Dlouhotrvající třes rukou po kávě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyllikki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.19 14:04
Dlouhotrvající třes rukou po kávě

Zdravím, že jsem přecitlivělá na kofein, to vím, ale třes obvykle netrvá déle než dvě hodiny. Dneska jsem měla kávu před sedmou a celá se klepu ještě teď, navíc do toho trpím silnými návaly horká a bušením srdce. Otázka zní, jak zmírnit projevy? Pracuji až do rána.

Reakce:
Kyllikki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.19 14:05

Doplňující info, je mi osmnáct let a BMI mám 19.2.

777
176 příspěvků 26.5.19 13:36
@Kyllikki píše:
Zdravím, že jsem přecitlivělá na kofein, to vím, ale třes obvykle netrvá déle než dvě hodiny. Dneska jsem měla kávu před sedmou a celá se klepu ještě teď, navíc do toho trpím silnými návaly horká a bušením srdce. Otázka zní, jak zmírnit projevy? Pracuji až do rána.

Takže pijete kávu s kofeinem navzdory vědomí, jak Vám „nedělá dobře“? Na 2 hodiny třesu už jste si zvykla"? Asi nebude problém jen v kávě, ta jen může být „spouštěčem“ něčeho. A dlouhodobý třes může být důsledkem ignorování těch kratších třesů. Takhle se můžete „protřást“ až do hrobu. Takže otázka není „jak zmírnit projevy“, ale jak jim zcela předejít. A to znamená změnu životního stylu. A detoxikaci mozku, ale tu Vám nikdo neporadí, protože „pssst, tajemství“ i pro doktory.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.20 21:51

Ahoj, piji moc rád kávu. Nedávno jsem si dokonce pořídil profi kávovar a to jen proto, že mám rád kávu vysoké kvality. Po tom, co jsem si koupil tento kávovar, a piji v něm pouze kvalitní kávu žádné dlouhotrvající třes rukou nepociťuji.

Patricie.Michalikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.20 13:30
Třes

Já bych asi v první řadě navštívila lékaře, protože podle mě není normální, aby se ti ruce tak třásly. Také je potřeba upravit životosprávu a dostatečně odpočívat :-). Pokud by ti nedělal dobře jen kofein, například kvůli vysokému krevnímu tlaku, tak můžeš vyzkoušet kávu bez kofeinu :-). Já jsem ji začala pít, když jsem byla těhotná a piju ji do dnes. Kávu si vařím z kávovaru, který máme z Cesk a i káva bez kofeinu je výborná :-).

IvanLanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 16:32

Mě v poslední době velice překvapila káva bez kofeinu . Vypadá a dokonce i chutná skoro stejně. Začal jsem omezovat kofein, protože jsem měl problémy s udržením pozornosti a káva bez kofeinu mi v tomto velice pomohla. Zkuste to každý, je to zdravější a myslím si, že vaše chutě na kávu to uspokojí :).

Gabsadasenkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.22 22:36

Já jsem kafe bez kofeinu zkoušela, ale to prostě není ono. Proto jsem se pak na kávu už úplně vykašlala a začala jsem místo kávy pít kombinaci koření, černého čaje a mléka https://j-plus.cz/…-chatte.html

WhatWhatWhat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.22 22:27
asd

Omagad

Marta758
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 21:59

Dobrý den,

také jsem na to trpěla a pomohl mi CBD olej 6% - který na začátek určitě stačí. Je úžasný protože po něm lépe spím, nejsem tolik ve stresu, netrpím třesem jako do teď a ještě navíc pomáhá při bolestech hlavy a mnoho dalšího. Již mám druhý a nemohu si ho vynachválit. Objednala jsem zde ale moc ráda vám pomohu s objednáním a indikací. Přes tento link po registraci budete mít 20% slevu - https://backoffice. imuni. eu//affiliate/Maky172

Váš příspěvek