Zpevnění břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karloskaaav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 12:52
Zpevnění břicha

Které cviky jsou nejlepší na rychlé zpevnění břicha?

Reakce:
Davadavas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 12:35

Pokud začínáte se cvičením, tak je ideální si pořídit posilovací lavici na břicho, kterou koupíte do tisícovky, a ta vám pomůže se správný rozložením sil a posilováním těch správných svalů.

Karloskaaav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 22:14

Jak to prosím pěkně vypadá? Pokud to stojí do tisícovky, tak bych to rozhodně vyzkoušela.

Davadavas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.21 12:03

Stojí to 970 korun https://www.fitham.cz/…ler-skladaci mají to i v Brně k vidění, na cvičení břicha je to opravdu perfektní. Má nosnost 120 kg a celková váha je jen 3,5 kg. Bez problému to hodíte třeba na skříň, aby to nezavazelo.

Sabčakonečná
6 příspěvků 30.6.21 16:10

Super cviky najdete i na netu a přeji hodně úspěchů.

SaraRatajova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.21 06:24
Hubnutí

Ahoj, na břicho jsou nejlepší sedy lehy. Ale jinak celkově jakýkoliv pohyb je dobrý na zpevnění celého těla. Já na cvičení moc nejsem. Raději jsem si upravila jídelníček, vyhýbám se sladkému a chodím běhat. Pořídila jsem si fitness náramek , protože jsem neměla přehled o tom, kolik jsem toho uběhla a zajímalo mě, jestli se postupně zlepšuji. Od té doby, co běhám, tak mi jde váha pěkně dolů a ubývají mi i centimetry v pase :-).

Váš příspěvek