit či za jakým doktorem zajít? Né všechno musí souviset se vším ale já už jsem opravdu bezradná. Děkuju za jakoukoliv odpověď.

Reakce:
radikaa
30 příspěvků 25.2.21 22:12

Mohl by to být třeba zánět v těle…zkusila bych si asi zajít na krev, ať vás tam obvodní pošle, a zkusí třeba i nějaké další testy, nějaké řešení to mí musí, třeba jiná silnější antibiotika. Držím palce :hug:

Váš příspěvek