Občasná čirá krev ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mareeeek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 17:01
Občasná čirá krev ve stolici

Dobrý den, asi dva týdny zpět se mi objevila čirá, červená krev ve stolici. Nebylo ji extra moc, ale ani zanedbatelné množství. Vyděsilo mě to. Zašel jsem k obvodnímu lékaři, ten mi udělal odběry krve a vše vyšlo negativně, všechno v pořádku. Krev se týden neobjevila a potom zase. Byl jsem poslán na chirurgii, kde mi navrhli kolonoskopii. Nakonec jsem se domluvil na rektoskopii. Prý jsou to pravděpodobně vnitřní hemeroidy. V poslední době mě ale bolel zub, ten mi zubařka opravila, ale bolest byla poté ještě několik dní, proto jsem jednou denně bral Apo-ibuprofen. Četl jsem v nežádoucích účincích, že je možnost i krve ve stolici. Bolesti žádné nemám. O chirurga jsem dostal Detralex, který beru. Krev se zatím znovu neobjevila. Také jsem v poslední době prodělal stres, protože jsem se stěhoval, měnil práci a řešil celkem závažné věci, ohledně stravy jsem tomu taky moc nedal, jedl jsem nezdravě. Nevíte prosím co by to mohlo být? Mám se obávat? Také mám sedavé povolání. Z detralexu mi není moc dobře, přijde mi hrozně silný. Jinak jsem celkově úpně v pořádku, žádné bolesti, nic. Může to být i extrémním horkem? že by třeba praskla žilka v konečníku? A jelikož mám rychlé spalování, tak chodím častěji na velkou a třeba se nestihla zahojit? Krevní tlak mám v normě.

Marek, 27 let.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek