Zkušenosti s liposukcí boků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipovaeva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.20 16:38
Zkušenosti s liposukcí boků

Pořád se mi vůbec nedaří hubnout boky. Celkem dobře jsem si po dětech zase napravila tělo, ale přes boky mi to prostě nejde a nejde. Dokážete mi někde poradit, jestli by mi v tom mohla liposukce pomoci? jde mi opravdu hlavně o osobní zkušenost…

Reakce:
Renatakovalska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.20 22:07

Z vlastní zkušenosti doporučuji se podívat na možnost liposukce vodním paprskem, který dokáže dokonale tvarovat tělo. Jeho velkou výhodou je, že je k tělu a tkáni mnohem šetrnější, než jsou klasické formy liposukce.

Filipovaeva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.20 01:57

A je to pak i tak účinné? kde to prosím dělají?

Renatakovalska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.20 01:34

Na klinice perfectclinic. cz, která je v Brně, Praze nebo Liberci. Když si rozkliknete jejich internetové stránky, tak tam tuto metodu najdete opravdu podrobně popsanou. Pro tělo je opravdu o mnoho šetrnější.

KuKačička
78 příspěvků 26.10.20 16:35

Taky jsem se dlouho trápila cvičením i dietami a nakonec jsem podstoupila liposukci břicha i boků. Musím říct že mi zákrok pomohl hodně i když ten výsledek trvá i pár měsíců než se dostaví, ale již pár dnů po zákroku bylo vidět, že to bude dobrý, takže to chtělo jenom trpělivost. Ale jak mi dr. Paduch říkal ono je to u každého jiné, takže někdo má ten výsledek i dřív anebo možná i po půl roku, přece jenom jsou tam nějaký opuchliny a modřiny, takže to vše musí zmizet.

Váš příspěvek