Levná kuchyně recenze, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roztocilkaa
130 příspěvků 16.02.18 11:53
Levná kuchyně recenze, zkušenosti

Zdravím, mám dotaz, poradil by mi někdo kde sehnat pěknou, kvalitní ale ne moc drahou kuchyň? Plánujeme rekonstrukci, ale neradi bychom utratili všechny „zásoby“. Spotřebiče budeme mít svoje, takže jde opravdu jen čistě o kuchyni, a rádi bychom nějakou která nám i vydrží. Budu ráda za jakoukoli radu a zkušenost.

Reakce:

naslouchalkaa
137 příspěvků 23.02.18 12:52

Co to znamená levná kuchyň? Úplně nevím jakou částku si pod tím představit. Já mám kuchyni asi za 30 000 cca, bez spotřebičů, když jsme jí kupovali tak měli u oresi i nějakou akci, zatím ji mám 2 roky a dobrý.

miladae
71 příspěvků 08.03.18 13:07

Jestli máte v blízkosti nějakého truhláře tak poradím takhle. Nám jí dělal známý přesně na míru…

veorinka
95 příspěvků 29.03.18 09:11

Já jsem spíš pro to studio, i když s truhláři zkušenosti nemám. My jsme si nechali udělat kuchyň na míru od studia, a zatím nebyl problém, i cena byla docela dobrá, udělali nám u Oresi nějakou slevu. Co můžu doporučit je obejít si jich víc, a nechat si udělat návrhy, u většiny jsou zdarma.

catwoman12
91 příspěvků 20.04.18 12:52

My jsme truhláře zvažovali ale bohužel ten se kterým jsme už měli zkušenost se svou živností skončil…takže jsme nakonec obcházeli studia a skončili jsme u taky u Oresi kde se mi jejich návrh líbil nejvíc, asi nejlíp odhadli co jsem chtěla. Nevim kolik chcete investovat ale co vím tak tady ta cena byla docela dobrá, mohlo to být míň ale nic hrozného, přece jenom je to nějaká investice, a je lepší si připlatit za kvalitnější materiály.

Sabanek2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 21:19

Ahoj, budu pořizovat do kuchyně malou mrazničku, něco ale většího, než v lednici. Pořád nějak nemůžu vybrat.

Sabanek2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 13:55

Děkuju, kouknu na netu. díky za tip.

janavana12
59 příspěvků 10.05.18 13:16

Já jsem vždycky chtěla takovou tu americkou dvoukřídlou ledničku. Už jí mám asi rok a až na to že pořád vypadá skoro prázdně vypadá super :D u oresi mi jí dali i za docela solidní cenu, co jsem si pak srovnávala podle internetu.

AmalyLove
63 příspěvků 29.06.18 08:58

Podle mě se slovo kvalitní a levná trochu vylučuje, je lepší si za věci které chcete aby vydrželi trochu připlatit, kor když už máte svoje spotřebiče. Já mám kuchyň z řady livanza, taky od Oresi, to je podle mě taková zlatá střední cesta, pokud chcete kvalitní materiál, který něco vydrží, ale nechcete investovat dardu, ale taky záleží kolik je pro vás hodně a kolik málo.

Roztocilkaa
130 příspěvků 27.07.18 11:49

Díky za vaše názory, kuchyň máme pořád v řešení protože teď je v rekonstrukci teprve koupelna, ale byla jsem se podívat v tom Oresi a kuchyně tam se mi líbili, i cena by docela šla. Koukala jsem po jedné co byla ve vysokém lesku s barovým pultem, ale nevím jak je na tom ten vysoký lesk s uklízením, nerada bych furt měla hadr v ruce…

Kája255 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 18:21
spokojenost

Zdravím, musím říct že my jsme to se ženou nakonec udělali tak že jsme ušetřili na kuchyni a o to lepší jsme si koupili spotřebiče, protože když jsem viděl co nám v,,levném" studiu nabízeli tak to jsem fakt nechtěl. Takže nakonec jsme vzali jen kuchyň a ta je super a spotřebiče z netu, třeba dřez a baterii jsme našli za super cenu odtud a doposavad slouží. Ono je lepší za spotřebiče připlatit a více vydrží, přeci jen na kuchyni není nic moc co by se mohlo rozbít :D

DanielaSo
106 příspěvků 23.10.18 14:44

Jo to souhlasím, je logičtější investovat větší sumu do spotřebičů než do kuchyně jako takové, ale zase si to chce dát pozor na materiály aby se hned nerozpadla :D my jsme si to s mužem rozdělili, on hlídal spotřebiče a já materiály kuchyně, u Oresi nám udělali dobrou nabídku na oboje tak jsme skončili u nich a za sebe můžu říct že jsem spokojená c se vzhledu i materiálu týče.

Váš příspěvek