Opuchnutí pysků po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
A068
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 16:04
Opuchnutí pysků po sexu

Dobrý den, poslední dobou mi po sexu vždy oteče jeden pysk a nesplaskne jen tak rychle - až po třeba 5ti dnech. Taky se snažím použít hned jenamazol, ale pokud nepoužiji, strašně to bolí, nedokážu chodit, sedět, prostě vůbec nic. Nikdy se mi to nestávalo, až teď zhruba už rok (s přítelem máme vztah na dálku). Věděla jsem, že bude teda asi problem se mnou, už sem kvasinkovou infekci měla, takže jsem si koupila probiotika, intimní sprchový gel s lactobacilli a objednala se ke své gynekoložce. Tam sem ale zjistila, že jsem naprosto v pořádku a pokud mám tyto problémy, tak přestat už brát probiotika a použít lubrikační gel, že můžu být málo vlhká. Od přírody jsem ale vlhká dost a teď se snažíme před sexem i umýt, bohužel stále nic. Je to strašně nepříjemné a už oba nevíme, co víc dělat. Pořád jenamazol kupovat nemůžu. Žádná změna se v mém životě nestala, neberu nějaké nové prášky, ani antikoncepci, stravuju se pořád stejně, přítel taktéž a s žádnou jeho dřívější partnerkou se mu to taky nestalo, tudíž se už nemáme s přítelem ani o co opřít. Děkuju moc za vaši odpověď.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek