Jak začít s posilováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.09 23:55
Jak začít s posilováním

Ahoj všem fitness nadšencům, začínám chodit do fitness. Vzhledem k tomu, že jsem úplný začátečník, potřebuju poradit s jídelníčkem a cvičebním plánem. Je nutné nějak upravovat stravu? Kdo mi vysvětlí jak zacházet s jednotlivými stroji?

Reakce:
axuss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.09 16:23
Jak začít s posilováním

Ahoj hančo, ve fitku by ti měl být vždycky plně k dispozici zkušený trenér, který ti vysvětlí, co a jak se na všech přístrojích cvičí, přípdně ti i pomůže s cvičebním plánem a stravou. nestyď se ho zeptat :)

milka7
80 příspěvků 24.9.19 10:51

@Hanča jak se tu už píše.. nejlepší bude, když si třeba na prvních pár hodin zaplatíš trenéra, aby ti vysvětlil jak určité cviky provádět. Je to lepší než pak dělat cviky špatně a ubližovat svému tělu. Na jídelníček máš taky profesionály kteří se tomu věnují.

Karlosvv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 09:45

Když si vzpomenu na své začátky, tak to byla katastrofa, vždy jsem se úplně zbytečně zničil. Posilování má svoje a chce to dobré postupy, proto jsem rád, že jsem si později zaplatil osobního trenéra v posilovně https://fitkokladno.cz/ Měl jsem to však udělat hned ze staru, mohl jsem být mnohem dál.

Hankule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 21:29

Mně k tomu donutila covid situace, kdy jsem si domů pořídila běžecký pás a od té doby pravidelně trénuju :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu