X energie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Reanata
119 příspěvků 08.03.18 13:32
X energie

Ahoj, jakého máte dodavatele energií – plyn a elektřina? Troufli jste si holky už na změnu, nebo zůstáváte pořád u jednoho a toho samýho? Kamarádka se mi včera u kafe chlubila, že jak se loni stěhovala do novýho bytu, tak si nechala poradit a energie si převedla k nějaké firmě X energie (doufám, že to píšu správně) a letos jí prej už vraceli. Takže jsem taková nalomená, že bych si to k nim dala taky, protože byty máme podobně velký a pár korunek by se mi určitě hodilo ušetřit. Máte s touto firmou ještě někdo nějaké zkušenosti? :) Budu vám vděčná :kytka:


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Josefinaw
125 příspěvků 12.03.18 15:39

Máme jen elektřinu a zůstáváme beze změny, řídí si to můj manžel

 
KuKačička
70 příspěvků 13.03.18 15:43

Joo my k X Energii přešli. Nepřijde mi na tom nic divného, nabídek už jsme doma měli hodně, ale tady už to máme podepsaný už nějaký tři roky a zatím jsme s nimi spokojený. Naše zkušenosti nám velí zůstat, když to máme v pořádku a bez doplatků. Je to o tom co hledáš :)

 
Reanata
119 příspěvků 16.03.18 13:42

@KuKačička Co hledám, chtěla bych platit o něco míň než teď, a když jsem viděla, že se to kamarádce podařilo a jen že přešla k jiné firma, k X energii, tak si říkám, proč by to nemohlo zafungovat i u mě :D..a vy u nich máte elektřinu i plyn?


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama