Bolest po liposukci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinluck
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.21 23:28
Bolest po liposukci

Jak moc to bude bolet po liposukci? A jak dlouho se potom tělo dává dohromady?

Reakce:
Leniiska
26 příspěvků 6.4.21 10:21

No měla bys být v klidu asi 14 dní, první 3 dny asi nejhorší ale potom už je to jenom lepší

Marketiska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.21 01:04

Záleží, na jakou formu liposukce se přesně budete vydávat? Já jsem byla na liposukci pomocí vodního paprsku a nemusela jsem se dávat dohromady dlouho. Perfektně mi to vytvarovalo a vyformovalo tělo.

Lucinluck
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.21 00:10

Co to je liposukce vodním paprskem? To opravdu neznám a asi jsem to v životě nikdy neslyšela. Jak by to mělo fungovat?

Tilani
59 příspěvků 15.4.21 08:51

Asi záleží na typu liposukce. U klasický myslím že to hojení bude delší. No nevím, já jsem byla jenom na bocích a byla to slim lipo. Bylo to v Yes visage. Ale hojila jsem se rychle, je pravda že jsem pár dnů nic nedělala a jenom oddychovala, takže i to pomohlo. Ono to bolelo pár dnů ale po týdnu to bylo dobrý. A určitě taky záleží na kolika partiích ti tuk odsají.

Marketiska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.21 22:21

Tak to po liposukci vodním paprskem neucítíte téměř žádnou bolest. Další den jsem byla úplně v pohodě. Kdyby vás to opravdu zajímalo, tak doporučuji se podívat na stránky kliniky, kde jsem si ji nechala udělat https://www.perfectclinic.cz/…im-paprskem/

Váš příspěvek