pomůcky k posilování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medíkk  09.05.09 09:10
pomůcky k posilování

zdravim vás a chci se zeptat, jaké pomůcky k posilování používáte? Poradíte mi nějaké cviky s posilovací gumou? Kde tyto pomůcky nakupujete - ve sportovních potřebách nebo v nějakém hypermaketu? Co za posilovací náčiní máte nejraději a jaké cviky se s nimi provádí?

Reklama

Reklama

Reakce:

markétka  29.05.09 13:21
gymnastický míč

Já se vždycky nejvíc vyřádim na gymnastickém míči. Dělám na něm třeba sedy lehy a výborný je, snažit se na něm prostě udržet - takový balanční cvičení…

divan  13.06.09 06:26
posilovaci nacini

ja se rozhodne neobejdu bez kvalitnich cinek a rotopedu. Jezdim na nem kazdej den.

RenatkaS  06.11.17 09:40
@Medíkk píše:
zdravim vás a chci se zeptat, jaké pomůcky k posilování používáte? Poradíte mi nějaké cviky s posilovací gumou? Kde tyto pomůcky nakupujete - ve sportovních potřebách nebo v nějakém hypermaketu? Co za posilovací náčiní máte nejraději a jaké cviky se s nimi provádí?

Já nakupuju výhradně na netu a přímo tady: http://www.domafit.cz/ . Používám TRX (to jsou takové ty posilovací gumy - cvičení s vlastní váhou je beztak nej.) Pak klasika činky, prkno na břicho.

Chappka
38 příspěvků 20.11.17 15:38

Na netu jsem se taky koukala, ale začala jsem si to kupovat přímo ve fitku kam chodím, a tam mi i doporučili co je lepší:)

Klarisa88  02.12.17 20:12

A podložku na jógu vybíráte jak? Slyšela jsem, že jsou i takové, co lze prát a nahradí i ručník.

Barcik233  03.12.17 21:07

Pokud se cvičení chceš věnovat pravidelně, určitě nešetřit. Nejlepší jsou přírodní materiály jako je například kaučuk. A dneska už najdeš hodně různých pěkných motivů. Takže to můžeš ladit i k tvému oblečení. ;) Já si vybírám u nás na eshopech.

Klarisa88  06.12.17 18:51

Když by byla s motivem, tak tím líp určitě. Nejlépe nějaká do fialova nebo růžova. A kaučuk zní dobře. Doporučíš mi něco prosímtě?

Barcik233  08.12.17 18:59

Sestře jsme kupovaly tuto http://www.floppy.cz/index.php?… Je s palmou.

Klarisa88  12.12.17 17:54

Super podložka. Mají ještě skladem, takže beru i s tím sprejem, co mají na ty podložky pro osvěžení a lepší přilnavost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama