Levná kuchyně recenze, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roztocilkaa
126 příspěvků 16.02.18 11:53
Levná kuchyně recenze, zkušenosti

Zdravím, mám dotaz, poradil by mi někdo kde sehnat pěknou, kvalitní ale ne moc drahou kuchyň? Plánujeme rekonstrukci, ale neradi bychom utratili všechny „zásoby“. Spotřebiče budeme mít svoje, takže jde opravdu jen čistě o kuchyni, a rádi bychom nějakou která nám i vydrží. Budu ráda za jakoukoli radu a zkušenost.

Reklama

Reklama

Reakce:

naslouchalkaa
136 příspěvků 23.02.18 12:52

Co to znamená levná kuchyň? Úplně nevím jakou částku si pod tím představit. Já mám kuchyni asi za 30 000 cca, bez spotřebičů, když jsme jí kupovali tak měli u oresi i nějakou akci, zatím ji mám 2 roky a dobrý.

miladae
70 příspěvků 08.03.18 13:07

Jestli máte v blízkosti nějakého truhláře tak poradím takhle. Nám jí dělal známý přesně na míru…

veorinka
93 příspěvků 29.03.18 09:11

Já jsem spíš pro to studio, i když s truhláři zkušenosti nemám. My jsme si nechali udělat kuchyň na míru od studia, a zatím nebyl problém, i cena byla docela dobrá, udělali nám u Oresi nějakou slevu. Co můžu doporučit je obejít si jich víc, a nechat si udělat návrhy, u většiny jsou zdarma.

catwoman12
89 příspěvků 20.04.18 12:52

My jsme truhláře zvažovali ale bohužel ten se kterým jsme už měli zkušenost se svou živností skončil…takže jsme nakonec obcházeli studia a skončili jsme u taky u Oresi kde se mi jejich návrh líbil nejvíc, asi nejlíp odhadli co jsem chtěla. Nevim kolik chcete investovat ale co vím tak tady ta cena byla docela dobrá, mohlo to být míň ale nic hrozného, přece jenom je to nějaká investice, a je lepší si připlatit za kvalitnější materiály.

Sabanek2  22.04.18 21:19

Ahoj, budu pořizovat do kuchyně malou mrazničku, něco ale většího, než v lednici. Pořád nějak nemůžu vybrat.

hana.manna88  23.04.18 20:25

Ahoj, fajn ledničky dělá Orava, máme od noch velkou americkou lednici a jsme opravdu spokojení.

Sabanek2  24.04.18 13:55

Děkuju, kouknu na netu. díky za tip.

janavana12
59 příspěvků 10.05.18 13:16

Já jsem vždycky chtěla takovou tu americkou dvoukřídlou ledničku. Už jí mám asi rok a až na to že pořád vypadá skoro prázdně vypadá super :D u oresi mi jí dali i za docela solidní cenu, co jsem si pak srovnávala podle internetu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama