Dlouhotrvající třes rukou po kávě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyllikki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 14:04
Dlouhotrvající třes rukou po kávě

Zdravím, že jsem přecitlivělá na kofein, to vím, ale třes obvykle netrvá déle než dvě hodiny. Dneska jsem měla kávu před sedmou a celá se klepu ještě teď, navíc do toho trpím silnými návaly horká a bušením srdce. Otázka zní, jak zmírnit projevy? Pracuji až do rána.

Reakce:
Kyllikki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 14:05

Doplňující info, je mi osmnáct let a BMI mám 19.2.

777
115 příspěvků 26.05.19 13:36
@Kyllikki píše:
Zdravím, že jsem přecitlivělá na kofein, to vím, ale třes obvykle netrvá déle než dvě hodiny. Dneska jsem měla kávu před sedmou a celá se klepu ještě teď, navíc do toho trpím silnými návaly horká a bušením srdce. Otázka zní, jak zmírnit projevy? Pracuji až do rána.

Takže pijete kávu s kofeinem navzdory vědomí, jak Vám „nedělá dobře“? Na 2 hodiny třesu už jste si zvykla"? Asi nebude problém jen v kávě, ta jen může být „spouštěčem“ něčeho. A dlouhodobý třes může být důsledkem ignorování těch kratších třesů. Takhle se můžete „protřást“ až do hrobu. Takže otázka není „jak zmírnit projevy“, ale jak jim zcela předejít. A to znamená změnu životního stylu. A detoxikaci mozku, ale tu Vám nikdo neporadí, protože „pssst, tajemství“ i pro doktory.

Váš příspěvek