Zanet zubu a nevolnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
romi93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 20:31
zanet zubu a nevolnost?

Dobrý den, nemel nekdo podobny problem? pred 5ti dny jsem zacala zvracet, boli me zaludek a je mi opravdu nevolno, nemuzu skoro vubec nic snist… Do toho me boli hrozne hlava, mam teplotu. a hned druhy den me zacali bolet hodne zuby, cuka mi v nich, vypada to na zanet… muze to spolu nejak souviset? Nebo to je nejspis shoda okolnosti, že se to takhle sešlo, nemá někdo zkušenost? a uz delsi dobu mi otyka krk pod celisti na strane bolesti zubu, muze to byt od zubu? Kvuli silne nevolnosti nemohu k zubari a muj lekar ma volno dva tydny a me se k cizimu opravdu nechce, ale asi budu muset, kdyz do sebe nedostanu jidlo…dekuji za rady

Reakce:
Jančakecalka
36 příspěvků 27.6.19 10:54
@romi93 píše:
Dobrý den, nemel nekdo podobny problem? pred 5ti dny jsem zacala zvracet, boli me zaludek a je mi opravdu nevolno, nemuzu skoro vubec nic snist… Do toho me boli hrozne hlava, mam teplotu. a hned druhy den me zacali bolet hodne zuby, cuka mi v nich, vypada to na zanet… muze to spolu nejak souviset? Nebo to je nejspis shoda okolnosti, že se to takhle sešlo, nemá někdo zkušenost? a uz delsi dobu mi otyka krk pod celisti na strane bolesti zubu, muze to byt od zubu? Kvuli silne nevolnosti nemohu k zubari a muj lekar ma volno dva tydny a me se k cizimu opravdu nechce, ale asi budu muset, kdyz do sebe nedostanu jidlo…dekuji za rady

Ahoj, no, jestli souvisí ta nevolnost s tím, že bolí zub, to nevím, ale od zánětu mužeš mít oteklý krk, muže jít o zánět čelistní kosti.
nedávno jsem si prošla zánětem pod čtyřma zubama dole a bolela mě celá pusa, nateklé jak blázen, nemohla jsem jíst, no, něco hroznýho. Nakonec mi zubař dal antibiotika a teď chodím na čištění kanálků, už mi to dělal dvakrát, ale jelikož ten zánět tam dle rtg pořád mám, tak jdu k němu ještě dvakrát a doufám, že už naposledy.
Raději jít k jinému zubařovi. než trpět a pokud jde opravdu o zánět, není radno si s tím zahrávat. Drž se :hug:

Váš příspěvek